Uitslagen junioren

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CJong Brabant JO14-10 - 0Were Di JO14-116-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0243 Onder 14 (najaarsreeks)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 2
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO15-10 - 0Groen Wit JO15-116-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 (najaarsreeks)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 9
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-20 - 0Audacia JO15-116-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 (najaarsreeks)
Klasse: 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-30 - 0FC Drunen JO15-1JM16-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 (najaarsreeks)
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRijen JO15-20 - 0Were Di JO15-416-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 (najaarsreeks)
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark de Vijf Eiken
Sportparkweg 4 
5121MP, RIJEN
Routebeschrijving
CGSBW JO17-10 - 0Were Di JO17-116-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 (najaarsreeks)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO17-10 - 0Were Di JO17-216-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 (najaarsreeks)
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-30 - 0Bavel JO17-416-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 (najaarsreeks)
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-10 - 0GDC JO19-116-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 (najaarsreeks)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO19-20 - 0Were Di JO19-216-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 (najaarsreeks)
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 03
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO14-14 - 2Gloria UC JO14-109-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0243 Onder 14 (najaarsreeks)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 2
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDESK JO15-12 - 6Were Di JO15-209-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 (najaarsreeks)
Klasse: 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Eikendijk
Eikendijk 19 
5171RG, KAATSHEUVEL
Routebeschrijving
CJEKA JO15-102 - 2Were Di JO15-309-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 (najaarsreeks)
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21 
4854TA, BAVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO15-40 - 4TSV Gudok JO15-409-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 (najaarsreeks)
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-12 - 2RWB JO17-109-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 (najaarsreeks)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-23 - 1RKDSV JO17-109-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 (najaarsreeks)
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGroen Wit JO17-24 - 2Were Di JO17-309-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 (najaarsreeks)
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Haags
Postillonstraat 2 
4813EW, BREDA
Routebeschrijving
CUno Animo JO19-11 - 3Were Di JO19-109-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0225 Onder 19 (najaarsreeks)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CWere Di JO19-20 - 5Uno Animo JO19-209-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 (najaarsreeks)
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 03
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDVVC JO14-12 - 0Were Di JO14-102-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0243 Onder 14 (najaarsreeks)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 2
Accomodatie
Sportpark Dongekant
Sportlaan 4 
5101TA, DONGEN
Routebeschrijving
CWere Di JO15-17 - 1Bavel JO15-202-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 (najaarsreeks)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 9
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-21 - 7VOAB JO15-202-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 (najaarsreeks)
Klasse: 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-32 - 4Riel JO15-2JM02-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 (najaarsreeks)
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CMoerse Boys JO15-27 - 2Were Di JO15-402-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 (najaarsreeks)
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Akkermolen
Akkermolenweg 11 
4881BL, ZUNDERT
Routebeschrijving
CDESK JO17-12 - 0Were Di JO17-102-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 (najaarsreeks)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Eikendijk
Eikendijk 19 
5171RG, KAATSHEUVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO17-20 - 0ZIGO JO17-202-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 (najaarsreeks)
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COVV'67 JO17-15 - 0Were Di JO17-302-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 (najaarsreeks)
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Uilendonck
Looierijstraat 39 
4909BB, OOSTEIND
Routebeschrijving
CWere Di JO19-18 - 3FC Engelen JO19-202-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 (najaarsreeks)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO19-27 - 2Were Di JO19-202-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 (najaarsreeks)
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 03
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO14-15 - 1Rijen JO14-125-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0243 Onder 14 (najaarsreeks)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 2
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGilze JO15-15 - 3Were Di JO15-125-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 (najaarsreeks)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 9
Accomodatie
Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98 
5126BH, GILZE
Routebeschrijving
CUno Animo JO15-15 - 2Were Di JO15-225-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 (najaarsreeks)
Klasse: 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CVOAB JO15-38 - 1Were Di JO15-325-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 (najaarsreeks)
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO15-40 - 2Uno Animo JO15-225-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 (najaarsreeks)
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-13 - 1Oirschot V. JO17-225-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 (najaarsreeks)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWillem II JO17-22 - 4Were Di JO17-225-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 (najaarsreeks)
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 13
Accomodatie
Willem II amateurcomplex
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-30 - 0VOAB JO17-525-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 (najaarsreeks)
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDESK JO19-13 - 4Were Di JO19-125-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0225 Onder 19 (najaarsreeks)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Eikendijk
Eikendijk 19 
5171RG, KAATSHEUVEL
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.