Were Di JO12-2

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info

Er zijn geen wedstrijden gevonden.

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CVOAB JO12-30 - 0Were Di JO12-228-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO12-20 - 0SC 't Zand JO12-121-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-20 - 0SV Reeshof JO12-214-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVV Trinitas Oisterwijk JO12-42 - 7Were Di JO12-207-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO12-23 - 7ZIGO JO12-215-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Capelle JO12-23 - 2Were Di JO12-208-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Mandemakers
Juffrouwsteeg 3 
5161AW, SPRANG-CAPELLE
Routebeschrijving
CSV Capelle JO12-10 - 0Were Di JO12-214-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Mandemakers
Juffrouwsteeg 3 
5161AW, SPRANG-CAPELLE
Routebeschrijving
CWere Di JO12-22 - 4RWB JO12-207-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CViola JO12-12 - 8Were Di JO12-230-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Alpheim
Speelveld 3 
5131AW, ALPHEN NB
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO12-33 - 1Were Di JO12-223-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-29 - 1FC Tilburg JO12-216-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO12-32 - 2Were Di JO12-209-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO12-22 - 2VV Trinitas Oisterwijk JO12-302-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO12-26 - 5Were Di JO12-226-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-217 - 2Sarto JO12-205-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-26 - 8Willem II JO12-128-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO12-29 - 3Were Di JO12-221-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
BVOAB JO12-24 - 4Were Di JO12-214-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 01
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
BWere Di JO12-24 - 3RKDSV JO12-104-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 01
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BHilvaria JO12-111 - 2Were Di JO12-231-08-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 01
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO12-36 - 0Were Di JO12-225-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-26 - 3Uno Animo JO12-218-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO12-20 - 18Were Di JO12-211-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-22 - 1NEO'25 JO12-104-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDESK JO12-21 - 7Were Di JO12-213-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Eikendijk
Eikendijk 19 
5171RG, KAATSHEUVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO12-22 - 7Sarto JO12-106-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO12-21 - 6Were Di JO12-223-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CSVSSS JO12-12 - 8Were Di JO12-216-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO12-23 - 2VOAB JO12-309-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-216 - 1Jong Brabant JO12-416-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO12-25 - 5Were Di JO12-209-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-22 - 2FC Tilburg JO12-215-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 8
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Budel JO12-15 - 2Were Di JO12-201-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 8
Accomodatie
Sportpark Budel
Poelderstraat 4 A
6021JZ, BUDEL
Routebeschrijving
CWere Di JO12-20 - 0Hoogeloon JO12-124-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 8
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO12-43 - 4Were Di JO12-217-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 8
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-22 - 6EFC JO12-210-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 8
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-22 - 4TSV Gudok JO12-503-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 8
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGeldrop JO12-24 - 2Were Di JO12-227-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 8
Accomodatie
Sportpark De Kievit
Kervel 6 
5667KN, GELDROP
Routebeschrijving
CJong Brabant JO12-32 - 8Were Di JO12-213-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 8
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO12-25 - 6Riel JO12-106-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 8
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-23 - 3DBS JO12-222-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 8
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO12-21 - 8Hilvaria JO12-115-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO12-22 - 7VOAB JO12-212-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BRKDSV JO12-16 - 1Were Di JO12-201-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark De Alsie
De Alsie 5 
5087LB, DIESSEN
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.