Were Di JO9-3

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info

Er zijn geen wedstrijden gevonden.

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CWere Di JO9-30 - 0Uno Animo JO9-128-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-30 - 0Audacia JO9-214-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO9-22 - 4Were Di JO9-307-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
BWere Di JO9-30 - 0Sarto JO9-404-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4430 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 3e ronde
Klasse: Groep 6
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-34 - 3VOAB JO9-315-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO9-73 - 8Were Di JO9-308-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-310 - 7Jong Brabant JO9-201-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-37 - 0SV Reeshof JO9-214-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSSC'55 JO9-10 - 0Were Di JO9-307-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Van Wijlen
Bernhardstraat 19 
5161XJ, SPRANG-CAPELLE
Routebeschrijving
CWere Di JO9-37 - 4Baronie JO9-430-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-37 - 4RFC JO9-2G23-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVG JO9-10 - 9Were Di JO9-316-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
CVV Trinitas Oisterwijk JO9-41 - 9Were Di JO9-309-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO9-33 - 3Blauw Wit'81 JO9-102-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COlympia'60 JO9-11 - 3Were Di JO9-326-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Crispijn
Crispijnhof 8 
5101BL, DONGEN
Routebeschrijving
BJong Brabant JO9-31 - 6Were Di JO9-319-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4420 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 2e ronde
Klasse: Groep 3
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO9-38 - 3Waspik JO9-105-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO9-40 - 8Were Di JO9-328-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-39 - 3FC Tilburg JO9-221-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BSV Reeshof JO9-31 - 11Were Di JO9-314-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule
Klasse: Groep 4
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
BFC Tilburg JO9-20 - 21Were Di JO9-307-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule
Klasse: Groep 4
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO9-39 - 4SVG JO9-131-08-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule
Klasse: Groep 4
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO9-25 - 8Were Di JO9-325-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO9-38 - 4SSC'55 JO9-218-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-35 - 6VCB JO9-111-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZwaluw VFC JO9-43 - 3Were Di JO9-308-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Bergenshuizen
De Kikvorsch 5 
5262LX, VUGHT
Routebeschrijving
CJong Brabant JO9-34 - 6Were Di JO9-304-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO9-36 - 2DESK JO9-313-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWilhelmina JO9-52 - 10Were Di JO9-306-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark De Saren
De Saren 12 
5235AL, 'S-HERTOGENBOSCH
Routebeschrijving
CWere Di JO9-39 - 3FC Tilburg JO9-323-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-32 - 8Uno Animo JO9-223-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNevelo JO9-25 - 3Were Di JO9-316-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO9-36 - 3FC Drunen JO9-109-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO10-4M4 - 6Were Di JO9-308-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO9-37 - 0Riel JO9-101-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO9-61 - 12Were Di JO9-324-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-36 - 3SC 't Zand JO9-717-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGilze JO9-25 - 3Were Di JO9-310-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98 
5126BH, GILZE
Routebeschrijving
COVC'26 JO9-39 - 7Were Di JO9-303-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-312 - 1SVG JO9-227-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO9-33 - 9OVC'26 JO9-120-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4420 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 2e ronde
Klasse: Groep 3
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSC JO9-50 - 11Were Di JO9-313-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark De Warande
Warandelaan 10 14
4904PC, OOSTERHOUT NB
Routebeschrijving
CWere Di JO9-37 - 1ZIGO JO9-606-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO9-41 - 4Were Di JO9-329-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-36 - 3VOAB JO9-522-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO9-315 - 4ST RKDSV/ EDN'56 JO9-215-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO9-312 - 1ST DEES-Vessem JO9-208-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BAudacia JO9-21 - 11Were Di JO9-301-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CWere Di JO9-30 - 0SC 't Zand JO9-702-06-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 21
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVG JO9-22 - 11Were Di JO9-326-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 21
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-36 - 9FC Tilburg JO9-323-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 21
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-33 - 4ST RKDSV/ EDN'56 JO9-219-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 21
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRiel JO9-32 - 21Were Di JO9-309-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 21
Accomodatie
Sportpark De Krim
Oude Tilburgsebaan 3 C
5133BD, RIEL
Routebeschrijving
CWere Di JO9-310 - 4OVC'26 JO9-321-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 21
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW JO9-43 - 13Were Di JO9-314-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 21
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO9-320 - 0Jong Brabant JO9-707-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 21
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO9-510 - 2Were Di JO9-324-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 21
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO9-7G2 - 9Were Di JO9-310-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 21
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO9-33 - 2OVC'26 JO9-409-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 032
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO9-63 - 2Were Di JO9-302-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 032
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO9-31 - 6Uno Animo JO9-325-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 032
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVG JO9-17 - 7Were Di JO9-318-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 032
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-34 - 10Audacia JO9-311-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 032
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-35 - 6Taxandria JO9-204-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 032
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW JO9-34 - 3Were Di JO9-328-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 032
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CZIGO JO9-73 - 15Were Di JO9-314-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 032
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-311 - 1Tuldania JO9-107-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 032
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO9-37 - 3Were Di JO9-330-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 032
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO9-312 - 0Riel JO9-323-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 032
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-33 - 9Willem II JO9-106-05-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-32 - 2VOAB JO9-415-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO9-31 - 0Were Di JO9-308-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO9-44 - 2Were Di JO9-301-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO9-35 - 4NOAD JO9-225-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWillem II JO9-111 - 1Were Di JO9-311-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark Noorderpark
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
CNOAD JO9-21 - 2Were Di JO9-304-03-2017
WedstrijdRintze Vugts
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark TSV NOAD
Melis Stokestraat 42 
5013BM, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-31 - 6SC 't Zand JO9-318-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-30 - 0Sarto JO9-404-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO9-21 - 1Were Di JO9-317-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 25
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO9-30 - 3NOAD JO9-210-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 25
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-34 - 4VOAB JO9-403-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 25
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO9-43 - 8Were Di JO9-326-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 25
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO9-36 - 1ZIGO JO9-319-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 25
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNOAD JO9-23 - 2Were Di JO9-312-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 25
Accomodatie
Sportpark TSV NOAD
Melis Stokestraat 42 
5013BM, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-32 - 1Hilvaria JO9-205-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 25
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO9-20 - 0Were Di JO9-322-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO9-42 - 2Were Di JO9-322-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 25
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO9-34 - 2Were Di JO9-315-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 25
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-30 - 0ZIGO JO9-208-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-37 - 5Sarto JO9-408-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 25
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-30 - 8LONGA JO9-101-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWillem II JO9-16 - 0Were Di JO9-324-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0275 Onder 9 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark Noorderpark
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.