Were Di JO11-2

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info
CSC 't Zand JO11-5Were Di JO11-231-10-202010:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CWere Di JO11-211 - 0Chaam JO11-110-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO11-44 - 12Were Di JO11-203-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO11-211 - 1Rijen JO11-426-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COVC'26 JO11-20 - 10Were Di JO11-219-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-29 - 3TSV Gudok JO11-312-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO11-42 - 9Were Di JO11-205-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-20 - 0FC Engelen JO11-221-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBaardwijk JO11-20 - 0Were Di JO11-214-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Olympia
Akkerlaan 2 
5143ND, WAALWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO11-24 - 5Jan van Arckel JO11-107-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNieuwkuijk JO11-21 - 1Were Di JO11-215-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Nieuwkuijk
Kerkstraat 14 
5253AP, NIEUWKUIJK
Routebeschrijving
CGVV'63 JO11-1G10 - 1Were Di JO11-208-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Maartenshof
Middelkampseweg 16 
5311PC, GAMEREN
Routebeschrijving
CWere Di JO11-22 - 7GDC JO11-201-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-21 - 6OJC ROSMALEN JO11-414-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CODC JO11-215 - 2Were Di JO11-207-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Wagenaars
Essche Heike 0 
5282JM, BOXTEL
Routebeschrijving
CWere Di JO11-22 - 2Zwaluw VFC JO11-330-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-26 - 5FC Engelen JO11-223-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSCG'18 JO11-25 - 0Were Di JO11-216-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Zegenwerp
Esscheweg 3 
5271NB, SINT-MICHIELSGESTEL
Routebeschrijving
CWere Di JO11-25 - 13Nemelaer JO11-109-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-23 - 10Wilhelmina JO11-226-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-26 - 3SV BLC JO11-212-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHaarsteeg JO11-20 - 2Were Di JO11-205-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Haarsteeg
Priemsteeg 0 
5251CW, VLIJMEN
Routebeschrijving
COSC'45 JO11-115 - 2Were Di JO11-228-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark De Hambaken
Het Wielsem 2 
5231BW, 'S-HERTOGENBOSCH
Routebeschrijving
CGSBW JO11-10 - 0Were Di JO11-221-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
BWere Di JO11-22 - 2ZIGO JO11-314-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO11-20 - 12OVC'26 JO11-107-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BUno Animo JO11-113 - 2Were Di JO11-231-08-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CWere Di JO11-25 - 6Oirschot V. JO11-125-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW JO11-11 - 5Were Di JO11-218-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO11-41 - 7Were Di JO11-213-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-213 - 3OVC'26 JO11-111-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-25 - 1FC Tilburg JO11-113-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBeerse Boys JO11-12 - 5Were Di JO11-206-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark De Klep
Sportparklaan 2 
5091EM, OOST WEST EN MIDDELBEERS
Routebeschrijving
CWere Di JO11-24 - 6TSV Gudok JO11-123-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO11-13 - 1Were Di JO11-216-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO11-23 - 3VOAB JO11-223-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-29 - 5Uno Animo JO11-116-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO11-22 - 5Were Di JO11-209-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 7
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO11-22 - 11Were Di JO11-208-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-28 - 3Viola JO11-101-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW JO11-10 - 0Were Di JO11-224-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CUno Animo JO11-15 - 5Were Di JO11-217-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CWere Di JO11-22 - 6ZIGO JO11-210-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDongen JO11-24 - 2Were Di JO11-203-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark De Biezen
Procureurweg 2 
5103BG, DONGEN
Routebeschrijving
CWere Di JO11-26 - 4Sarto JO11-227-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO11-32 - 11Were Di JO11-213-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO11-23 - 3DESK JO11-106-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-20 - 0WSC JO11-3G29-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-210 - 1SC 't Zand JO11-3G29-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COlympia'60 JO11-14 - 3Were Di JO11-222-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Crispijn
Crispijnhof 8 
5101BL, DONGEN
Routebeschrijving
BWere Di JO11-22 - 2Jong Brabant JO11-215-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 25
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO11-27 - 3Uno Animo JO11-108-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 25
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BZIGO JO11-26 - 2Were Di JO11-201-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 25
