Were Di JO15-1

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info

Er zijn geen wedstrijden gevonden.

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CVV Trinitas Oisterwijk JO15-10 - 0Were Di JO15-128-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CHelvoirt JO15-10 - 0Were Di JO15-114-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Burg.van Hovell
Sportlaan 1 A
5268HS, HELVOIRT
Routebeschrijving
CWere Di JO15-12 - 5WSC JO15-107-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CAudacia JO15-14 - 0Were Di JO15-115-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CWere Di JO15-11 - 1DESK JO15-108-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO15-12 - 0Were Di JO15-101-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CDESK JO15-13 - 2Were Di JO15-114-12-2019
WedstrijdB.J. (Bert) Schotanus (Scheidsrechter)
Veld: Gras
Competitie0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)
Klasse: Hoofdklasse
Poule: B
Accomodatie
Sportpark Eikendijk
Eikendijk 19 
5171RG, KAATSHEUVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO15-10 - 2VOAB JO15-107-12-2019
WedstrijdG.M.A. (Gerard) van der Loo (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)
Klasse: Hoofdklasse
Poule: B
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWSC JO15-12 - 2Were Di JO15-130-11-2019
WedstrijdS.L.M. (Stijn) van Hezik (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)
Klasse: Hoofdklasse
Poule: B
Accomodatie
Sportpark Eikendonk
Akkerlaan 9 
5143ND, WAALWIJK
Routebeschrijving
CGilze JO15-12 - 0Were Di JO15-123-11-2019
WedstrijdJ. (Jirry) Wilmes (Scheidsrechter)
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)
Klasse: Hoofdklasse
Poule: B
Accomodatie
Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98 
5126BH, GILZE
Routebeschrijving
CWere Di JO15-11 - 2TSC JO15-116-11-2019
WedstrijdB. (Bryan) Koks (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)
Klasse: Hoofdklasse
Poule: B
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO15-11 - 1Were Di JO15-109-11-2019
WedstrijdI. (Ibrahim) Khanfour (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)
Klasse: Hoofdklasse
Poule: B
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-10 - 6ZIGO JO15-102-11-2019
WedstrijdJJ (Johan) Konings (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)
Klasse: Hoofdklasse
Poule: B
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-10 - 2The White Boys JO15-126-10-2019
WedstrijdM.M.J. (Michel) de Munnik (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)
Klasse: Hoofdklasse
Poule: B
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO15-12 - 2Were Di JO15-105-10-2019
WedstrijdY.J. (Yoerak) van Voorst (Scheidsrechter)
Veld: Gras
Competitie0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)
Klasse: Hoofdklasse
Poule: B
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO15-11 - 2RWB JO15-128-09-2019
WedstrijdF.J. (Frans) Kerssens (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)
Klasse: Hoofdklasse
Poule: B
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO15-11 - 3Were Di JO15-121-09-2019
WedstrijdG.C.J.M. (Gerard) Vereggen (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)
Klasse: Hoofdklasse
Poule: B
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
BFC Tilburg JO15-11 - 1Were Di JO15-114-09-2019
WedstrijdI. (Ibrahim) Khanfour (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
BBladella JO15-12 - 2Were Di JO15-107-09-2019
WedstrijdR. (Rudi) Neijenhuis (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark De Smagtenbocht
Bossingel 7 
5531NH, BLADEL
Routebeschrijving
BWere Di JO15-11 - 2EFC JO15-131-08-2019
WedstrijdA. (Ahmet) Irmak (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-11 - 2Gilze JO15-125-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0229 Onder 15 competitie (voorjaar A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRoosendaal JO15-33 - 9Were Di JO15-118-05-2019
WedstrijdR. (Reno) van Oijen (Scheidsrechter)
Veld: Gras
Competitie0229 Onder 15 competitie (voorjaar A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Hulsdonk
Sportstraat 17 
4708AP, ROOSENDAAL
Routebeschrijving
CWere Di JO15-14 - 1Bavel JO15-111-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0229 Onder 15 competitie (voorjaar A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO15-12 - 1Were Di JO15-104-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0229 Onder 15 competitie (voorjaar A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-11 - 2ZIGO JO15-113-04-2019
WedstrijdJ. (Jirry) Wilmes (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0229 Onder 15 competitie (voorjaar A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO15-11 - 0Were Di JO15-106-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0229 Onder 15 competitie (voorjaar A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-10 - 0SC 't Zand JO15-223-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0229 Onder 15 competitie (voorjaar A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO15-10 - 1Were Di JO15-116-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0229 Onder 15 competitie (voorjaar A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO15-10 - 0SV Reeshof JO15-109-03-2019
WedstrijdR.L.A.C. (Roy) Manichand (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0229 Onder 15 competitie (voorjaar A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO15-10 - 0Were Di JO15-116-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0229 Onder 15 competitie (voorjaar A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO15-13 - 2Uno Animo JO15-109-02-2019
