Programma pupillen

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info
CGloria UC JO8-1Were Di JO8-116-10-202109:30
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Boschoven
Sportlaan 20 
5111BX, BAARLE-NASSAU
Routebeschrijving
CHilvaria JO8-1Were Di JO8-216-10-202109:15
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO8-3SV Reeshof JO8-216-10-202109:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO8-6Were Di JO8-416-10-202111:15
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-5Reusel Sport/CoTrans JO8-3JM16-10-202109:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNEO'25 JO9-1Were Di JO9-116-10-202108:30
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark De Gaard
De Gaard 1 
5146AW, WAALWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO9-2GSBW JO9-116-10-202109:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-3SVSSS JO9-416-10-202109:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 58
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-1RWB JO10-116-10-202110:15
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO10-2Were Di JO10-216-10-202109:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO10-3Beerse Boys JO10-2JM16-10-202110:15
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 33
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-1VOAB JO11-216-10-202110:15
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWillem II JO11-2Were Di JO11-216-10-202109:30
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Gras)
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 30
Accomodatie
Willem II amateurcomplex
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-3VV Trinitas Oisterwijk JO11-516-10-202111:45
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO12-1Were Di JO12-116-10-202110:15
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO12-2Were Di JO12-216-10-202109:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO12-3Jong Brabant JO12-316-10-202111:45
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-1Oirschot V. JO13-116-10-202110:30
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO13-2Were Di JO13-216-10-202111:15
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO13-1Were Di JO13-123-10-202110:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Walnotenlaan 12 
5071BV, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO13-2DESK JO13-223-10-202110:30
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.