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CRijen JO11-22 - 3Were Di JO11-202-06-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark de Vijf Eiken
Sportparkweg 4 
5121MP, RIJEN
Routebeschrijving
CWere Di JO11-21 - 5VOAB JO11-226-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDESK JO11-10 - 0Were Di JO11-219-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Eikendijk
Eikendijk 19 
5171RG, KAATSHEUVEL
Routebeschrijving
CUno Animo JO11-15 - 2Were Di JO11-212-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CZIGO JO11-25 - 6Were Di JO11-205-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-24 - 8OVC'26 JO11-128-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-28 - 0Nemelaer JO11-121-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWaspik JO11-1G1 - 4Were Di JO11-214-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Elzenhage
Stadhoudersdijk 33 
5165RG, WASPIK
Routebeschrijving
CWere Di JO11-20 - 3Gloria UC JO11-107-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDongen JO11-23 - 7Were Di JO11-224-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark De Biezen
Procureurweg 2 
5103BG, DONGEN
Routebeschrijving
CWere Di JO11-23 - 3TSC JO11-410-03-2018
WedstrijdJoep Kuijpers
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 06
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO11-31 - 5Were Di JO11-209-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-24 - 1Nemelaer JO11-102-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTGG JO11-10 - 2Were Di JO11-225-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark De Donken
de Diepte 10 
5233XR, 'S-HERTOGENBOSCH
Routebeschrijving
CWilhelmina JO11-25 - 5Were Di JO11-218-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark De Saren
De Saren 12 
5235AL, 'S-HERTOGENBOSCH
Routebeschrijving
CWere Di JO11-27 - 4OJC ROSMALEN JO11-611-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CAudacia JO11-12 - 6Were Di JO11-204-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CWere Di JO11-28 - 2SC 't Zand JO11-428-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO11-40 - 0Were Di JO11-214-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-217 - 2Helvoirt JO11-207-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-28 - 1Riel JO11-130-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO11-42 - 1Were Di JO11-223-09-2017
WedstrijdMathyn School
Veld: veld 2 (Gras)
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CSarto JO11-51 - 0Were Di JO11-210-05-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 31
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CNevelo JO11-22 - 4Were Di JO11-209-05-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 31
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO11-23 - 3DESK JO11-206-05-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 31
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO11-50 - 0Were Di JO11-222-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 31
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-25 - 4Uno Animo JO11-215-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 31
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTaxandria JO11-32 - 8Were Di JO11-208-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 31
Accomodatie
Sportpark De Gemullehoeken
Vennelaan 7 
5062SR, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CUno Animo JO11-26 - 4Were Di JO11-201-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 31
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CWere Di JO11-23 - 6Sarto JO11-525-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 31
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDESK JO11-24 - 1Were Di JO11-211-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 31
Accomodatie
Sportpark Eikendijk
Eikendijk 19 
5171RG, KAATSHEUVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO11-211 - 3Taxandria JO11-318-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 31
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-27 - 3Nevelo JO11-204-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 31
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO11-44 - 1Were Di JO11-226-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 31
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
COVC'26 JO11-18 - 3Were Di JO11-219-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 31
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CNemelaer JO11-14 - 3Were Di JO11-212-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 31
Accomodatie
Sportpark De Walzaad
Sportlaantje 1 a
5076AM, HAAREN
Routebeschrijving
CWere Di JO11-26 - 6Sarto JO11-505-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 31
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-24 - 5OVC'26 JO11-115-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 31
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO11-30 - 0Were Di JO11-208-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 31
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-20 - 0Willem II JO11-101-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 31
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-26 - 4Nemelaer JO11-101-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 31
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO11-54 - 7Were Di JO11-224-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 31
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-21 - 8VOAB JO11-417-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 31
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.