Programma junioren

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info
CJong Brabant JO14-1Were Di JO14-116-10-202113:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0243 Onder 14 (najaarsreeks)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 2
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO15-1Groen Wit JO15-116-10-202113:15
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 (najaarsreeks)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 9
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-2Audacia JO15-116-10-202112:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 (najaarsreeks)
Klasse: 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-3FC Drunen JO15-1JM16-10-202109:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 (najaarsreeks)
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRijen JO15-2Were Di JO15-416-10-202110:30
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 (najaarsreeks)
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark de Vijf Eiken
Sportparkweg 4 
5121MP, RIJEN
Routebeschrijving
CGSBW JO17-1Were Di JO17-116-10-202112:30
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 (najaarsreeks)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO17-1Were Di JO17-216-10-202112:45
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 (najaarsreeks)
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-3Bavel JO17-416-10-202113:45
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 (najaarsreeks)
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-1GDC JO19-116-10-202115:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 (najaarsreeks)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO19-2Were Di JO19-216-10-202114:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 (najaarsreeks)
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 03
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
BST Casteren / Netersel JO17-1Were Di JO17-223-10-202114:30
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3420 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 17 2e ronde
Klasse: Zwaluwen Jeugd Beker O17 2e ronde Groep 6
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark De Groesbocht
Polderdijk 10 
5534AB, NETERSEL
Routebeschrijving
CWere Di JO15-1UVV'40 JO15-130-10-202113:15
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 (najaarsreeks)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 9
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO15-1Were Di JO15-230-10-202112:30
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 (najaarsreeks)
Klasse: 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-3SV Reeshof JO15-2JM30-10-202109:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 (najaarsreeks)
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNieuwkuijk JO15-1Were Di JO15-430-10-202113:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 (najaarsreeks)
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Nieuwkuijk
Kerkstraat 14 
5253AP, NIEUWKUIJK
Routebeschrijving
CZIGO JO17-1Were Di JO17-130-10-202114:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 (najaarsreeks)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CVV Trinitas Oisterwijk JO17-2Were Di JO17-230-10-202112:15
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 (najaarsreeks)
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO17-3SAB JO17-130-10-202113:45
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 (najaarsreeks)
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWillem II JO19-1Were Di JO19-130-10-202111:15
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0225 Onder 19 (najaarsreeks)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 07
Accomodatie
Willem II amateurcomplex
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-2VOAB JO19-530-10-202114:45
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 (najaarsreeks)
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 03
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.