Were Di JO9-2

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info

Er zijn geen wedstrijden gevonden.

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CWere Di JO9-20 - 0Chaam JO9-128-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-20 - 0TSV Gudok JO9-314-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBavel JO9-23 - 5Were Di JO9-207-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark De Roosberg
Bavelse Hei 7 
4854PN, BAVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO9-26 - 0TVC Breda JO9-115-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COVC'26 JO9-15 - 4Were Di JO9-208-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-28 - 4Viola JO9-201-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-28 - 0JEKA JO9-7G14-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZwaluw VFC JO9-30 - 0Were Di JO9-207-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Bergenshuizen
De Kikvorsch 5 
5262LX, VUGHT
Routebeschrijving
CVV Trinitas Oisterwijk JO9-30 - 10Were Di JO9-230-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO9-28 - 2Riel JO9-223-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO9-34 - 3Were Di JO9-216-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-211 - 7DESK JO9-209-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO9-5G2 - 8Were Di JO9-202-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-24 - 3Boxtel JO9-326-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CUno Animo JO9-14 - 12Were Di JO9-205-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CDongen JO9-17 - 4Were Di JO9-228-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark De Biezen
Procureurweg 2 
5103BG, DONGEN
Routebeschrijving
CWere Di JO9-25 - 4Willem II JO9-121-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BSVSSS JO9-1M0 - 0Were Di JO9-214-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule
Klasse: Groep 3
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
BSVSSS JO9-20 - 8Were Di JO9-214-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule
Klasse: Groep 3
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
BWere Di JO9-23 - 5ZIGO JO9-307-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule
Klasse: Groep 3
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BUno Animo JO9-110 - 10Were Di JO9-231-08-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule
Klasse: Groep 3
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CWere Di JO9-21 - 0Uno Animo JO9-125-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CViola JO9-27 - 6Were Di JO9-218-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Alpheim
Speelveld 3 
5131AW, ALPHEN NB
Routebeschrijving
CWere Di JO9-24 - 3TSV Gudok JO9-211-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO9-45 - 2Were Di JO9-204-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO9-20 - 0Dongen JO9-317-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGilze JO9-23 - 5Were Di JO9-213-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98 
5126BH, GILZE
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO9-26 - 5Were Di JO9-223-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CJEKA JO9-5G3 - 1Were Di JO9-209-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21 
4854TA, BAVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO9-25 - 3SC 't Zand JO9-4G16-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO9-77 - 2Were Di JO9-209-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO9-75 - 5Were Di JO9-215-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-20 - 0Sarto JO9-408-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-26 - 2FC Tilburg JO9-224-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CViola JO9-39 - 1Were Di JO9-217-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Alpheim
Speelveld 3 
5131AW, ALPHEN NB
Routebeschrijving
CWere Di JO9-22 - 10Dongen JO9-410-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-25 - 3VOAB JO9-403-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW JO9-20 - 5Were Di JO9-227-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO9-20 - 0OVC'26 JO9-113-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-215 - 2Boxtel JO9-213-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CUno Animo JO9-29 - 6Were Di JO9-206-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO9-40 - 0Were Di JO9-206-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-27 - 3Jong Brabant JO9-429-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO9-43 - 8Were Di JO9-222-09-2018
WedstrijdBas Zagers
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO9-28 - 1Jong Brabant JO9-415-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule
Klasse: Groep 4
Poule: 26
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO9-25 - 8ODC JO9-208-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule
Klasse: Groep 4
Poule: 26
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BOirschot V. JO9-23 - 13Were Di JO9-201-09-2018
WedstrijdT. (Turan) Akturan (Scheidsrechter)
Veld: Gras
CompetitieB4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule
Klasse: Groep 4
Poule: 26
Accomodatie
Sportpark Moorland
Drieterskuil 6 A
5688GC, OIRSCHOT
Routebeschrijving
COlympia'60 JO9-30 - 0Were Di JO9-202-06-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Crispijn
Crispijnhof 8 
5101BL, DONGEN
Routebeschrijving
CWere Di JO9-22 - 7Audacia JO9-226-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGloria UC JO9-30 - 0Were Di JO9-219-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Boschoven
Sportlaan 20 
5111BX, BAARLE-NASSAU
Routebeschrijving
CWere Di JO9-27 - 3ZIGO JO9-612-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO9-411 - 3Were Di JO9-205-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-25 - 4Jong Brabant JO9-628-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW JO9-220 - 2Were Di JO9-221-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO9-23 - 9Sarto JO9-514-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWillem II JO9-111 - 1Were Di JO9-207-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Noorderpark
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-23 - 3SC 't Zand JO9-624-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-26 - 5VOAB JO9-510-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW JO9-22 - 4Were Di JO9-209-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO9-20 - 8Nevelo JO9-202-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSDO'39 JO9-10 - 0Were Di JO9-225-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Den Daalacker
Broekkant 11 
5094GA, LAGE MIERDE
Routebeschrijving
CWere Di JO9-23 - 5Sarto JO9-618-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO9-29 - 3Were Di JO9-211-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO9-24 - 3FC Tilburg JO9-428-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-24 - 2Audacia JO9-214-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO9-63 - 3Were Di JO9-207-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-212 - 1Jong Brabant JO9-530-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHMVV JO9-23 - 5Were Di JO9-223-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark De Leeuwerik
Sint Cornelisstraat 27 B
5095AZ, HOOGE MIERDE
Routebeschrijving
CWere Di JO9-22 - 7Audacia JO9-106-05-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSDO'39 JO9-16 - 3Were Di JO9-222-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Den Daalacker
Broekkant 11 
5094GA, LAGE MIERDE
Routebeschrijving
CZIGO JO9-23 - 2Were Di JO9-215-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CReusel Sport/CoTrans JO9-210 - 2Were Di JO9-208-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Den Hoek
Sportpark 3 
5541PC, REUSEL
Routebeschrijving
CWere Di JO9-21 - 3ZIGO JO9-201-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-24 - 5GSBW JO9-125-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CAudacia JO9-18 - 2Were Di JO9-211-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CGSBW JO9-13 - 2Were Di JO9-204-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO9-23 - 9Reusel Sport/CoTrans JO9-218-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-22 - 7SDO'39 JO9-104-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-23 - 1Viola JO9-117-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-22 - 4NOAD JO9-110-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO9-41 - 12Were Di JO9-203-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CNOAD JO9-12 - 1Were Di JO9-226-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark TSV NOAD
Melis Stokestraat 42 
5013BM, TILBURG
Routebeschrijving
CGilze JO9-25 - 0Were Di JO9-212-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98 
5126BH, GILZE
Routebeschrijving
CWere Di JO9-27 - 0TSV Gudok JO9-405-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO9-20 - 11Sarto JO9-129-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO9-32 - 1Were Di JO9-222-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO9-20 - 0Nevelo JO9-115-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CViola JO9-11 - 2Were Di JO9-215-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Alpheim
Speelveld 3 
5131AW, ALPHEN NB
Routebeschrijving
CWere Di JO9-23 - 7VOAB JO9-308-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTaxandria JO9-10 - 0Were Di JO9-201-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark De Gemullehoeken
Vennelaan 7 
5062SR, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO9-28 - 3Gilze JO9-201-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-21 - 8Audacia JO9-124-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-24 - 11SVSSS JO9-117-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO9-24 - 6OVC'26 JO9-110-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BZIGO JO9-18 - 2Were Di JO9-203-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.