Were Di JO12-3

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info

Er zijn geen wedstrijden gevonden.

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CTSV Gudok JO12-20 - 0Were Di JO12-328-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-30 - 0Viola JO12-114-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBavel JO12-34 - 4Were Di JO12-307-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark De Roosberg
Bavelse Hei 7 
4854PN, BAVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO12-34 - 2Sarto JO12-315-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-34 - 2FC Tilburg JO12-208-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO12-22 - 3Were Di JO12-301-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO12-310 - 4Reusel Sport/CoTrans JO12-214-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO12-21 - 1Were Di JO12-307-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-33 - 2Riel JO12-130-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-33 - 3Gloria UC JO12-123-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO12-22 - 1Were Di JO12-316-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO12-310 - 1RKDSV JO12-209-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO12-40 - 15Were Di JO12-302-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO12-38 - 3ST HMVV/Hulsel JO12-126-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BJong Brabant JO12-33 - 2Were Di JO12-319-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB9620 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 2e ronde
Klasse: Groep 3
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CSarto JO12-40 - 0Were Di JO12-305-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO12-21 - 4Were Di JO12-328-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO12-35 - 6Tuldania JO12-121-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO12-313 - 3RKDSV JO12-214-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule
Klasse: Groep 3
Poule: 42
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BHilvaria JO12-30 - 12Were Di JO12-307-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule
Klasse: Groep 3
Poule: 42
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
BWere Di JO12-36 - 2VOAB JO12-431-08-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule
Klasse: Groep 3
Poule: 42
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-30 - 16Sarto JO12-418-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGroen Wit JO12-31 - 2Were Di JO12-311-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Haags
Postillonstraat 2 
4813EW, BREDA
Routebeschrijving
CWere Di JO12-32 - 5TSV Gudok JO12-604-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO12-44 - 2Were Di JO12-313-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-31 - 8Bavel JO12-306-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-312 - 1Viola JO12-230-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDIA JO12-43 - 1Were Di JO12-323-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark De Gouwen
Donkerstraat 34 
4847EJ, TETERINGEN
Routebeschrijving
COlympia'60 JO12-14 - 0Were Di JO12-309-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Crispijn
Crispijnhof 8 
5101BL, DONGEN
Routebeschrijving
CGesta JO12-1G8 - 3Were Di JO12-323-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark De Leeuwerik
Sint Jacobsstraat 1 B
4855AK, GALDER
Routebeschrijving
CRiel JO12-23 - 2Were Di JO12-316-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark De Krim
Oude Tilburgsebaan 3 C
5133BD, RIEL
Routebeschrijving
CWere Di JO12-31 - 3SC 't Zand JO12-309-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-30 - 0SVSSS JO12-108-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CUno Animo JO12-27 - 2Were Di JO12-301-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CWere Di JO12-32 - 5Riel JO12-224-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO12-25 - 1Were Di JO12-317-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO12-31 - 3SV Reeshof JO12-410-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-31 - 9ST HMVV/Hulsel JO12-103-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO12-34 - 0Were Di JO12-327-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-30 - 7Willem II JO12-113-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO12-41 - 1Were Di JO12-306-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CVOAB JO12-34 - 0Were Di JO12-329-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO12-32 - 9DESK JO12-3M22-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BFC Tilburg JO12-22 - 0Were Di JO12-315-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 51
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
BNemelaer JO12-18 - 0Were Di JO12-308-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 51
Accomodatie
Sportpark De Walzaad
Sportlaantje 1 a
5076AM, HAAREN
Routebeschrijving
BWere Di JO12-30 - 13Jong Brabant JO12-201-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 51
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.