Were Di JO15-2

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info

Er zijn geen wedstrijden gevonden.

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CWere Di JO15-20 - 0Hilvaria JO15-228-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 03
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-20 - 0Zwaluw VFC JO15-214-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 03
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDVG JO15-21 - 3Were Di JO15-207-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 03
Accomodatie
Sportpark De Roode Bleek
Sportlaan 2 
5298VP, LIEMPDE
Routebeschrijving
CWere Di JO15-23 - 2OJC ROSMALEN JO15-529-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 03
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-21 - 4Nieuwkuijk JO15-115-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 03
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHaarsteeg JO15-29 - 1Were Di JO15-208-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 03
Accomodatie
Sportpark Haarsteeg
Priemsteeg 0 
5251CW, VLIJMEN
Routebeschrijving
CWere Di JO15-20 - 0RKDVC JO15-214-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO15-30 - 4Were Di JO15-207-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-23 - 1VV Trinitas Oisterwijk JO15-230-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-22 - 1Willem II JO15-223-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDESK JO15-22 - 2Were Di JO15-216-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Eikendijk
Eikendijk 19 
5171RG, KAATSHEUVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO15-25 - 3Sarto JO15-309-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO15-21 - 0Were Di JO15-202-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO15-27 - 2GSBW JO15-126-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO15-20 - 12Hoogeloon JO15-119-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3620 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 2e ronde
Klasse: Groep 5
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO15-2G8 - 2Were Di JO15-205-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO15-21 - 1Were Di JO15-228-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO15-23 - 4VOAB JO15-221-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO15-27 - 1ZIGO JO15-314-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 46
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BAudacia JO15-22 - 12Were Di JO15-207-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 46
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
BWere Di JO15-21 - 1Jong Brabant JO15-231-08-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 46
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-21 - 3SVSSS JO15-225-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-22 - 1DESK JO15-221-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVlijmense Boys JO15-15 - 0Were Di JO15-218-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark De Hoge Heide
De Hoge Heide 8 
5251LA, VLIJMEN
Routebeschrijving
CWere Di JO15-20 - 0DESK JO15-211-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO15-30 - 1Were Di JO15-204-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-22 - 1FC Tilburg JO15-2G13-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBaardwijk JO15-11 - 0Were Di JO15-206-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Olympia
Akkerlaan 2 
5143ND, WAALWIJK
Routebeschrijving
BWere Di JO15-22 - 4OVC'26 JO15-130-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3690 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 1/4 finales
Klasse: Groep 9
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-24 - 3Jong Brabant JO15-223-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-25 - 1Real Lunet JO15-116-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVCB JO15-10 - 1Were Di JO15-209-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark VCB
Biezenmortelsestraat 53 B
5074RB, BIEZENMORTEL
Routebeschrijving
BWere Di JO15-22 - 1DIA JO15-223-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3640 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 4e ronde
Klasse: Groep 5
Poule: 2
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CODC JO15-21 - 2Were Di JO15-216-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Wagenaars
Essche Heike 0 
5282JM, BOXTEL
Routebeschrijving
CWere Di JO15-20 - 2GSBW JO15-109-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO15-50 - 5Were Di JO15-208-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-21 - 1Sarto JO15-401-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-22 - 0Hilvaria JO15-217-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO15-40 - 7Were Di JO15-210-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CViola JO15-11 - 1Were Di JO15-203-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Alpheim
Speelveld 3 
5131AW, ALPHEN NB
Routebeschrijving
CWere Di JO15-26 - 2Nevelo JO15-127-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BVOAB JO15-41 - 6Were Di JO15-220-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3620 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 2e ronde
Klasse: Groep 6
Poule: 30
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CVOAB JO15-31 - 4Were Di JO15-213-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO15-212 - 0Audacia JO15-206-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CST Nevelo - Oisterwijk JO15-20 - 14Were Di JO15-229-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO15-29 - 0JEKA JO15-922-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO15-24 - 1Hilvaria JO15-215-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 7
Poule: 01