WedstrijdK.J.L. (Kas) van Iersel (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0229 Onder 15 competitie (voorjaar A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-10 - 0RWB JO15-117-12-2018
WedstrijdT. (Tjeu) Rijsewijk (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSCG'18 JO15-10 - 0Were Di JO15-101-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Heidelust
Theereheide 5 
5271VN, SINT-MICHIELSGESTEL
Routebeschrijving
CWere Di JO15-10 - 3ZIGO JO15-124-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-11 - 1SVSSS JO15-110-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-10 - 1RKDVC JO15-203-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTaxandria JO15-15 - 1Were Di JO15-127-10-2018
WedstrijdK.C.T. (Kaj) Fonken (Scheidsrechter)
Veld: Gras
Competitie0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark De Gemullehoeken
Vennelaan 7 
5062SR, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO15-14 - 0Uno Animo JO15-113-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO15-12 - 0Were Di JO15-106-10-2018
WedstrijdI. (Ibrahim) Khanfour (Scheidsrechter)
Veld: Gras
Competitie0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO15-10 - 3Haarsteeg JO15-129-09-2018
WedstrijdJ. (Jelle) van den Corput (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO15-12 - 1Were Di JO15-122-09-2018
WedstrijdJ. (Jelle) van den Corput (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0228 Onder 15 competitie (najaar A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO15-11 - 6OJC ROSMALEN JO15-215-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BReusel Sport/CoTrans JO15-15 - 0Were Di JO15-108-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Den Hoek
Sportpark 3 
5541PC, REUSEL
Routebeschrijving
BWere Di JO15-11 - 3Bladella JO15-101-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO15-11 - 0Were Di JO15-130-05-2018
WedstrijdT. (Timo) Smits (Scheidsrechter)
Veld: Gras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CZIGO JO15-15 - 3Were Di JO15-126-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-12 - 2SV Reeshof JO15-122-05-2018
WedstrijdR.L.A.C. (Roy) Manichand (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-16 - 0VOAB JO15-219-05-2018
WedstrijdP.J. (Piet) Vermeulen (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO15-10 - 0Were Di JO15-117-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CRWB JO15-16 - 2Were Di JO15-108-05-2018
WedstrijdJ.W.M. (Willem) van der Veer (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark De Gaard
De Gaard 1 
5146AW, WAALWIJK
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO15-12 - 0Were Di JO15-114-04-2018
WedstrijdL.R. (Lourens) Walda (Scheidsrechter)
Veld: Gras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-14 - 1SC 't Zand JO15-207-04-2018
WedstrijdC.C.A.M. (Cas) van der Doelen (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRijen JO15-11 - 3Were Di JO15-124-03-2018
WedstrijdR.H.A. (Robert) van Vark (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark de Vijf Eiken
Sportparkweg 4 
5121MP, RIJEN
Routebeschrijving
CWere Di JO15-14 - 1Uno Animo JO15-110-03-2018
WedstrijdR.L.A.C. (Roy) Manichand (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-11 - 2OJC ROSMALEN JO15-324-02-2018
WedstrijdP.J. (Piet) Vermeulen (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-12 - 3RWB JO15-109-12-2017
WedstrijdR. (Rudi) Neijenhuis (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHaarsteeg JO15-13 - 2Were Di JO15-102-12-2017
WedstrijdB. (Bayram) Cakir (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Haarsteeg
Priemsteeg 0 
5251CW, VLIJMEN
Routebeschrijving
CWere Di JO15-11 - 0RKDVC JO15-225-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-12 - 1Taxandria JO15-118-11-2017
WedstrijdS.F. (Sterre) Bijlsma (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-18 - 2Helvoirt JO15-104-11-2017
WedstrijdJ.C.L.M. (Johan) van Zon (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CUno Animo JO15-13 - 2Were Di JO15-101-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CZIGO JO15-15 - 6Were Di JO15-128-10-2017
WedstrijdL.M.M. (Lambèr) Royakkers (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-11 - 1FC Tilburg JO15-114-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO15-20 - 0Were Di JO15-107-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO15-22 - 1Were Di JO15-130-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO15-13 - 5SVSSS JO15-123-09-2017
WedstrijdJ.C.L.M. (Johan) van Zon (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BDen Dungen JO15-11 - 4Were Di JO15-116-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Jacobskamp
Hooidonksestraat 8 
5275HV, DEN DUNGEN
Routebeschrijving
BUnitas'59 JO15-21 - 3Were Di JO15-109-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark 't Bokt
Anconalaan 1 
5633BJ, EINDHOVEN
Routebeschrijving
BWere Di JO15-10 - 8Hilvaria JO15-102-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CAcht JO15-11 - 3Were Di JO15-113-05-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0242 Onder 15 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: C27
Accomodatie
Sportpark De Leeuwenkuil
Amstelstraat 1 A
5626BX, EINDHOVEN
Routebeschrijving
CWere Di JO15-16 - 2Maliskamp JO15-106-05-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0242 Onder 15 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: C27
