Uitslagen junioren

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CUVV'40 JO15-10 - 0Were Di JO15-124-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Jeugdland
Jeugdland 1 
4851AT, ULVENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO15-20 - 0Audacia JO15-124-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-30 - 0VV Trinitas Oisterwijk JO15-324-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO15-60 - 0Were Di JO15-424-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-10 - 0Willem II JO17-124-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO17-20 - 0Were Di JO17-224-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-30 - 0Nemelaer JO17-324-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 03
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRKDSV JO19-10 - 0Were Di JO19-124-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark De Alsie
De Alsie 5 
5087LB, DIESSEN
Routebeschrijving
CWere Di JO19-20 - 0RWB JO19-224-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO15-10 - 0ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-117-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3620 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 2e ronde
Klasse: Groep 5
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BBerkdijk JO15-10 - 0Were Di JO15-217-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3620 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 2e ronde
Klasse: Groep 6
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Kegelaar
Baan 17 
5171NC, KAATSHEUVEL
0416-530951
Routebeschrijving
BWere Di JO17-10 - 0SCG'18 JO17-117-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3420 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 2e ronde
Klasse: Groep 5
Poule: 19
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWillem II JO17-10 - 0Were Di JO17-217-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3420 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 2e ronde
Klasse: Groep 6
Poule: 20
Accomodatie
Willem II amateurcomplex
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO19-20 - 0Molenschot JO18-117-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3220 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 2e ronde
Klasse: Groep 6
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO15-13 - 1Willem II JO15-110-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO15-21 - 0Were Di JO15-210-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CBaardwijk JO15-24 - 1Were Di JO15-310-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Olympia
Akkerlaan 2 
5143ND, WAALWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO15-41 - 6Baronie JO15-310-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0245 Onder 15 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO17-20 - 0Willem II JO17-110-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO17-32 - 3Were Di JO17-310-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0235 Onder 17 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 03
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO19-17 - 2VV Trinitas Oisterwijk JO19-210-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBlauw Wit'81 JO19-24 - 2Were Di JO19-210-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0225 Onder 19 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark De Moer
Middelstraat 32 
5176NK, DE MOER
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.