Were Di 4

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info

Er zijn geen wedstrijden gevonden.

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CWere Di 40 - 0VV Trinitas Oisterwijk 329-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 407
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 40 - 0OVC'26 215-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 407
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok 30 - 0Were Di 412-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 407
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand 31 - 3Were Di 408-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 407
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 40 - 0SCG'18 301-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 407
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 42 - 2SVG 216-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 407
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVV Trinitas Oisterwijk 33 - 1Were Di 426-01-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 407
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di 43 - 0Uno Animo 319-01-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 407
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COVC'26 23 - 0Were Di 424-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 407
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant 32 - 1Were Di 417-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 407
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di 42 - 3TSV Gudok 310-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 407
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSVV Merlijn 21 - 4Were Di 403-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 407
Accomodatie
Sportpark Studentensportcentrum
Sportweg 13 
5037AC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 45 - 1Sarto 527-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 407
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVG 24 - 1Were Di 413-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 407
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 42 - 1Zwaluw VFC 306-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 407
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 42 - 0SC 't Zand 329-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 407
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSCG'18 36 - 0Were Di 422-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 407
Accomodatie
Sportpark Zegenwerp
Esscheweg 3 
5271NB, SINT-MICHIELSGESTEL
Routebeschrijving
BWere Di 41 - 3RKDSV 215-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 5
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BHilvaria 34 - 1Were Di 408-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 5
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
BWere Di 44 - 3WSC 401-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 5
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB 34 - 3Were Di 426-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 408
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di 42 - 4Riel 219-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 408
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 41 - 1Uno Animo 303-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 408
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNevelo 22 - 1Were Di 414-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 408
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di 40 - 0FC Tilburg 407-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 408
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 40 - 1Nevelo 231-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 408
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant 30 - 2Were Di 424-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 408
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di 41 - 1Taxandria 217-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 408
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSVV Merlijn 22 - 2Were Di 410-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 408
Accomodatie
Sportpark Studentensportcentrum
Sportweg 13 
5037AC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 41 - 3Sarto 417-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 408
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVG 22 - 2Were Di 410-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 408
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg 41 - 3Were Di 402-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 408
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 41 - 1Jong Brabant 325-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 408
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTaxandria 23 - 1Were Di 418-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 408
Accomodatie
Sportpark De Gemullehoeken
Vennelaan 7 
5062SR, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di 41 - 1TSVV Merlijn 211-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 408
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 44 - 0Willem II 204-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 408
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CUno Animo 35 - 1Were Di 428-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 408
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CRiel 21 - 1Were Di 421-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 408
Accomodatie
Sportpark De Krim
Oude Tilburgsebaan 3 C
5133BD, RIEL
Routebeschrijving
CWere Di 40 - 4VOAB 314-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 408
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto 43 - 2Were Di 430-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 408
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 41 - 1SVG 223-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark Noord veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 408
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di 43 - 3Jong Brabant 416-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 5
Poule: 27
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BTaxandria 22 - 1Were Di 409-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 5
Poule: 27
Accomodatie
Sportpark De Gemullehoeken
Vennelaan 7 
5062SR, OISTERWIJK
Routebeschrijving
BWere Di 43 - 1OJC ROSMALEN 502-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 5
Poule: 27
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 45 - 2GSBW 501-06-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 512
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 42 - 1FC Tilburg 720-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 512
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof 40 - 2Were Di 413-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 512
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria 50 - 0Were Di 406-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 512
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di 42 - 1ODC 501-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 512
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 48 - 2WSJ 329-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 512
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 47 - 0TSV Gudok 622-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 512
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO 64 - 6Were Di 415-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 512
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 44 - 2SVG 412-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 512
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 43 - 1Audacia 308-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 512
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVG 40 - 5Were Di 425-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 512
