Were Di JO11-1

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info
CRKDVC JO11-1Were Di JO11-126-09-202008:45
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark aan de Duinweg
Sportlaan 10 
5151RK, DRUNEN
Routebeschrijving
CWere Di JO11-1SV Capelle JO11-103-10-202010:15
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNemelaer JO11-1Were Di JO11-110-10-202010:15
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark De Walzaad
Sportlaantje 1 a
5076AM, HAAREN
Routebeschrijving
Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CWere Di JO11-19 - 2RWB JO11-119-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDESK JO11-12 - 2Were Di JO11-112-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Eikendijk
Eikendijk 19 
5171RG, KAATSHEUVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO11-18 - 5SVSSS JO11-105-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSCG'18 JO11-10 - 0Were Di JO11-128-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Zegenwerp
Esscheweg 3 
5271NB, SINT-MICHIELSGESTEL
Routebeschrijving
CWere Di JO11-10 - 0ZIGO JO11-114-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-16 - 0DVG JO11-1G07-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO11-12 - 1Were Di JO11-115-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO11-16 - 4SVSSS JO11-108-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHaarsteeg JO11-13 - 3Were Di JO11-101-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Haarsteeg
Priemsteeg 0 
5251CW, VLIJMEN
Routebeschrijving
CWere Di JO11-12 - 8VOAB JO11-207-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRWB JO11-11 - 5Were Di JO11-130-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark De Gaard
De Gaard 1 
5146AW, WAALWIJK
Routebeschrijving
CSarto JO11-27 - 2Were Di JO11-123-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-11 - 4FC Tilburg JO11-116-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO11-2G2 - 2Were Di JO11-109-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-11 - 6NEO'25 JO11-102-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO11-14 - 3Were Di JO11-126-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-12 - 1SVSSS JO11-105-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-14 - 1TSV Gudok JO11-128-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDESK JO11-110 - 1Were Di JO11-121-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Eikendijk
Eikendijk 19 
5171RG, KAATSHEUVEL
Routebeschrijving
BZIGO JO11-17 - 3Were Di JO11-114-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO11-11 - 6FC Tilburg JO11-107-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BVOAB JO11-18 - 0Were Di JO11-131-08-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO11-15 - 3Gilze JO11-125-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO11-22 - 6Were Di JO11-118-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-14 - 1WSC JO11-111-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-11 - 5RFC JO11-113-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-15 - 3Bavel JO11-110-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO11-21 - 16Were Di JO11-106-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CTSC JO11-22 - 7Were Di JO11-130-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark De Warande
Warandelaan 10 14
4904PC, OOSTERHOUT NB
Routebeschrijving
CWere Di JO11-16 - 2RWB JO11-123-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO11-11 - 4Were Di JO11-109-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CGloria UC JO11-11 - 5Were Di JO11-116-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Boschoven
Sportlaan 20 
5111BX, BAARLE-NASSAU
Routebeschrijving
CWere Di JO11-15 - 5RKDVC JO11-109-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTaxandria JO11-13 - 6Were Di JO11-115-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark De Gemullehoeken
Vennelaan 7 
5062SR, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CSVSSS JO11-13 - 9Were Di JO11-124-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO11-19 - 2Reusel Sport/CoTrans JO11-117-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBeerse Boys JO11-12 - 14Were Di JO11-110-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark De Klep
Sportparklaan 2 
5091EM, OOST WEST EN MIDDELBEERS
Routebeschrijving
COirschot V. JO11-11 - 9Were Di JO11-103-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Moorland
Drieterskuil 6 A
5688GC, OIRSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO11-110 - 1FC Tilburg JO11-127-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO11-10 - 7Jong Brabant JO11-120-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4220 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 2e ronde
Klasse: Groep 1
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO11-13 - 3Were Di JO11-106-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO11-13 - 3Bladella JO11-129-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO11-13 - 6Were Di JO11-122-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
BDVS JO11-11 - 5Were Di JO11-115-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark De Aalstervelden
Sophiastraat 13 a
5583CA, WAALRE
Routebeschrijving
BWilhelmina JO11-14 - 5Were Di JO11-108-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark De Saren
De Saren 12 
5235AL, 'S-HERTOGENBOSCH
Routebeschrijving
