Were Di JO19-2

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info

Er zijn geen wedstrijden gevonden.

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CWere Di JO19-20 - 0WSJ JO19-128-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO19-20 - 0Were Di JO19-214-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-20 - 10Jong Brabant JO19-407-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWillem II JO19-13 - 3Were Di JO19-215-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Noorderpark
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-20 - 6Sarto JO19-508-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO19-19 - 1Were Di JO19-201-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CNemelaer JO19-20 - 0Were Di JO19-214-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark De Walzaad
Sportlaantje 1 a
5076AM, HAAREN
Routebeschrijving
CSarto JO19-51 - 0Were Di JO19-230-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CDESK JO19-35 - 2Were Di JO19-223-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Eikendijk
Eikendijk 19 
5171RG, KAATSHEUVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO19-24 - 3RKDSV JO19-216-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO19-13 - 0Were Di JO19-209-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-22 - 2De Bocht'80 JO19-102-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO19-24 - 1Were Di JO19-226-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO19-21 - 8Jong Brabant JO19-405-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-22 - 5Hilvaria JO19-228-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO19-36 - 0Were Di JO19-221-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
BFC Tilburg JO19-22 - 1Were Di JO19-214-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
BJong Brabant JO19-37 - 1Were Di JO19-207-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
BWere Di JO19-28 - 0WSJ JO18-131-08-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-27 - 2GSBW JO19-208-06-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-22 - 1Neerlandia'31 JO19-111-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO19-36 - 5Were Di JO19-204-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-24 - 3ZIGO JO19-213-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO19-42 - 2Were Di JO19-206-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO19-27 - 6Rijen JO19-223-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO19-53 - 3Were Di JO19-216-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-21 - 2Hilvaria JO19-309-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGilze JO19-35 - 5Were Di JO19-216-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98 
5126BH, GILZE
Routebeschrijving
CWere Di JO19-210 - 2Bavel JO19-309-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COVC'26 JO19-11 - 0Were Di JO19-208-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-27 - 6ZIGO JO19-201-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-26 - 2Hilvaria JO19-324-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO19-21 - 0Were Di JO19-217-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO19-21 - 3FC Tilburg JO19-310-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO19-54 - 4Were Di JO19-203-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-25 - 1RKDSV JO19-227-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO19-36 - 4Were Di JO19-213-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-23 - 3Taxandria JO19-306-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO19-33 - 2Were Di JO19-229-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO19-22 - 2GSBW JO19-222-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BSCG'18 JO19-32 - 4Were Di JO19-215-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 61
Accomodatie
Sportpark Zegenwerp
Esscheweg 3 
5271NB, SINT-MICHIELSGESTEL
Routebeschrijving
BJong Brabant JO19-32 - 3Were Di JO19-208-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 61
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
BWere Di JO19-21 - 7NEO'25 JO19-101-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 61
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO19-26 - 3Were Di JO19-226-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO19-22 - 14Spoord. Boys JO19-219-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COVC'26 JO19-112 - 2Were Di JO19-212-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-20 - 2GSBW JO19-221-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBerkdijk JO19-12 - 4Were Di JO19-214-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Kegelaar
Baan 17 
5171NC, KAATSHEUVEL
0416-530951
Routebeschrijving
CWere Di JO19-22 - 7SV Reeshof JO19-407-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBlauw Wit'81 JO19-13 - 2Were Di JO19-231-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark De Moer
Middelstraat 32 
5176NK, DE MOER
Routebeschrijving
CSVSSS JO19-29 - 0Were Di JO19-224-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO19-22 - 6VOAB JO19-410-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO19-20 - 0Were Di JO19-203-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-20 - 0Uno Animo JO19-224-02-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO19-41 - 0Were Di JO19-216-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-20 - 0Chaam JO19-109-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO19-49 - 4Were Di JO19-202-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO19-20 - 8FC Tilburg JO19-225-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-21 - 0OVC'26 JO19-118-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-22 - 5Gloria UC JO19-204-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CViola JO19-24 - 3Were Di JO19-228-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Alpheim
Speelveld 3 
5131AW, ALPHEN NB
Routebeschrijving
CWere Di JO19-20 - 5GSBW JO19-314-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO19-25 - 2Were Di JO19-207-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CSarto JO19-53 - 2Were Di JO19-230-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-211 - 3Jong Brabant JO19-423-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BJong Brabant JO19-32 - 3Were Di JO19-216-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
BWere Di JO19-21 - 8Audacia JO19-109-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BTaxandria JO19-41 - 4Were Di JO19-202-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark De Gemullehoeken
Vennelaan 7 
5062SR, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO19-41 - 0Were Di JO19-206-05-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-25 - 3SC 't Zand JO19-329-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO19-30 - 3Were Di JO19-215-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO19-21 - 4Sarto JO19-410-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO19-54 - 1Were Di JO19-208-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-20 - 3Hilvaria JO19-201-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO19-23 - 6Were Di JO19-225-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO19-211 - 4ST TSV Gudok/SV Reeshof JO19-218-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRijen JO19-33 - 3Were Di JO19-211-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark de Vijf Eiken
Sportparkweg 4 
5121MP, RIJEN
Routebeschrijving
CWere Di JO19-21 - 0Blauw Wit'81 JO19-118-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO19-310 - 1Were Di JO19-204-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-28 - 6ST TSV Gudok/SV Reeshof JO19-210-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO19-43 - 4Were Di JO19-203-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO19-24 - 1GSBW JO19-226-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-23 - 9SV Reeshof JO19-219-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO19-31 - 4Were Di JO19-212-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO19-24 - 14SC 't Zand JO19-505-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BAudacia JO19-21 - 3Were Di JO19-229-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
Klasse: Groep 10
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CNevelo JO19-22 - 4Were Di JO19-222-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CGloria UC JO19-21 - 1Were Di JO19-208-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Boschoven
Sportlaan 20 
5111BX, BAARLE-NASSAU
Routebeschrijving
CWere Di JO19-27 - 4Bavel JO19-301-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-22 - 4Gilze JO19-324-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO19-51 - 0Were Di JO19-217-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO19-20 - 2Jong Brabant JO19-412-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
Klasse: Groep 10
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BSVSOS JO19-15 - 1Were Di JO19-210-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
Klasse: Groep 10
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark De Stevort
Gemeintsedijk 1 
5084HK, BIEST-HOUTAKKER
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.