Programma senioren

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info
CWere Di 1OVC'26 129-03-202014:30
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Klasse: 4e klasse
Poule: D
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 2DESK 229-03-202010:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: A
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRKDVC 5Were Di 329-03-202012:30
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Klasse: 3e klasse
Poule: D
Accomodatie
Sportpark aan de Duinweg
Sportlaan 10 
5151RK, DRUNEN
Routebeschrijving
CWere Di 4VV Trinitas Oisterwijk 329-03-202012:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 407
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand 6Were Di 529-03-202010:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 6TSV Gudok 829-03-202010:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria 6Were Di 729-03-202012:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 624
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di 8VOAB 729-03-202012:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGloria UC 5Were Di 929-03-202010:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark De Bremer
Bernardusstraat 19 
5113TG, ULICOTEN
Routebeschrijving
CWere Di 10SVSOS 329-03-202014:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.