Uitslagen junioren

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CWere Di JO15-11 - 2Dongen JO15-219-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-20 - 0Oirschot V. JO15-319-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-37 - 4Nemelaer JO15-119-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGilze JO15-37 - 3Were Di JO15-419-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98 
5126BH, GILZE
Routebeschrijving
CGSBW JO17-13 - 1Were Di JO17-119-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO17-23 - 2Hilvaria JO17-219-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZwaluw VFC JO17-34 - 1Were Di JO17-319-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 03
Accomodatie
Sportpark Bergenshuizen
De Kikvorsch 5 
5262LX, VUGHT
Routebeschrijving
CWere Di JO19-11 - 2Uno Animo JO19-119-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO19-24 - 1Were Di JO19-219-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO15-17 - 1Maliskamp JO15-112-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 075
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO15-217 - 0SV Valkenswaard JO15-512-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 112
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO15-31 - 10Jong Brabant JO15-212-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 005
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BNemelaer JO15-10 - 0Were Di JO15-412-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 119
Accomodatie
Sportpark De Walzaad
Sportlaantje 1 a
5076AM, HAAREN
Routebeschrijving
BDBS JO17-21 - 7Were Di JO17-112-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Meerhoven
Het Schaapsdijk 109 
5657AW, EINDHOVEN
Routebeschrijving
BWere Di JO17-22 - 2Jong Brabant JO17-312-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BRijen JO17-30 - 0Were Di JO17-312-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 63
Accomodatie
Sportpark de Vijf Eiken
Sportparkweg 4 
5121MP, RIJEN
Routebeschrijving
BReusel Sport/CoTrans JO19-10 - 3Were Di JO19-112-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 43
Accomodatie
Sportpark Den Hoek
Sportpark 3 
5541PC, REUSEL
Routebeschrijving
BWere Di JO19-22 - 2DVS JO19-312-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
CompetitieB3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 36
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BHilvaria JO15-22 - 4Were Di JO15-105-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 075
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
BBMC JO15-30 - 7Were Di JO15-205-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 112
Accomodatie
Sportpark De Brand
Groenstraat 12 
5258TH, BERLICUM NB
Routebeschrijving
BSarto JO15-511 - 1Were Di JO15-305-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 005
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO15-40 - 0Zwaluw VFC JO15-205-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 119
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO17-14 - 1RKVVO JO17-105-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO17-27 - 0Nemelaer JO17-305-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BRWB JO17-10 - 0Were Di JO17-305-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 63
Accomodatie
Sportpark De Gaard
De Gaard 1 
5146AW, WAALWIJK
Routebeschrijving
BWere Di JO19-12 - 6Bavel JO19-105-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 43
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWilhelmina Boys JO19-30 - 0Were Di JO19-205-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 36
Accomodatie
Sportpark Naastenbest
Jacob van Wassenaerstr 61 
5684CR, BEST
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.