Were Di JO11-3

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info
CRKDVC JO11-3Were Di JO11-331-10-202008:45
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark aan de Duinweg
Sportlaan 10 
5151RK, DRUNEN
Routebeschrijving
Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CWere Di JO11-31 - 16SC 't Zand JO11-410-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-32 - 8Baardwijk JO11-203-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZwaluw VFC JO11-73 - 2Were Di JO11-326-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Bergenshuizen
De Kikvorsch 5 
5262LX, VUGHT
Routebeschrijving
CWere Di JO11-313 - 2WSC JO11-419-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO11-26 - 3Were Di JO11-312-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO11-34 - 7Spoord. Boys JO11-105-09-2020
WedstrijdA.J.A.M. De Jong (Scheidsrechter)
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-30 - 0Dongen JO11-228-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CViola JO11-30 - 0Were Di JO11-314-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Alpheim
Speelveld 3 
5131AW, ALPHEN NB
Routebeschrijving
CRijen JO11-33 - 3Were Di JO11-307-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark de Vijf Eiken
Sportparkweg 4 
5121MP, RIJEN
Routebeschrijving
CWere Di JO11-34 - 3SV Reeshof JO11-415-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO11-29 - 3Were Di JO11-308-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO11-37 - 4SC 't Zand JO11-8M01-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-32 - 7SC 't Zand JO11-414-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-30 - 7Sarto JO11-307-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO11-28 - 3Were Di JO11-330-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO11-37 - 7Helvoirt JO11-223-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO11-32 - 5Were Di JO11-316-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-37 - 3SDO'39 JO11-1G02-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRaamsdonk JO11-19 - 5Were Di JO11-326-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Den Uilendonck
Lageweg 8 
4944AR, RAAMSDONK
Routebeschrijving
CWere Di JO11-32 - 10Jong Brabant JO11-305-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZwaluw VFC JO11-63 - 3Were Di JO11-328-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Bergenshuizen
De Kikvorsch 5 
5262LX, VUGHT
Routebeschrijving
CWere Di JO11-312 - 4ZIGO JO11-521-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO11-38 - 7FC Tilburg JO11-414-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 4
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BSVG JO11-113 - 6Were Di JO11-307-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 4
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO11-30 - 3SC 't Zand JO11-431-08-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 4
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-36 - 3SCG'18 JO11-225-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNemelaer JO11-26 - 6Were Di JO11-318-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark De Walzaad
Sportlaantje 1 a
5076AM, HAAREN
Routebeschrijving
CWere Di JO11-32 - 3Helvoirt JO11-111-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBoxtel JO11-23 - 4Were Di JO11-304-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Munsel
De Aanloop 29 
5283TW, BOXTEL
Routebeschrijving
CWere Di JO11-32 - 3Nevelo JO11-213-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CEmplina JO11-42 - 5Were Di JO11-330-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Empel Zuid
Riek 1 
5236PS, 'S-HERTOGENBOSCH
Routebeschrijving
CWere Di JO11-30 - 3Zwaluw VFC JO11-723-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-313 - 1FC Tilburg JO11-309-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTaxandria JO11-40 - 0Were Di JO11-316-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark De Gemullehoeken
Vennelaan 7 
5062SR, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO11-31 - 1SVSSS JO11-209-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRijen JO11-34 - 3Were Di JO11-308-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark de Vijf Eiken
Sportparkweg 4 
5121MP, RIJEN
Routebeschrijving
CVOAB JO11-45 - 2Were Di JO11-324-11-2018
WedstrijdUitwedstrijd bij SVSSS
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO11-36 - 2TSV Gudok JO11-317-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGloria UC JO11-31 - 1Were Di JO11-310-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Boschoven
Sportlaan 20 
5111BX, BAARLE-NASSAU
Routebeschrijving
CWere Di JO11-33 - 4SC 't Zand JO11-403-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBavel JO11-211 - 1Were Di JO11-327-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark De Roosberg
Bavelse Hei 7 
4854PN, BAVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO11-31 - 5JEKA JO11-6G13-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COVC'26 JO11-12 - 0Were Di JO11-306-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-31 - 3FC Tilburg JO11-229-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO11-33 - 1Were Di JO11-322-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
BVlijmense Boys JO11-1G3 - 2Were Di JO11-315-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 3
