Uitslagen pupillen

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CNulandia JO8-20 - 0Were Di JO8-128-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie

 0 

Routebeschrijving
CSC 't Zand JO8-30 - 0Were Di JO8-228-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-30 - 0Bavel JO8-428-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-40 - 0GSBW JO8-228-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-50 - 0Hilvaria JO8-528-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO9-10 - 0Were Di JO9-128-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO9-20 - 0Chaam JO9-128-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-30 - 0Uno Animo JO9-128-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CEmplina JO10-20 - 0Were Di JO10-128-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Empel Zuid
Riek 1 
5236PS, 'S-HERTOGENBOSCH
Routebeschrijving
CWere Di JO10-30 - 0SV Reeshof JO10-428-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-40 - 0Sarto JO10-628-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSCG'18 JO11-10 - 0Were Di JO11-128-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Zegenwerp
Esscheweg 3 
5271NB, SINT-MICHIELSGESTEL
Routebeschrijving
CWere Di JO11-30 - 0Dongen JO11-228-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-10 - 0SV Reeshof JO12-128-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO12-30 - 0Were Di JO12-228-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO12-20 - 0Were Di JO12-328-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-40 - 0Hilvaria JO12-328-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZwaluw VFC JO13-30 - 0Were Di JO13-128-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Bergenshuizen
De Kikvorsch 5 
5262LX, VUGHT
Routebeschrijving
CWillem II JO13-10 - 0Were Di JO13-228-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Noorderpark
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-30 - 0Hedel JO13-228-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO8-40 - 0Were Di JO8-321-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO8-40 - 0Were Di JO8-421-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CNEO'25 JO10-30 - 0Were Di JO10-421-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark De Gaard
De Gaard 3 
5146AW, WAALWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO11-20 - 0FC Engelen JO11-221-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-20 - 0SC 't Zand JO12-121-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-40 - 0Blauw Wit'81 JO12-1G21-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-30 - 0Jong Brabant JO13-321-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRWB JO8-10 - 0Were Di JO8-114-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark De Gaard
De Gaard 1 
5146AW, WAALWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO8-20 - 0Reusel Sport/CoTrans JO8-214-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO8-30 - 0Were Di JO8-314-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CGilze JO8-20 - 0Were Di JO8-414-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98 
5126BH, GILZE
Routebeschrijving
CWere Di JO8-50 - 0Tuldania JO8-114-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO9-10 - 0Were Di JO9-114-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-20 - 0TSV Gudok JO9-314-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-30 - 0Audacia JO9-214-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-10 - 0RKDSV JO10-1G14-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO10-30 - 0Were Di JO10-214-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-30 - 0Sarto JO10-514-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO10-4G0 - 0Were Di JO10-414-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO11-10 - 0ZIGO JO11-114-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBaardwijk JO11-20 - 0Were Di JO11-214-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Olympia
Akkerlaan 2 
5143ND, WAALWIJK
Routebeschrijving
CViola JO11-30 - 0Were Di JO11-314-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Alpheim
Speelveld 3 
5131AW, ALPHEN NB
Routebeschrijving
CBeek Vooruit JO12-10 - 0Were Di JO12-114-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark De Heikant
Heikantsestraat 37 B
4841EG, PRINSENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO12-20 - 0SV Reeshof JO12-214-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-30 - 0Viola JO12-114-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COlympia'60 JO12-10 - 0Were Di JO12-414-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Crispijn
Crispijnhof 8 
5101BL, DONGEN
Routebeschrijving
CBaardwijk JO13-10 - 0Were Di JO13-114-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Olympia
Akkerlaan 2 
5143ND, WAALWIJK
Routebeschrijving
CZIGO JO13-20 - 0Were Di JO13-214-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-30 - 0ZIGO JO13-314-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-17 - 1SV Reeshof JO8-107-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO8-18 - 1Were Di JO8-207-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO8-36 - 3SVSSS JO8-207-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-44 - 3SC 't Zand JO8-5G07-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSpoord. Boys JO8-19 - 2Were Di JO8-507-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark 't Horstje
Broekstraat 3 B
5688JW, OIRSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO9-14 - 8ZIGO JO9-207-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBavel JO9-23 - 5Were Di JO9-207-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark De Roosberg
Bavelse Hei 7 
4854PN, BAVEL
Routebeschrijving
CHilvaria JO9-22 - 4Were Di JO9-307-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CUno Animo JO10-14 - 11Were Di JO10-107-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CWere Di JO10-22 - 7SVSOS JO10-1G07-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW JO10-17 - 3Were Di JO10-307-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO10-42 - 10Willem II JO10-207-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-16 - 0DVG JO11-1G07-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-24 - 5Jan van Arckel JO11-107-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRijen JO11-33 - 3Were Di JO11-307-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark de Vijf Eiken
Sportparkweg 4 
5121MP, RIJEN
Routebeschrijving
CWere Di JO12-13 - 4TSC JO12-207-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVV Trinitas Oisterwijk JO12-42 - 7Were Di JO12-207-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CBavel JO12-34 - 4Were Di JO12-307-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark De Roosberg
Bavelse Hei 7 
4854PN, BAVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO13-10 - 0Oirschot V. JO13-107-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-20 - 0Dongen JO13-207-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO13-20 - 1Were Di JO13-307-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.