Were Di JO17-1

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info
COirschot V. JO17-1Were Di JO17-128-03-202015:15
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 03
Accomodatie
Sportpark Moorland
Drieterskuil 6 A
5688GC, OIRSCHOT
Routebeschrijving
Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
COirschot V. JO17-10 - 0Were Di JO17-128-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 03
Accomodatie
Sportpark Moorland
Drieterskuil 6 A
5688GC, OIRSCHOT
Routebeschrijving
CGSBW JO17-10 - 0Were Di JO17-121-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 03
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO17-10 - 0Haarsteeg JO17-114-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 03
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZwaluw VFC JO17-20 - 1Were Di JO17-107-03-2020
WedstrijdT. (Tijn) van der Gugten (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 03
Accomodatie
Sportpark Bergenshuizen
De Kikvorsch 5 
5262LX, VUGHT
Routebeschrijving
BWere Di JO17-12 - 5Boxtel JO17-129-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3440 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 4e ronde
Klasse: Groep 5
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-13 - 4Sarto JO17-215-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 03
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-11 - 4FC Tilburg JO17-101-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 03
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO17-14 - 1Gloria UC JO17-125-01-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3430 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 3e ronde
Klasse: Groep 5
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-12 - 1Woenselse Boys JO17-121-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-11 - 2Braakhuizen JO17-114-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CReusel Sport/CoTrans JO17-13 - 0Were Di JO17-107-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Den Hoek
Sportpark 3 
5541PC, REUSEL
Routebeschrijving
CBeerse Boys JO17-12 - 6Were Di JO17-130-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark De Klep
Sportparklaan 2 
5091EM, OOST WEST EN MIDDELBEERS
Routebeschrijving
CWere Di JO17-16 - 3RKSV Heeze JO17-123-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CAcht JO17-11 - 4Were Di JO17-116-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark De Leeuwenkuil
Amstelstraat 1 A
5626BX, EINDHOVEN
Routebeschrijving
CRood Wit'67/Plus JO17-15 - 1Were Di JO17-102-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark d'n Opkikker
Boszicht 230 
6024AP, BUDEL-DORPLEIN
Routebeschrijving
CWere Di JO17-10 - 3Marvilde JO17-126-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BDongen JO17-31 - 3Were Di JO17-123-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3420 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 2e ronde
Klasse: Groep 5
Poule: 03
Accomodatie
Sportpark De Biezen
Procureurweg 2 
5103BG, DONGEN
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO17-18 - 2Were Di JO17-105-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CBrabantia JO17-20 - 4Were Di JO17-128-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Strijp
Rijstenweg 1 
5652CG, EINDHOVEN
Routebeschrijving
CWere Di JO17-17 - 3Bergeijk JO17-121-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BJong Brabant JO17-22 - 7Were Di JO17-114-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
BFC Tilburg JO17-23 - 7Were Di JO17-107-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO17-110 - 0Nemelaer JO17-131-08-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRFC JO17-15 - 2Were Di JO17-125-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Gemeentelijk Sportpark
Parklaan 1 
4941BA, RAAMSDONKSVEER
Routebeschrijving
CWere Di JO17-16 - 4OVC'26 JO17-118-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COJC ROSMALEN JO17-33 - 1Were Di JO17-111-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark De Groote Wielen
Laaghemaal 38 
5247NP, ROSMALEN
Routebeschrijving
CWere Di JO17-14 - 2VOAB JO17-204-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWSC JO17-22 - 4Were Di JO17-113-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Eikendonk
Akkerlaan 9 
5143ND, WAALWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO17-111 - 1SV Capelle JO17-106-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO17-21 - 2Were Di JO17-130-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CRKDVC JO17-22 - 9Were Di JO17-123-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark aan de Duinweg
Sportlaan 10 
5151RK, DRUNEN
Routebeschrijving
CWere Di JO17-14 - 1JEKA JO17-216-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-11 - 1Uno Animo JO17-116-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBlauw Wit'81 JO17-12 - 3Were Di JO17-109-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark De Moer
Middelstraat 32 
5176NK, DE MOER
Routebeschrijving
CBeerse Boys JO17-10 - 2Were Di JO17-108-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark De Klep
Sportparklaan 2 
5091EM, OOST WEST EN MIDDELBEERS
Routebeschrijving
CWere Di JO17-13 - 0DESK JO17-201-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Capelle JO17-14 - 6Were Di JO17-110-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Mandemakers
Juffrouwsteeg 3 
5161AW, SPRANG-CAPELLE
Routebeschrijving
CUno Animo JO17-17 - 2Were Di JO17-103-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CWere Di JO17-13 - 5Audacia JO17-127-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BBladella JO17-22 - 0Were Di JO17-120-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3420 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 2e ronde
Klasse: Groep 5
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark De Smagtenbocht
Bossingel 7 
5531NH, BLADEL
Routebeschrijving
CVOAB JO17-21 - 2Were Di JO17-113-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO17-10 - 3ST EDN'56 / RKDSV JO17-106-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGloria UC JO17-13 - 5Were Di JO17-129-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Boschoven
Sportlaan 20 
5111BX, BAARLE-NASSAU
Routebeschrijving
CWere Di JO17-11 - 3Jong Brabant JO17-222-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO17-15 - 1Chaam JO17-115-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO17-110 - 0Riel JO17-108-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BGloria UC JO17-12 - 8Were Di JO17-101-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark De Bremer
Bernardusstraat 19 
5113TG, ULICOTEN
Routebeschrijving
CWere Di JO17-11 - 2Helvoirt JO17-129-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO17-12 - 1Were Di JO17-126-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO17-21 - 3Were Di JO17-123-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO17-13 - 0TSV Gudok JO17-219-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-11 - 8Nemelaer JO17-128-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-10 - 2ODC JO17-221-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-10 - 6OJC ROSMALEN JO17-307-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CUno Animo JO17-14 - 2Were Di JO17-131-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CJong Brabant JO17-25 - 2Were Di JO17-110-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO17-10 - 3TSV Gudok JO17-209-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO17-24 - 0Were Di JO17-102-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-10 - 2VOAB JO17-218-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CChaam JO17-13 - 3Were Di JO17-111-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Groot Heivelt
