Were Di JO17-2

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info

Er zijn geen wedstrijden gevonden.

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CWere Di JO17-20 - 0Hilvaria JO17-228-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJEKA JO17-40 - 0Were Di JO17-221-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21 
4854TA, BAVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO17-20 - 0SVSOS JO17-114-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO17-41 - 3Were Di JO17-207-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-20 - 0Jong Brabant JO17-429-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-24 - 4Sarto JO17-415-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-20 - 0VV Trinitas Oisterwijk JO17-214-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBaronie JO17-70 - 0Were Di JO17-207-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark De Blauwe Kei
Blauwe Kei 1 a
4834AW, BREDA
Routebeschrijving
CWere Di JO17-22 - 2SVSSS JO17-230-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-20 - 13VOAB JO17-323-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZwaluw VFC JO17-32 - 0Were Di JO17-216-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Bergenshuizen
De Kikvorsch 5 
5262LX, VUGHT
Routebeschrijving
CViola JO17-12 - 1Were Di JO17-226-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Alpheim
Speelveld 3 
5131AW, ALPHEN NB
Routebeschrijving
CWere Di JO17-21 - 4Sarto JO17-305-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO17-24 - 1Were Di JO17-228-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-22 - 3UVV'40 JO17-221-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO17-21 - 1Jong Brabant JO17-414-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 41
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO17-28 - 1Nemelaer JO17-207-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 41
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BZIGO JO17-35 - 2Were Di JO17-231-08-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 41
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO17-32 - 1Were Di JO17-225-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-27 - 2Olympia'60 JO17-118-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDongen JO17-34 - 1Were Di JO17-211-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark De Biezen
Procureurweg 2 
5103BG, DONGEN
Routebeschrijving
CWere Di JO17-25 - 1ONI JO17-104-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-21 - 6WSC JO17-306-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-20 - 3Rijen JO17-230-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO17-34 - 3Were Di JO17-223-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWaspik JO17-12 - 6Were Di JO17-209-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Elzenhage
Stadhoudersdijk 33 
5165RG, WASPIK
Routebeschrijving
CZIGO JO17-24 - 1Were Di JO17-209-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO17-31 - 3Were Di JO17-208-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-23 - 2OVC'26 JO17-101-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-22 - 3Blauw Wit'81 JO17-117-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRWB JO17-24 - 3Were Di JO17-210-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark De Gaard
De Gaard 1 
5146AW, WAALWIJK
Routebeschrijving
CSVSSS JO17-28 - 0Were Di JO17-203-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO17-23 - 2Rijen JO17-227-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COlympia'60 JO17-17 - 3Were Di JO17-224-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Crispijn
Crispijnhof 8 
5101BL, DONGEN
Routebeschrijving
CWere Di JO17-21 - 6FC Tilburg JO17-220-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO17-23 - 0Were Di JO17-213-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-28 - 2Riel JO17-122-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BST SDO'39 / HMVV / Hulsel JO17-16 - 0Were Di JO17-215-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Den Daalacker
Broekkant 11 
5094GA, LAGE MIERDE
Routebeschrijving
BWere Di JO17-20 - 4Marvilde JO17-108-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BHapert JO17-112 - 3Were Di JO17-201-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark De Lemelvelden
Burg. Van Woenseldreef 9 
5527JN, HAPERT
Routebeschrijving
CRKDSV/ EDN'56 JO17-23 - 3Were Di JO17-231-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark De Haan
De Haan 1 
5089NJ, HAGHORST
Routebeschrijving
CWere Di JO17-212 - 3SC 't Zand JO17-526-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CUno Animo JO17-20 - 0Were Di JO17-219-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CWere Di JO17-25 - 1Audacia JO17-212-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-29 - 3Taxandria JO17-408-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-23 - 0ZIGO JO17-305-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWSC JO17-51 - 3Were Di JO17-221-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Eikendonk
Akkerlaan 9 
5143ND, WAALWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO17-23 - 1Hilvaria JO17-314-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO17-33 - 1Were Di JO17-207-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO17-23 - 4DESK JO17-424-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO17-36 - 1Were Di JO17-210-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
COlympia'60 JO17-23 - 5Were Di JO17-209-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Crispijn
Crispijnhof 8 
5101BL, DONGEN
Routebeschrijving
CWere Di JO17-21 - 3RKDVC JO17-402-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO17-45 - 0Were Di JO17-225-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CAudacia JO17-22 - 2Were Di JO17-218-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CWere Di JO17-27 - 3Sarto JO17-711-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-27 - 5SC 't Zand JO17-628-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNemelaer JO17-23 - 5Were Di JO17-214-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark De Walzaad
Sportlaantje 1 a
5076AM, HAAREN
Routebeschrijving
CWere Di JO17-20 - 2WSC JO17-407-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-26 - 1ODC JO17-530-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO17-40 - 0Were Di JO17-223-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO17-73 - 6Were Di JO17-223-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO17-24 - 2Sarto JO17-516-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 60
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWillem II JO17-20 - 0Were Di JO17-209-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 60
Accomodatie
Sportpark Noorderpark
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO17-21 - 6FC Tilburg JO17-302-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 60
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-20 - 3Willem II JO17-213-05-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-27 - 2VOAB JO17-610-05-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO17-82 - 2Were Di JO17-215-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CBeerse Boys JO17-32 - 6Were Di JO17-208-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark De Klep
Sportparklaan 2 
5091EM, OOST WEST EN MIDDELBEERS
Routebeschrijving
CWere Di JO17-20 - 4TSV Gudok JO17-501-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRKDSV/ EDN'56 JO17-24 - 1Were Di JO17-225-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark De Alsie
De Alsie 5 
5087LB, DIESSEN
Routebeschrijving
CJong Brabant JO17-43 - 1Were Di JO17-211-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO17-23 - 2LONGA JO17-204-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO17-34 - 1Were Di JO17-204-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO17-22 - 4ZIGO JO17-417-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGilze JO17-310 - 0Were Di JO17-210-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98 
5126BH, GILZE
Routebeschrijving
CSarto JO17-83 - 0Were Di JO17-203-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-24 - 1OVV'67 JO17-126-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-20 - 0Taxandria JO17-419-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSCO JO17-45 - 1Were Di JO17-212-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark de Elskens
Elskensweg 9 
4908DW, OOSTERHOUT NB
Routebeschrijving
CWere Di JO17-21 - 12Jong Brabant JO17-305-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO17-36 - 0Were Di JO17-202-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO17-20 - 0GSBW JO17-222-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CAudacia JO17-20 - 0Were Di JO17-215-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CWere Di JO17-23 - 3Uno Animo JO17-315-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO17-30 - 0Were Di JO17-208-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO17-710 - 0Were Di JO17-208-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-20 - 5Sarto JO17-501-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWillem II JO17-27 - 2Were Di JO17-224-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Noorderpark
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-21 - 9Uno Animo JO17-217-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.