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto 80 - 4Were Di 411-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 512
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg 70 - 4Were Di 404-02-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 512
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok 60 - 12Were Di 419-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 512
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 48 - 1SV Reeshof 412-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 512
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 48 - 1Sarto 805-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 512
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW 50 - 15Were Di 429-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 512
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CWSJ 34 - 1Were Di 415-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 512
Accomodatie
Sportpark 't Kraaienbos
Centaurusweg 80 
5015TA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 46 - 1Hilvaria 508-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 512
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CAudacia 33 - 0Were Di 401-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 512
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CWere Di 48 - 0ZIGO 624-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 512
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di 43 - 3Jong Brabant 517-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1200 Mannen beker reserve poule
Klasse: Groep 8
Poule: 58
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di 43 - 6Uno Animo 410-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1200 Mannen beker reserve poule
Klasse: Groep 8
Poule: 58
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BFC Tilburg 82 - 5Were Di 403-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
CompetitieB1200 Mannen beker reserve poule
Klasse: Groep 8
Poule: 58
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWillem II 50 - 9Were Di 407-05-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 511
Accomodatie
Sportpark Noorderpark
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 412 - 0SV Reeshof 630-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 511
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 43 - 2ZIGO 523-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 511
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant 66 - 3Were Di 409-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 511
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di 44 - 1Audacia 402-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 511
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 40 - 0ZIGO 526-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 511
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto 100 - 0Were Di 419-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 511
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 47 - 1NOAD 512-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 511
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 43 - 2TSV Gudok 405-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 511
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COVC'26 43 - 3Were Di 419-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 511
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 45 - 1WSJ 405-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 511
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 43 - 1LONGA 429-01-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 511
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CAudacia 41 - 2Were Di 418-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 511
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CWSJ 42 - 0Were Di 411-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 511
Accomodatie
Sportpark 't Kraaienbos
Centaurusweg 80 
5015TA, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof 60 - 13Were Di 427-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 511
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
BUno Animo 44 - 0Were Di 420-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB1220 Mannen beker reserve 2e ronde
Klasse: Groep 12
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CWere Di 43 - 3Willem II 513-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 511
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNOAD 50 - 2Were Di 406-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 511
Accomodatie
Sportpark TSV NOAD
Melis Stokestraat 42 
5013BM, TILBURG
Routebeschrijving
CLONGA 41 - 4Were Di 423-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 511
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 41 - 2Jong Brabant 616-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 511
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 49 - 3Sarto 1009-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 511
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO 50 - 4Were Di 402-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 511
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 40 - 3OVC'26 425-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 511
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok 41 - 5Were Di 418-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 511
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
BTuldania 22 - 2Were Di 411-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB1200 Mannen beker reserve poule
Klasse: Groep 12
Poule: 26
Accomodatie
Sportpark den Hondsbosch
Esbeekseweg 14 
5085EB, ESBEEK
Routebeschrijving
BWere Di 44 - 2Audacia 304-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1200 Mannen beker reserve poule
Klasse: Groep 12
Poule: 26
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CUno Animo 43 - 4Were Di 408-05-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 513
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CWere Di 45 - 1SVG 301-05-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 513
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto 93 - 1Were Di 417-04-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 3 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 513
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 43 - 6ZIGO 410-04-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 513
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWillem II 32 - 6Were Di 403-04-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 513
Accomodatie
Sportpark Noorderpark
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok 73 - 1Were Di 429-03-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 513
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 46 - 0SVSSS 426-03-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 513
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 44 - 1Jong Brabant 420-03-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 513
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB 71 - 1Were Di 413-03-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 4 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 513
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di 43 - 1Sarto 928-02-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 513
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof 30 - 3Were Di 414-02-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 513
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO 43 - 1Were Di 413-12-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark D'n Haaikant veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 513
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 43 - 3NOAD 506-12-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 513
