Were Di JO8-3

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info

Er zijn geen wedstrijden gevonden.

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CWere Di JO8-30 - 0Bavel JO8-428-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO8-40 - 0Were Di JO8-321-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO8-30 - 0Were Di JO8-314-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-36 - 3SVSSS JO8-207-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CUno Animo JO8-20 - 0Were Di JO8-329-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CVOAB JO8-20 - 0Were Di JO8-315-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO8-35 - 7Zwaluw VFC JO8-408-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO8-20 - 0Were Di JO8-301-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CODC JO8-4G1 - 10Were Di JO8-314-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark Molenwijk
Platanenlaan 0 
5282PV, BOXTEL
Routebeschrijving
CWere Di JO8-35 - 2Audacia JO8-2G07-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO8-68 - 3Were Di JO8-330-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO8-33 - 6Sarto JO8-423-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO8-4G5 - 4Were Di JO8-316-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CSpoord. Boys JO8-13 - 10Were Di JO8-309-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark 't Horstje
Broekstraat 3 B
5688JW, OIRSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO8-312 - 3Oirschot V. JO8-302-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO8-38 - 2Were Di JO8-326-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-33 - 3FC Tilburg JO8-205-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVV Trinitas Oisterwijk JO8-31 - 10Were Di JO8-328-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO8-38 - 3Hilvaria JO8-421-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BHilvaria JO8-27 - 3Were Di JO8-314-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 4
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
BVOAB JO8-27 - 6Were Di JO8-307-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 4
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
BWere Di JO8-313 - 3RKDSV JO8-131-08-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 4
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-38 - 7DESK JO8-425-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBMC JO8-33 - 8Were Di JO8-318-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark De Brand
Groenstraat 12 
5258TH, BERLICUM NB
Routebeschrijving
CSVSSS JO8-22 - 8Were Di JO8-311-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO8-33 - 1Blauw Wit'81 JO8-1G04-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO8-3G3 - 17Were Di JO8-313-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO8-34 - 0Nemelaer JO8-110-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-33 - 4SC 't Zand JO8-5G06-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-42 - 5Were Di JO8-330-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CUno Animo JO8-13 - 9Were Di JO8-323-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CWere Di JO8-312 - 1Zwaluw VFC JO8-416-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWillem II JO8-16 - 10Were Di JO8-309-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Noorderpark
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW JO8-112 - 2Were Di JO8-308-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO8-31 - 2Hilvaria JO8-201-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHelvoirt JO8-1G0 - 0Were Di JO8-324-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Burg.van Hovell
Sportlaan 1 A
5268HS, HELVOIRT
Routebeschrijving
CWere Di JO8-35 - 4VOAB JO8-217-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CUno Animo JO8-17 - 4Were Di JO8-310-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CWere Di JO8-36 - 1Audacia JO8-2G03-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO8-32 - 4Were Di JO8-327-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
BAudacia JO8-15 - 3Were Di JO8-320-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4565 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 2e ronde
Klasse: Groep 2
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CWere Di JO8-33 - 5SC 't Zand JO8-413-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CST HMVV/Hulsel JO8-1G7 - 5Were Di JO8-306-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark De Leeuwerik
Sint Cornelisstraat 27 B
5095AZ, HOOGE MIERDE
Routebeschrijving
CWere Di JO8-33 - 7ZIGO JO8-129-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO8-30 - 0Were Di JO8-322-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO8-24 - 9Were Di JO8-322-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
BJong Brabant JO8-3G1 - 11Were Di JO8-315-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 068
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
BAudacia JO8-2G2 - 12Were Di JO8-308-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 068
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
BWere Di JO8-320 - 0Nevelo JO8-301-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 068
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-30 - 0Reusel Sport/CoTrans JO8-102-06-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-34 - 2Sarto JO8-426-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBladella JO8-30 - 0Were Di JO8-319-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark De Smagtenbocht
Bossingel 7 
5531NH, BLADEL
Routebeschrijving
CWere Di JO8-31 - 12Hilvaria JO8-216-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-32 - 9SVSOS JO8-1G12-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBeerse Boys JO8-2G0 - 0Were Di JO8-328-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark De Klep
Sportparklaan 2 
5091EM, OOST WEST EN MIDDELBEERS
Routebeschrijving
COirschot V. JO8-112 - 4Were Di JO8-321-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Moorland
Drieterskuil 6 A
5688GC, OIRSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO8-316 - 1RKDSV JO8-214-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CST HMVV/Hulsel JO8-28 - 4Were Di JO8-307-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark De Leeuwerik
Sint Cornelisstraat 27 B
5095AZ, HOOGE MIERDE
Routebeschrijving
CWere Di JO8-32 - 3VOAB JO8-324-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTuldania JO8-15 - 2Were Di JO8-310-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark den Hondsbosch
Esbeekseweg 14 
5085EB, ESBEEK
Routebeschrijving
CTaxandria JO8-20 - 0Were Di JO8-309-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 028
Accomodatie
Sportpark De Gemullehoeken
Vennelaan 7 
5062SR, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO8-31 - 10OJC ROSMALEN JO8-402-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 028
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO8-41 - 3Were Di JO8-325-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 028
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CRWB JO8-39 - 3Were Di JO8-318-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 028
Accomodatie
Sportpark De Gaard
De Gaard 1 
5146AW, WAALWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO8-34 - 10Sarto JO8-211-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 028
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTGG JO8-15 - 3Were Di JO8-304-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 028
Accomodatie
Sportpark De Donken
de Diepte 10 
5233XR, 'S-HERTOGENBOSCH
Routebeschrijving
CWere Di JO8-30 - 15NEO'25 JO8-328-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 028
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO8-26 - 3Were Di JO8-314-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 028
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO8-36 - 3Zwaluw VFC JO8-607-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 028
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-313 - 0Sarto JO8-1130-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 028
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO8-115 - 1Were Di JO8-323-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 028
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.