Uitslagen senioren

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CWere Di 10 - 0OVC'26 129-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Klasse: 4e klasse
Poule: D
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 20 - 0DESK 229-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: A
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRKDVC 50 - 0Were Di 329-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Klasse: 3e klasse
Poule: D
Accomodatie
Sportpark aan de Duinweg
Sportlaan 10 
5151RK, DRUNEN
Routebeschrijving
CWere Di 40 - 0VV Trinitas Oisterwijk 329-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 407
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand 60 - 0Were Di 529-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 60 - 0TSV Gudok 829-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria 60 - 0Were Di 729-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 624
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di 80 - 0VOAB 729-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGloria UC 50 - 0Were Di 929-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark De Bremer
Bernardusstraat 19 
5113TG, ULICOTEN
Routebeschrijving
CWere Di 100 - 0SVSOS 329-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRCD 20 - 0Were Di 222-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: A
Accomodatie
Sportpark Krommedijk (RKsv RCD)
Reeweg Oost 265 
3312LK, DORDRECHT
Routebeschrijving
CWere Di 50 - 0SVG 722-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 60 - 0Riel 522-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 70 - 0OVC'26 922-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 624
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg 110 - 0Were Di 822-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CMolenschot 30 - 0Were Di 922-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark 't Hoogeind
Sint Annastraat 99 
5124NM, MOLENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di 100 - 0RKDSV 622-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant 10 - 0Were Di 121-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Klasse: 4e klasse
Poule: D
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di 10 - 0GSBW 115-03-2020
WedstrijdL. (Luc) Schoenmakers (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Klasse: 4e klasse
Poule: D
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 20 - 0Rijen 215-03-2020
WedstrijdC.G. (Cor) Copper (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: A
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO 30 - 0Were Di 315-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Klasse: 3e klasse
Poule: D
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 40 - 0OVC'26 215-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 407
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COVC'26 80 - 0Were Di 515-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto 180 - 0Were Di 615-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB 80 - 0Were Di 715-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 624
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di 80 - 0SV Reeshof 815-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 90 - 0Gilze 715-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto 200 - 0Were Di 1015-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.