Were Di JO10-3

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info
CWere Di JO10-3ZIGO JO10-431-10-202010:15
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CSarto JO10-60 - 0Were Di JO10-310-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO10-20 - 0Were Di JO10-303-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO10-30 - 0Were Di JO10-319-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO10-328 - 4Audacia JO10-112-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO10-42 - 13Were Di JO10-305-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO10-30 - 0SV Reeshof JO10-428-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-30 - 0Sarto JO10-514-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW JO10-17 - 3Were Di JO10-307-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO10-315 - 2Gilze JO10-215-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRiel JO10-10 - 0Were Di JO10-308-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark De Krim
Oude Tilburgsebaan 3 C
5133BD, RIEL
Routebeschrijving
CWere Di JO10-31 - 2TSV Gudok JO10-501-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO10-30 - 0Were Di JO10-307-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO10-45 - 10Were Di JO10-330-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-32 - 4SC 't Zand JO10-5G23-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW JO10-13 - 9Were Di JO10-316-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO10-318 - 2VOAB JO10-609-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWillem II JO10-24 - 3Were Di JO10-302-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Willem II amateurcomplex
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-311 - 3Riel JO10-126-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO10-47 - 5Were Di JO10-305-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CVV Trinitas Oisterwijk JO10-41 - 10Were Di JO10-328-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO10-38 - 4Sarto JO10-721-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BHilvaria JO10-46 - 15Were Di JO10-314-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule
Klasse: Groep 3
Poule: 49
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
BWere Di JO10-37 - 13SVSOS JO10-1G07-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule
Klasse: Groep 3
Poule: 49
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BVOAB JO10-72 - 14Were Di JO10-331-08-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule
Klasse: Groep 3
Poule: 49
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO10-210 - 4Were Di JO10-325-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-317 - 6Zwaluw VFC JO10-818-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO10-410 - 1Were Di JO10-311-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-33 - 6Audacia JO10-204-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNemelaer JO10-27 - 7Were Di JO10-313-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark De Walzaad
Sportlaantje 1 a
5076AM, HAAREN
Routebeschrijving
CWere Di JO10-310 - 6SVSSS JO10-306-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNieuwkuijk JO10-21 - 6Were Di JO10-330-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Nieuwkuijk
Kerkstraat 14 
5253AP, NIEUWKUIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO10-34 - 11Jong Brabant JO10-423-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-30 - 0Essche Boys JO10-109-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZwaluw VFC JO10-44 - 1Were Di JO10-316-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Bergenshuizen
De Kikvorsch 5 
5262LX, VUGHT
Routebeschrijving
CWere Di JO10-37 - 3Boxtel JO10-309-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-310 - 7Jong Brabant JO10-615-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 20
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW JO10-24 - 6Were Di JO10-301-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 20
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO10-30 - 0SV Reeshof JO10-324-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 20
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-35 - 5VOAB JO10-617-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 20
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTaxandria JO10-211 - 3Were Di JO10-310-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 20
Accomodatie
Sportpark De Gemullehoeken
Vennelaan 7 
5062SR, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO10-35 - 6SVSOS JO10-1G03-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 20
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO10-718 - 2Were Di JO10-327-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 20
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-38 - 7FC Tilburg JO10-413-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 20
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNevelo JO10-211 - 5Were Di JO10-306-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 20
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CAudacia JO10-216 - 5Were Di JO10-329-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 20
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CWere Di JO10-36 - 6Hilvaria JO10-322-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 20
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO10-35 - 5FC Tilburg JO10-315-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 059
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BJong Brabant JO10-415 - 1Were Di JO10-308-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 059
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
BWere Di JO10-31 - 18Willem II JO10-101-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 059
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTaxandria JO10-25 - 0Were Di JO10-326-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark De Gemullehoeken
Vennelaan 7 
5062SR, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO10-35 - 6Sarto JO10-619-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-31 - 8Olympia'60 JO10-112-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-30 - 15SVSSS JO10-105-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNemelaer JO10-24 - 8Were Di JO10-321-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark De Walzaad
Sportlaantje 1 a
5076AM, HAAREN
Routebeschrijving
CWere Di JO10-31 - 10Hilvaria JO10-116-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-32 - 12ODC JO10-214-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO10-37 - 3Were Di JO10-307-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CDVVC JO10-17 - 6Were Di JO10-304-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Dongekant
Sportlaan 4 
5101TA, DONGEN
Routebeschrijving
CWere Di JO10-32 - 10Uno Animo JO10-124-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-27 - 7Were Di JO10-310-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 3 (Kunstgras)
Competitie0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBrabantia JO10-60 - 17Were Di JO10-309-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Strijp
Rijstenweg 1 
5652CG, EINDHOVEN
Routebeschrijving
CWere Di JO10-36 - 3RKDSV JO10-202-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-312 - 3Oirschot V. JO10-325-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO10-21 - 4Were Di JO10-318-11-2017
WedstrijdJurgen Smeulders
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO10-312 - 1Sarto JO10-711-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNuenen JO10-52 - 20Were Di JO10-304-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark de Oude Landen
Pastoorsmast 14 
5673TD, NUENEN
Routebeschrijving
CWere Di JO10-35 - 2Zwaluw VFC JO10-728-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CMaarheeze JO10-14 - 6Were Di JO10-314-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark De Romrijten
Philipsweg 1 
6026RA, MAARHEEZE
Routebeschrijving
CWere Di JO10-34 - 3ODC JO10-407-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTaxandria JO10-26 - 2Were Di JO10-330-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark De Gemullehoeken
Vennelaan 7 
5062SR, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO10-32 - 8SVSOS JO10-1G23-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0263 Onder 10 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.