Gilzeweg 45 A
4861AS, CHAAM
Routebeschrijving
CWere Di JO17-12 - 1UVV'40 JO17-104-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COVC'26 JO17-10 - 0Were Di JO17-128-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-12 - 3Riel JO17-114-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBaronie JO17-310 - 0Were Di JO17-107-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark De Blauwe Kei
Blauwe Kei 1 a
4834AW, BREDA
Routebeschrijving
CDongen JO17-23 - 3Were Di JO17-130-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark De Biezen
Procureurweg 2 
5103BG, DONGEN
Routebeschrijving
CWere Di JO17-17 - 1SV Reeshof JO17-223-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BAudacia JO17-10 - 1Were Di JO17-116-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 70
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
BWere Di JO17-12 - 4Nemelaer JO17-109-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 70
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BFC Tilburg JO17-21 - 2Were Di JO17-102-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 70
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-18 - 0SV Reeshof JO17-213-05-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0232 Onder 17 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: B26
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO17-16 - 3Were Di JO17-106-05-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0232 Onder 17 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: B26
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO17-114 - 2DESK JO17-229-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0232 Onder 17 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: B26
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-16 - 1Veerse Boys JO17-122-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0232 Onder 17 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: B26
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-10 - 0SV Reeshof JO17-215-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0232 Onder 17 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: B26
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-11 - 1Sarto JO17-208-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0232 Onder 17 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: B26
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CUno Animo JO17-11 - 2Were Di JO17-105-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0232 Onder 17 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: B26
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO17-31 - 5Were Di JO17-101-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0232 Onder 17 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: B26
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-13 - 3GDC JO17-125-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0232 Onder 17 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: B26
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDongen JO17-21 - 6Were Di JO17-118-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0232 Onder 17 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: B26
Accomodatie
Sportpark De Biezen
Procureurweg 2 
5103BG, DONGEN
Routebeschrijving
CWere Di JO17-15 - 4Uno Animo JO17-111-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0232 Onder 17 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: B26
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVeerse Boys JO17-13 - 1Were Di JO17-104-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0232 Onder 17 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: B26
Accomodatie
Sportpark Veerse Boys
Parklaan 1 
4941BA, RAAMSDONKSVEER
Routebeschrijving
CVOAB JO17-23 - 5Were Di JO17-118-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0232 Onder 17 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: B26
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CDESK JO17-20 - 5Were Di JO17-104-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0232 Onder 17 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: B26
Accomodatie
Sportpark Eikendijk
Eikendijk 19 
5171RG, KAATSHEUVEL
Routebeschrijving
BNemelaer JO17-12 - 1Were Di JO17-101-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3420 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 2e ronde
Klasse: Groep 9
Poule: 8
Accomodatie
Sportpark De Walzaad
Sportlaantje 1 a
5076AM, HAAREN
Routebeschrijving
CWere Di JO17-19 - 2SC 't Zand JO17-310-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0232 Onder 17 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: B26
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-110 - 1Good Luck JO17-103-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0232 Onder 17 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: B26
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDESK JO17-20 - 0Were Di JO17-126-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0232 Onder 17 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: B26
Accomodatie
Sportpark Eikendijk
Eikendijk 19 
5171RG, KAATSHEUVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO17-10 - 0SVSSS JO17-112-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0232 Onder 17 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: B26
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BSarto JO17-40 - 11Were Di JO17-129-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 9
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CGood Luck JO17-12 - 3Were Di JO17-122-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0232 Onder 17 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: B26
Accomodatie
Gemeentelijk Sportpark
Parklaan 1 
4941BA, RAAMSDONKSVEER
Routebeschrijving
CSarto JO17-21 - 1Were Di JO17-115-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0232 Onder 17 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: B26
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-14 - 1Dongen JO17-208-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0232 Onder 17 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: B26
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGDC JO17-11 - 6Were Di JO17-101-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0232 Onder 17 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: B26
Accomodatie
Sportpark GDC
Nieuwe Steeg 2 
4266EH, EETHEN
Routebeschrijving
CWere Di JO17-14 - 3VOAB JO17-224-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0232 Onder 17 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: B26
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO17-21 - 5Were Di JO17-117-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0232 Onder 17 competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: B26
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO17-17 - 0Tuldania JO17-110-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 9
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BLONGA JO17-12 - 3Were Di JO17-103-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 9
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.