Were Di JO10-2

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info
CWere Di JO10-2Sarto JO10-431-10-202010:15
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark Jan Truijenlaan veld 3 (Kunstgras)
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 3e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CJong Brabant JO10-20 - 0Were Di JO10-210-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 3e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO10-20 - 0Willem II JO10-203-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 3e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO10-40 - 0Were Di JO10-226-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 3e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO10-20 - 0VV Trinitas Oisterwijk JO10-319-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 3e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-27 - 3Hilvaria JO10-212-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 3e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO10-31 - 7Were Di JO10-205-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 3e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO10-30 - 0Were Di JO10-214-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-22 - 7SVSOS JO10-1G07-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO10-33 - 4Were Di JO10-215-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-22 - 14SV Reeshof JO10-308-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO10-35 - 6Were Di JO10-201-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO10-37 - 6Were Di JO10-221-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CBlauw Wit'81 JO10-1G0 - 0Were Di JO10-214-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark De Moer
Middelstraat 32 
5176NK, DE MOER
Routebeschrijving
CWere Di JO10-211 - 5Baardwijk JO10-307-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTuldania JO10-17 - 12Were Di JO10-230-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark den Hondsbosch
Esbeekseweg 14 
5085EB, ESBEEK
Routebeschrijving
CAudacia JO10-110 - 3Were Di JO10-223-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CWere Di JO10-24 - 4NEO'25 JO10-216-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO10-49 - 4Were Di JO10-209-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO10-24 - 12Olympia'60 JO10-202-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-27 - 10SVSSS JO10-219-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-27 - 3Jong Brabant JO10-305-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-21 - 5RWB JO10-228-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWillem II JO10-122 - 2Were Di JO10-221-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Willem II amateurcomplex
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO10-23 - 6FC Tilburg JO10-314-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 25
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BSVSSS JO10-23 - 7Were Di JO10-207-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 25
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
BWere Di JO10-21 - 10Jong Brabant JO10-231-08-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 25
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWillem II JO10-113 - 3Were Di JO10-225-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Willem II amateurcomplex
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-26 - 8DESK JO10-222-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-27 - 2SC 't Zand JO10-5G18-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO10-215 - 2Were Di JO10-211-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO10-29 - 2Were Di JO10-213-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-23 - 11RKDVC JO10-306-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-23 - 6RWB JO10-230-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO10-321 - 4Were Di JO10-223-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CSarto JO10-513 - 8Were Di JO10-209-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-24 - 7WSC JO10-216-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO10-114 - 4Were Di JO10-209-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-25 - 4FC Tilburg JO10-215-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 26
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-25 - 5Olympia'60 JO10-201-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 26
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO10-40 - 3Were Di JO10-224-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 26
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO10-23 - 8Were Di JO10-210-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 26
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-26 - 3Sarto JO10-403-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 26
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-20 - 0SC 't Zand JO10-427-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COlympia'60 JO10-22 - 3Were Di JO10-227-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 26
Accomodatie
Sportpark Crispijn
Crispijnhof 8 
5101BL, DONGEN
Routebeschrijving
CSarto JO10-45 - 6Were Di JO10-220-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 26
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-25 - 4SV Reeshof JO10-413-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 26
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO10-30 - 0Were Di JO10-213-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO10-21 - 14VOAB JO10-306-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-23 - 8JEKA JO10-729-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO10-312 - 3Were Di JO10-222-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
BUno Animo JO10-23 - 5Were Di JO10-215-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 049
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
BJong Brabant JO10-216 - 2Were Di JO10-208-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 049
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
BWere Di JO10-21 - 2FC Tilburg JO10-201-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 049
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-21 - 10Hilvaria JO10-130-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-26 - 4SC 't Zand JO10-326-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO10-14 - 3Were Di JO10-223-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CODC JO10-20 - 0Were Di JO10-219-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Wagenaars
Essche Heike 0 
5282JM, BOXTEL
Routebeschrijving
CSarto JO10-63 - 5Were Di JO10-205-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-25 - 2DVVC JO10-121-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CUno Animo JO10-11 - 3Were Di JO10-218-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CWere Di JO10-213 - 1Taxandria JO10-214-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNemelaer JO10-21 - 2Were Di JO10-207-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark De Walzaad
Sportlaantje 1 a
5076AM, HAAREN
Routebeschrijving
CWere Di JO10-210 - 3Olympia'60 JO10-124-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-27 - 7Were Di JO10-310-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 3 (Kunstgras)
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-27 - 2TSV Gudok JO10-409-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBavel JO10-50 - 9Were Di JO10-202-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark De Roosberg
Bavelse Hei 7 
4854PN, BAVEL
Routebeschrijving
COlympia'60 JO10-20 - 18Were Di JO10-225-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Crispijn
Crispijnhof 8 
5101BL, DONGEN
Routebeschrijving
CWere Di JO10-26 - 2Unitas'30 JO10-518-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO10-32 - 10Were Di JO10-211-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-212 - 1Sarto JO10-204-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-25 - 2Gloria UC JO10-314-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO10-50 - 23Were Di JO10-207-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-210 - 0Unitas'30 JO10-630-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO10-42 - 15Were Di JO10-223-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.