Were Di JO17-3

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info

Er zijn geen wedstrijden gevonden.

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CWaspik JO17-20 - 0Were Di JO17-328-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Elzenhage
Stadhoudersdijk 33 
5165RG, WASPIK
Routebeschrijving
CWere Di JO17-30 - 0Hilvaria JO17-314-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COlympia'60 JO17-23 - 3Were Di JO17-307-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Crispijn
Crispijnhof 8 
5101BL, DONGEN
Routebeschrijving
CWere Di JO17-30 - 5Sarto JO17-515-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRiel JO17-23 - 0Were Di JO17-308-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark De Krim
Oude Tilburgsebaan 3 C
5133BD, RIEL
Routebeschrijving
CWere Di JO17-34 - 4DESK JO17-401-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVV Trinitas Oisterwijk JO17-313 - 1Were Di JO17-318-01-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO17-30 - 0Jong Brabant JO17-414-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRKDSV/ EDN'56 JO17-22 - 2Were Di JO17-307-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark De Alsie
De Alsie 5 
5087LB, DIESSEN
Routebeschrijving
CSVSOS JO17-16 - 2Were Di JO17-330-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark De Stevort
Gemeintsedijk 1 
5084HK, BIEST-HOUTAKKER
Routebeschrijving
CWere Di JO17-31 - 11Hilvaria JO17-223-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-31 - 2Uno Animo JO17-209-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVCB JO17-117 - 0Were Di JO17-302-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark VCB
Biezenmortelsestraat 53 B
5074RB, BIEZENMORTEL
Routebeschrijving
CWere Di JO17-32 - 8ZIGO JO17-426-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO17-512 - 1Were Di JO17-305-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO17-311 - 1Were Di JO17-328-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO17-35 - 1VOAB JO17-421-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO17-30 - 14SC 't Zand JO17-214-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO17-30 - 12Jong Brabant JO17-507-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BZIGO JO17-219 - 0Were Di JO17-331-08-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO17-44 - 0Were Di JO17-325-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO17-31 - 4RWB JO17-318-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-32 - 4Uno Animo JO17-204-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO17-70 - 0Were Di JO17-313-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWSJ JO17-12 - 0Were Di JO17-313-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark 't Kraaienbos
Centaurusweg 80 
5015TA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-33 - 2DESK JO17-530-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWSC JO17-54 - 0Were Di JO17-323-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Eikendonk
Akkerlaan 9 
5143ND, WAALWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO17-32 - 1NEO'25 JO17-116-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO17-69 - 2Were Di JO17-309-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-32 - 5Uno Animo JO17-208-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRKDSV/ EDN'56 JO17-26 - 0Were Di JO17-301-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark De Alsie
De Alsie 5 
5087LB, DIESSEN
Routebeschrijving
CWere Di JO17-32 - 4Hilvaria JO17-324-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-32 - 3Sarto JO17-610-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-32 - 9ZIGO JO17-303-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWSJ JO17-14 - 3Were Di JO17-327-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark 't Kraaienbos
Centaurusweg 80 
5015TA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-318 - 0VOAB JO17-513-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CST Oisterwijk / Nevelo JO17-16 - 4Were Di JO17-306-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 24 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO17-31 - 1Jong Brabant JO17-529-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBladella JO17-37 - 3Were Di JO17-322-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark De Smagtenbocht
Bossingel 7 
5531NH, BLADEL
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO17-70 - 0Were Di JO17-322-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
BFC Tilburg JO17-40 - 0Were Di JO17-315-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 73
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO17-33 - 3Taxandria JO17-408-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 73
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BAudacia JO17-27 - 1Were Di JO17-301-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule
Klasse: Groep 6
Poule: 73
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.