Were Di JO8-1

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info
CNulandia JO8-2Were Di JO8-128-03-202009:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie

 0 

Routebeschrijving
Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CNulandia JO8-20 - 0Were Di JO8-128-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie

 0 

Routebeschrijving
CRWB JO8-10 - 0Were Di JO8-114-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark De Gaard
De Gaard 1 
5146AW, WAALWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO8-17 - 1SV Reeshof JO8-107-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BSV Reeshof JO8-13 - 5Were Di JO8-129-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4575 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 4e ronde
Klasse: Groep 1
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO8-11 - 5Were Di JO8-115-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO8-11 - 5Zwaluw VFC JO8-108-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSC JO8-11 - 12Were Di JO8-101-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark De Warande
Warandelaan 10 14
4904PC, OOSTERHOUT NB
Routebeschrijving
CWillem II JO8-11 - 4Were Di JO8-114-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Noorderpark
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-111 - 2Hilvaria JO8-107-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGilze JO8-11 - 9Were Di JO8-130-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98 
5126BH, GILZE
Routebeschrijving
CVV Trinitas Oisterwijk JO8-12 - 12Were Di JO8-123-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO8-16 - 2SVSSS JO8-116-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-110 - 3FC Tilburg JO8-109-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-112 - 0TSV Gudok JO8-226-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO8-111 - 2FC Tilburg JO8-119-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark Boschoven veld 2 (Kunstgras)
CompetitieB4565 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 2e ronde
Klasse: Groep 2
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRWB JO8-12 - 7Were Di JO8-105-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark De Gaard
De Gaard 1 
5146AW, WAALWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO8-115 - 3ZIGO JO8-128-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO8-32 - 10Were Di JO8-121-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO8-114 - 1Hilvaria JO8-114-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BGSBW JO8-12 - 14Were Di JO8-111-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
BWere Di JO8-18 - 3Reusel Sport/CoTrans JO8-131-08-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-16 - 7TSV Gudok JO8-225-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDESK JO8-18 - 2Were Di JO8-118-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Eikendijk
Eikendijk 19 
5171RG, KAATSHEUVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO8-15 - 8JEKA JO8-611-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO8-12 - 1Were Di JO8-104-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-10 - 0GSBW JO8-117-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO8-36 - 4Were Di JO8-106-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO8-17 - 7Were Di JO8-123-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO8-40 - 0Were Di JO8-123-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-16 - 0Uno Animo JO8-216-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRWB JO8-15 - 10Were Di JO8-109-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark De Gaard
De Gaard 1 
5146AW, WAALWIJK
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO8-36 - 4Were Di JO8-115-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CRijen JO8-10 - 0Were Di JO8-108-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark de Vijf Eiken
Sportparkweg 4 
5121MP, RIJEN
Routebeschrijving
CWere Di JO8-13 - 4SV Reeshof JO8-101-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-14 - 4SC 't Zand JO8-324-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO8-2G5 - 3Were Di JO8-117-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO8-24 - 7Were Di JO8-110-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-13 - 2Sarto JO8-303-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZwaluw VFC JO8-40 - 0Were Di JO8-127-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Bergenshuizen
De Kikvorsch 5 
5262LX, VUGHT
Routebeschrijving
BWere Di JO8-15 - 6ZIGO JO8-120-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4565 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 2e ronde
Klasse: Groep 2
Poule: 52
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO8-30 - 0Were Di JO8-113-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO8-14 - 5Were Di JO8-106-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-10 - 0Bladella JO8-106-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGloria UC JO8-23 - 13Were Di JO8-129-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Boschoven
Sportlaan 20 
5111BX, BAARLE-NASSAU
Routebeschrijving
CWere Di JO8-14 - 5Rijen JO8-122-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BFC Tilburg JO8-11 - 13Were Di JO8-115-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 030
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
BVOAB JO8-24 - 6Were Di JO8-108-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 030
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
BWere Di JO8-14 - 3Hilvaria JO8-201-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 030
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-10 - 0Zwaluw VFC JO8-802-06-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTaxandria JO8-18 - 4Were Di JO8-126-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark De Gemullehoeken
Vennelaan 7 
5062SR, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO8-19 - 6Nemelaer JO8-223-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHelvoirt JO8-25 - 6Were Di JO8-112-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Burg.van Hovell
Sportlaan 1 A
5268HS, HELVOIRT
Routebeschrijving
CJong Brabant JO8-3G8 - 10Were Di JO8-105-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO8-19 - 11SVSSS JO8-128-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-18 - 2Helvoirt JO8-1G21-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZwaluw VFC JO8-55 - 5Were Di JO8-114-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Bergenshuizen
De Kikvorsch 5 
5262LX, VUGHT
Routebeschrijving
CWere Di JO8-111 - 2Nevelo JO8-107-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO8-2G7 - 9Were Di JO8-124-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO8-14 - 8Were Di JO8-110-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CDESK JO8-10 - 0Were Di JO8-109-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Eikendijk
Eikendijk 19 
5171RG, KAATSHEUVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO8-11 - 10Bavel JO8-202-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO8-15 - 1Were Di JO8-125-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO8-10 - 12Jong Brabant JO8-118-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJEKA JO8-31 - 9Were Di JO8-111-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21 
4854TA, BAVEL
Routebeschrijving
CSarto JO8-19 - 3Were Di JO8-104-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-11 - 9SV Reeshof JO8-128-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO8-1210 - 3Were Di JO8-114-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-11 - 12SC 't Zand JO8-207-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO8-10 - 0Were Di JO8-130-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-16 - 4Zwaluw VFC JO8-223-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO8-11 - 11DESK JO8-116-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 73
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO8-10 - 0VOAB JO8-516-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 73
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BSC 't Zand JO8-216 - 1Were Di JO8-113-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 73
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO8-16 - 4Hilvaria JO8-202-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 73
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-12 - 1Unitas'30 JO8-206-05-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-11 - 2TVC Breda JO8-122-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO8-22 - 1Were Di JO8-115-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO8-14 - 1Were Di JO8-108-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-11 - 2SC 't Zand JO8-201-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-10 - 5Beek Vooruit JO8-225-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTVC Breda JO8-15 - 2Were Di JO8-118-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark TVC Breda
Kwakkelhutstraat 102 
4814KR, BREDA
Routebeschrijving
CUnitas'30 JO8-20 - 3Were Di JO8-111-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark De Lage Banken
Concordialaan 210 
4871ZD, ETTEN-LEUR
Routebeschrijving
CBeek Vooruit JO8-24 - 0Were Di JO8-104-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark De Heikant
Heikantsestraat 37 B
4841EG, PRINSENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO8-15 - 3SV Reeshof JO8-118-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.