BWere Di JO11-112 - 2SV BLC JO11-101-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO11-22 - 4Were Di JO11-126-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-15 - 2Bavel JO11-212-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-11 - 3FC Tilburg JO11-105-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW JO11-11 - 8Were Di JO11-128-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CJong Brabant JO11-15 - 1Were Di JO11-121-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO11-13 - 5ZIGO JO11-114-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-13 - 2SC 't Zand JO11-2G11-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO11-11 - 6Were Di JO11-107-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-13 - 3SVSSS JO11-124-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGilze JO11-16 - 2Were Di JO11-110-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98 
5126BH, GILZE
Routebeschrijving
BUVV'40 JO11-13 - 2Were Di JO11-116-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4230 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 3e ronde
Klasse: Groep 1
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Jeugdland
Jeugdland 1 
4851AT, ULVENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO11-15 - 0Baardwijk JO11-109-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO11-11 - 3Were Di JO11-102-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CDESK JO11-10 - 4Were Di JO11-125-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Eikendijk
Eikendijk 19 
5171RG, KAATSHEUVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO11-13 - 2ZIGO JO11-118-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRKDVC JO11-13 - 5Were Di JO11-111-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark aan de Duinweg
Sportlaan 10 
5151RK, DRUNEN
Routebeschrijving
CWere Di JO11-13 - 3WSC JO11-104-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COVC'26 JO11-16 - 0Were Di JO11-128-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO11-14 - 3Gilze JO11-121-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4220 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 2e ronde
Klasse: Groep 1
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-13 - 5Jong Brabant JO11-114-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CUno Animo JO11-10 - 0Were Di JO11-107-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CWere Di JO11-13 - 4RWB JO11-130-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO11-20 - 17Were Di JO11-123-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
BUnitas'59 JO11-22 - 3Were Di JO11-116-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 03
Accomodatie
Sportpark 't Bokt
Anconalaan 1 
5633BJ, EINDHOVEN
Routebeschrijving
BDVS JO11-13 - 2Were Di JO11-109-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 03
Accomodatie
Sportpark De Aalstervelden
Sophiastraat 13 a
5583CA, WAALRE
Routebeschrijving
BWere Di JO11-15 - 4Zwaluw VFC JO11-202-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 03
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BJong Brabant JO11-16 - 1Were Di JO11-120-05-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4300 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 1/2 finale
Klasse: Groep 7
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CZIGO JO11-11 - 1Were Di JO11-106-05-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
BSarto JO11-20 - 0Were Di JO11-129-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4290 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 1/4 finale
Klasse: Groep 7
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-110 - 2Audacia JO11-115-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO11-13 - 1Were Di JO11-112-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO11-11 - 2SVSSS JO11-108-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CAudacia JO11-11 - 5Were Di JO11-101-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CWere Di JO11-12 - 1Jong Brabant JO11-125-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNOAD JO11-12 - 7Were Di JO11-118-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark TSV NOAD
Melis Stokestraat 42 
5013BM, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-11 - 1ZIGO JO11-111-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO11-11 - 4Were Di JO11-118-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO11-113 - 0NOAD JO11-104-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO11-15 - 4Rijen JO11-110-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4220 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 2e ronde
Klasse: Groep 7
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHelvoirt JO11-12 - 5Were Di JO11-126-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Burg.van Hovell
Sportlaan 1 A
5268HS, HELVOIRT
Routebeschrijving
CSVSSS JO11-12 - 6Were Di JO11-119-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO11-110 - 0Uno Animo JO11-112-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO11-13 - 2Were Di JO11-105-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
BWere Di JO11-113 - 0GSBW JO11-129-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-11 - 3ZIGO JO11-122-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-13 - 3SVSSS JO11-115-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO11-13 - 2Were Di JO11-108-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CUno Animo JO11-10 - 3Were Di JO11-101-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CNOAD JO11-10 - 0Were Di JO11-101-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark TSV NOAD
Melis Stokestraat 42 
5013BM, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-14 - 2Jong Brabant JO11-124-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-12 - 1Helvoirt JO11-117-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BHapert JO11-15 - 2Were Di JO11-110-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark De Lemelvelden
Burg. Van Woenseldreef 9 
5527JN, HAPERT
Routebeschrijving
BWere Di JO11-112 - 1Bladella JO11-207-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.