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BHelvoirt JO15-20 - 10Were Di JO15-208-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 7
Poule: 01
Accomodatie
Sportpark Burg.van Hovell
Sportlaan 1 A
5268HS, HELVOIRT
Routebeschrijving
BWere Di JO15-23 - 0OVC'26 JO15-201-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 7
Poule: 01
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-21 - 1SVSOS JO15-126-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO15-40 - 0Were Di JO15-219-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWSJ JO15-10 - 0Were Di JO15-215-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark 't Kraaienbos
Centaurusweg 80 
5015TA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-21 - 4Audacia JO15-312-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO15-32 - 0Were Di JO15-207-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO15-20 - 4Jong Brabant JO15-305-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-21 - 0Sarto JO15-414-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSpoord. Boys JO15-15 - 0Were Di JO15-211-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark 't Horstje
Broekstraat 3 B
5688JW, OIRSCHOT
Routebeschrijving
CST Nevelo - Oisterwijk JO15-26 - 0Were Di JO15-207-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO15-21 - 3UVV'40 JO15-224-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-23 - 0Willem II JO15-110-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-22 - 7FC Tilburg JO15-2G17-02-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-20 - 3Best Vooruit JO15-327-01-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-20 - 9Bladella JO15-216-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO15-39 - 1Were Di JO15-202-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO15-21 - 5Hilvaria JO15-218-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO15-211 - 0Were Di JO15-211-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-21 - 5Reusel Sport/CoTrans JO15-204-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO15-30 - 4Were Di JO15-228-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-22 - 5SVSSS JO15-214-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWilhelmina Boys JO15-2G2 - 1Were Di JO15-207-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Naastenbest
Jacob van Wassenaerstr 61 
5684CR, BEST
Routebeschrijving
CZIGO JO15-27 - 2Were Di JO15-230-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-23 - 1RKDVC JO15-323-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO15-20 - 8Geldrop JO15-216-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BRKSV Heeze JO15-21 - 1Were Di JO15-209-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Het Lambrek
Sterkselseweg 51 
5591VE, HEEZE
Routebeschrijving
BWere Di JO15-20 - 3De Raven JO15-102-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-22 - 5ZIGO JO15-306-05-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGilze JO15-31 - 9Were Di JO15-222-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98 
5126BH, GILZE
Routebeschrijving
BWere Di JO15-22 - 4OVV'67 JO15-117-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3690 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 1/4 finales
Klasse: Groep 10
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO15-42 - 0Were Di JO15-215-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO15-23 - 1Jong Brabant JO15-308-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-210 - 0Sarto JO15-604-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRijen JO15-50 - 0Were Di JO15-201-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark de Vijf Eiken
Sportparkweg 4 
5121MP, RIJEN
Routebeschrijving
CTaxandria JO15-45 - 1Were Di JO15-225-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark De Gemullehoeken
Vennelaan 7 
5062SR, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO15-62 - 1Were Di JO15-211-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-25 - 1VOAB JO15-518-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO15-32 - 4Were Di JO15-217-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO15-24 - 0Essche Boys JO15-110-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3620 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 2e ronde
Klasse: Groep 10
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO15-30 - 4Were Di JO15-203-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO15-23 - 4Jong Brabant JO15-326-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-22 - 6SC 't Zand JO15-519-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO15-41 - 0Were Di JO15-212-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO15-25 - 1NOAD JO15-329-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 10
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNOAD JO15-23 - 6Were Di JO15-222-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark TSV NOAD
Melis Stokestraat 42 
5013BM, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-22 - 1VOAB JO15-415-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-23 - 5ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO15-108-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CST RKDSV / EDN'56 JO15-29 - 0Were Di JO15-201-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark De Alsie
De Alsie 5 
5087LB, DIESSEN
Routebeschrijving
CWere Di JO15-22 - 2ZIGO JO15-324-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO15-210 - 0Jong Brabant JO15-410-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 10
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BUno Animo JO15-36 - 2Were Di JO15-203-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 10
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.