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSpoord. Boys JO15-11 - 1Were Di JO15-115-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0242 Onder 15 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: C27
Accomodatie
Sportpark 't Horstje
Broekstraat 3 B
5688JW, OIRSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO15-12 - 1ST EDN '56/RKDSV JO15-108-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0242 Onder 15 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: C27
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-12 - 1Best Vooruit JO15-206-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0242 Onder 15 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: C27
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBeerse Boys JO15-10 - 2Were Di JO15-101-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0242 Onder 15 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: C27
Accomodatie
Sportpark De Klep
Sportparklaan 2 
5091EM, OOST WEST EN MIDDELBEERS
Routebeschrijving
CWere Di JO15-11 - 1Audacia JO15-125-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0242 Onder 15 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: C27
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COJC ROSMALEN JO15-40 - 0Were Di JO15-118-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0242 Onder 15 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: C27
Accomodatie
Sportpark De Groote Wielen
Laaghemaal 38 
5247NP, ROSMALEN
Routebeschrijving
CRiel JO15-10 - 1Were Di JO15-111-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0242 Onder 15 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: C27
Accomodatie
Sportpark De Krim
Oude Tilburgsebaan 3 C
5133BD, RIEL
Routebeschrijving
CWere Di JO15-14 - 2Nevelo JO15-118-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0242 Onder 15 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: C27
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO15-10 - 0SC 't Zand JO14-117-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3620 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 2e ronde
Klasse: Groep 9
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-11 - 1Beerse Boys JO15-110-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0242 Onder 15 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: C27
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHoogeloon JO15-10 - 0Were Di JO15-103-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0242 Onder 15 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: C27
Accomodatie
Sportpark De Roetwijer
Landrop 30 
5528NB, HOOGELOON
Routebeschrijving
CWere Di JO15-10 - 0Acht JO15-126-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0242 Onder 15 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: C27
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBest Vooruit JO15-21 - 2Were Di JO15-119-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: WeTra
Competitie0242 Onder 15 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: C27
Accomodatie
Sportpark De Leemkuilen
Sportlaan 4 
5683CS, BEST
Routebeschrijving
CMaliskamp JO15-10 - 5Were Di JO15-112-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0242 Onder 15 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: C27
Accomodatie
Sportpark Maliskamp
Jos de Letterlaan 11 
5248NX, ROSMALEN
Routebeschrijving
CWere Di JO15-13 - 0Riel JO15-105-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0242 Onder 15 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: C27
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO15-11 - 0Sarto JO14-129-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 9
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-14 - 0Hoogeloon JO15-122-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0242 Onder 15 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: C27
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CST EDN '56/RKDSV JO15-10 - 3Were Di JO15-115-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0242 Onder 15 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: C27
Accomodatie
Sportpark De Alsie
De Alsie 5 
5087LB, DIESSEN
Routebeschrijving
CWere Di JO15-11 - 0OJC ROSMALEN JO15-408-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0242 Onder 15 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: C27
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-10 - 0UNA JO15-308-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0242 Onder 15 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: C27
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CAudacia JO15-13 - 1Were Di JO15-101-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0242 Onder 15 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: C27
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CNevelo JO15-11 - 1Were Di JO15-124-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0242 Onder 15 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: C27
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO15-14 - 0Spoord. Boys JO15-117-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0242 Onder 15 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: C27
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BOVC'26 JO15-11 - 8Were Di JO15-110-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 9
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO15-112 - 0Audacia JO15-203-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 9
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.