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 42 - 6Willem II 308-11-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 513
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant 42 - 2Were Di 401-11-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark Berkelseweg veld 3 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 513
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CSVG 33 - 2Were Di 425-10-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 513
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 42 - 6VOAB 718-10-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 513
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS 40 - 10Were Di 411-10-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 513
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di 413 - 1TSV Gudok 704-10-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 513
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 49 - 2SV Reeshof 327-09-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 513
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNOAD 51 - 1Were Di 420-09-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 513
Accomodatie
Sportpark TSV NOAD
Melis Stokestraat 42 
5013BM, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 44 - 2Uno Animo 413-09-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 513
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 42 - 2NOAD 503-05-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 514
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWSJ 314 - 1Were Di 426-04-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark 't Kraaienbos veld 2
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 514
Accomodatie
Sportpark 't Kraaienbos
Centaurusweg 80 
5015TA, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria 30 - 2Were Di 412-04-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 514
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di 41 - 2Sarto 906-04-2015
Wedstrijda.v.Helvert
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 514
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 44 - 4Uno Animo 522-03-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 514
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 43 - 3SV Reeshof 315-03-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 514
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW 31 - 5Were Di 408-03-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: D'n Kuil veld 2 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 514
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di 44 - 3ZIGO 501-03-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 514
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto 92 - 1Were Di 422-02-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 514
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 40 - 6SVG 208-02-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 514
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant 46 - 5Were Di 414-12-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark Berkelseweg veld 2
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 514
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CRKTVV 40 - 8Were Di 407-12-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark Noord veld 3
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 514
Accomodatie
Sportpark Noord
Rueckertbaan 207 
5042AE, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof 31 - 7Were Di 430-11-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 514
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 48 - 4Hilvaria 323-11-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 514
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 40 - 0RKTVV 416-11-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 514
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CUno Animo 54 - 2Were Di 402-11-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 514
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CWere Di 48 - 4GSBW 326-10-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 514
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 40 - 6WSJ 319-10-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 514
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO 52 - 2Were Di 412-10-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark D'n Haaikant veld 2
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 514
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 43 - 2Jong Brabant 405-10-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 514
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVG 22 - 1Were Di 428-09-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 514
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
CNOAD 50 - 0Were Di 414-09-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 514
Accomodatie
Sportpark TSV NOAD
Melis Stokestraat 42 
5013BM, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 49 - 1SC 't Zand 927-04-2014
WedstrijdA.v.Hevert
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 47 - 3NOAD 513-04-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRKTVV 42 - 4Were Di 406-04-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark Noord veld 3
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Noord
Rueckertbaan 207 
5042AE, TILBURG
Routebeschrijving
CWSJ 22 - 4Were Di 430-03-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark 't Kraaienbos
Centaurusweg 80 
5015TA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 48 - 2Broekhoven 323-03-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO 62 - 7Were Di 416-03-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 40 - 0SVG 209-03-2014
WedstrijdA.v.Helvert
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 42 - 4Nordea 223-02-2014
WedstrijdA.v. Helvert
Veld: veld 1
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWillem II 31 - 2Were Di 416-02-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 3
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Goirleseweg
Goirleseweg 50 
5026PC, TILBURG
013-5424783
Routebeschrijving
CWere Di 411 - 0TSV Gudok 302-02-2014
WedstrijdA.v.Helvert
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 48 - 1ZIGO 619-01-2014
WedstrijdA.v.Helvert
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 44 - 1Sarto 1001-12-2013
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand 90 - 2Were Di 417-11-2013
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 5
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CNOAD 50 - 0Were Di 410-11-2013
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark TSV NOAD
Melis Stokestraat 42 
5013BM, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 42 - 1RKTVV 403-11-2013
WedstrijdA.v.Helvert
Veld: veld 1
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBroekhoven 30 - 5Were Di 427-10-2013
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Matterhornhoek
Matterhornstraat 20 
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CSVG 22 - 2Were Di 420-10-2013
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
CNordea 22 - 6Were Di 406-10-2013
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld:  veld 1
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Noorderpark
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 414 - 1Willem II 329-09-2013
WedstrijdA.v.Helvert
Veld: veld 2 (kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok 32 - 6Were Di 422-09-2013
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 3 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 43 - 0WSJ 215-09-2013
WedstrijdJ.v.Amelsvoort
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto 86 - 2Were Di 405-05-2013
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 4
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 41 - 2SVSSS 428-04-2013
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.