Poule: 31
Accomodatie
Sportpark De Hoge Heide
De Hoge Heide 8 
5251LA, VLIJMEN
Routebeschrijving
BWere Di JO11-32 - 3SV BLC JO11-208-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 3
Poule: 31
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BOJC ROSMALEN JO11-61 - 8Were Di JO11-301-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 3
Poule: 31
Accomodatie
Sportpark De Groote Wielen
Laaghemaal 38 
5247NP, ROSMALEN
Routebeschrijving
CWere Di JO11-33 - 4Oirschot V. JO11-231-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO11-36 - 0Were Di JO11-326-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-34 - 1Taxandria JO11-219-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO11-23 - 4Were Di JO11-312-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO11-44 - 4Were Di JO11-309-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-36 - 6ST RKDSV / EDN'56 JO11-105-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO11-29 - 2Were Di JO11-314-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO11-33 - 5Spoordonkse Boys JO11-1G11-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-30 - 7FC Tilburg JO11-207-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBMC JO11-18 - 1Were Di JO11-324-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark De Brand
Groenstraat 12 
5258TH, BERLICUM NB
Routebeschrijving
CSDO'39 JO11-2G3 - 5Were Di JO11-310-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Den Daalacker
Broekkant 11 
5094GA, LAGE MIERDE
Routebeschrijving
CWere Di JO11-35 - 1Sarto JO11-409-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CST RKDSV / EDN'56 JO11-20 - 11Were Di JO11-302-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark De Alsie
De Alsie 5 
5087LB, DIESSEN
Routebeschrijving
CWere Di JO11-36 - 0VOAB JO11-625-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-37 - 0Jong Brabant JO11-318-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO11-62 - 8Were Di JO11-311-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-33 - 2ZIGO JO11-504-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO11-32 - 4Were Di JO11-328-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
COVC'26 JO11-22 - 0Were Di JO11-307-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO11-50 - 0Were Di JO11-330-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-311 - 0Willem II JO11-223-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-32 - 8Rijen JO11-506-05-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 39
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO11-810 - 1Were Di JO11-322-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 39
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO11-34 - 1RKDSV JO11-315-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 39
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO11-62 - 3Were Di JO11-308-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 39
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CRKDSV JO11-34 - 2Were Di JO11-301-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 39
Accomodatie
Sportpark De Alsie
De Alsie 5 
5087LB, DIESSEN
Routebeschrijving
CWere Di JO11-37 - 1NOAD JO11-425-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 39
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRijen JO11-54 - 3Were Di JO11-311-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 39
Accomodatie
Sportpark de Vijf Eiken
Sportparkweg 4 
5121MP, RIJEN
Routebeschrijving
CNOAD JO11-44 - 7Were Di JO11-304-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 39
Accomodatie
Sportpark TSV NOAD
Melis Stokestraat 42 
5013BM, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-31 - 2ZIGO JO11-618-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 39
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-33 - 4VOAB JO11-804-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 39
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-32 - 3SC 't Zand JO11-8M26-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 33
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-32 - 1ZIGO JO11-619-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 33
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRKTVV JO11-34 - 5Were Di JO11-312-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 33
Accomodatie
Sportpark Noord
Rueckertbaan 207 
5042AE, TILBURG
Routebeschrijving
CUno Animo JO11-42 - 11Were Di JO11-322-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 33
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CZIGO JO11-61 - 4Were Di JO11-315-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 33
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-316 - 1Uno Animo JO11-408-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 33
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-310 - 1RKTVV JO11-301-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 33
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWillem II JO11-3G1 - 12Were Di JO11-324-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 33
Accomodatie
Willem II amateurcomplex
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO11-8M3 - 8Were Di JO11-317-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse
Poule: 33
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.