Were Di JO11-4

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info

Er zijn geen wedstrijden gevonden.

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CSarto JO11-60 - 10Were Di JO11-428-05-2022
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0289 Onder 11 (4e fase)
Klasse: 3e klasse (4e fase)
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-412 - 0Sarto JO11-621-05-2022
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0289 Onder 11 (4e fase)
Klasse: 3e klasse (4e fase)
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO11-20 - 6Were Di JO11-414-05-2022
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0289 Onder 11 (4e fase)
Klasse: 3e klasse (4e fase)
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-40 - 0SV Reeshof JO11-116-04-2022
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0289 Onder 11 (4e fase)
Klasse: 3e klasse (4e fase)
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO11-50 - 9Were Di JO11-409-04-2022
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0289 Onder 11 (4e fase)
Klasse: 3e klasse (4e fase)
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO11-48 - 1Riel JO11-104-04-2022
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0289 Onder 11 (4e fase)
Klasse: 3e klasse (4e fase)
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-411 - 0VV Trinitas Oisterwijk JO11-302-04-2022
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0289 Onder 11 (4e fase)
Klasse: 3e klasse (4e fase)
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COirschot V. JO11-31 - 16Were Di JO11-426-03-2022
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0289 Onder 11 (4e fase)
Klasse: 3e klasse (4e fase)
Poule: 16
Accomodatie
Oirschot Vooruit
Drieterskuil 6 A
5688GC, OIRSCHOT
Routebeschrijving
CDESK JO11-34 - 9Were Di JO11-425-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Eikendijk
Eikendijk 19 
5171RG, KAATSHEUVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO11-42 - 6Berkdijk JO11-1G22-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-46 - 3Jong Brabant JO11-418-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDongen JO11-51 - 3Were Di JO11-411-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark De Biezen
Procureurweg 2 
5103BG, DONGEN
Routebeschrijving
CWere Di JO11-49 - 3WSC JO11-304-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO11-45 - 5Were Di JO11-413-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-45 - 3Hilvaria JO11-230-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COVC'26 JO11-22 - 3Were Di JO11-423-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO11-42 - 5Were Di JO11-409-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-44 - 3SVSOS JO11-1JM16-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO11-52 - 7Were Di JO11-409-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO11-40 - 0SV Reeshof JO11-308-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse/5e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRiel JO11-16 - 1Were Di JO11-401-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse/5e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark De Krim
Oude Tilburgsebaan 3 C
5133BD, RIEL
Routebeschrijving
CWere Di JO11-40 - 0SC 't Zand JO11-524-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse/5e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDVVC JO11-1G11 - 2Were Di JO11-417-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse/5e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Dongekant
Sportlaan 4 
5101TA, DONGEN
Routebeschrijving
CWere Di JO11-41 - 10Dongen JO11-410-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse/5e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZwaluw VFC JO11-44 - 0Were Di JO11-403-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse/5e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Bergenshuizen
De Kikvorsch 5 
5262LX, VUGHT
Routebeschrijving
CWere Di JO11-43 - 7Gilze JO11-327-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse/5e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWillem II JO11-113 - 0Were Di JO11-424-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse/5e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Willem II amateurcomplex
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-40 - 13SVG JO11-106-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse/5e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO11-511 - 3Were Di JO11-429-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse/5e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-41 - 1Rijen JO11-522-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse/5e klasse
Poule: 12
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO11-44 - 4EFC JO11-2G15-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 4
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BFC Eindhoven AV JO11-38 - 0Were Di JO11-408-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 4
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark Genneperparken
Velddoornweg 6 
5644SZ, EINDHOVEN
Routebeschrijving
BWere Di JO11-41 - 8Hilvaria JO11-201-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule
Klasse: Groep 4
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-46 - 1Viola JO11-326-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 6e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW JO11-30 - 0Were Di JO11-419-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 6e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO11-411 - 1Nevelo JO11-317-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 6e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-44 - 2OVC'26 JO11-412-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 6e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVG JO11-23 - 3Were Di JO11-409-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 6e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO11-51 - 4Were Di JO11-421-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 6e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CZIGO JO11-73 - 3Were Di JO11-418-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 6e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-43 - 5Uno Animo JO11-214-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 6e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO11-80 - 12Were Di JO11-407-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 6e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO11-46 - 1FC Tilburg JO11-624-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 6e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-46 - 1Riel JO11-210-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 6e klasse
Poule: 15
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRiel JO11-20 - 0Were Di JO11-409-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark De Krim
Oude Tilburgsebaan 3 C
5133BD, RIEL
Routebeschrijving
CWere Di JO11-46 - 2Willem II JO11-3G02-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-43 - 1FC Tilburg JO11-425-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRWB JO11-22 - 1Were Di JO11-418-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark De Gaard
De Gaard 1 
5146AW, WAALWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO11-42 - 3Dongen JO11-611-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO11-54 - 3Were Di JO11-404-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO11-40 - 2Hilvaria JO11-228-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO11-80 - 0Were Di JO11-421-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO11-47 - 7OVC'26 JO11-307-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO11-33 - 2Were Di JO11-430-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Walnotenlaan 12 
5071BV, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO11-42 - 3RKDVC JO11-523-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-414 - 0SSC'55 JO11-206-05-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse/5e klasse
Poule: 38
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO11-92 - 7Were Di JO11-422-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse/5e klasse
Poule: 38
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO11-414 - 4SV Capelle JO11-218-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse/5e klasse
Poule: 38
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGilze JO11-43 - 0Were Di JO11-415-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse/5e klasse
Poule: 38
Accomodatie
Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98 
5126BH, GILZE
Routebeschrijving
CWere Di JO11-42 - 0VOAB JO11-911-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse/5e klasse
Poule: 38
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDESK JO11-41 - 7Were Di JO11-408-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse/5e klasse
Poule: 38
Accomodatie
Sportpark Eikendijk
Eikendijk 19 
5171RG, KAATSHEUVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO11-45 - 6Gilze JO11-401-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse/5e klasse
Poule: 38
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Capelle JO11-23 - 6Were Di JO11-425-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse/5e klasse
Poule: 38
Accomodatie
Sportpark Mandemakers
Juffrouwsteeg 3 
5161AW, SPRANG-CAPELLE
Routebeschrijving
CSSC'55 JO11-21 - 7Were Di JO11-411-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse/5e klasse
Poule: 38
Accomodatie
Sportpark Van Wijlen
Bernhardstraat 19 
5161XJ, SPRANG-CAPELLE
Routebeschrijving
CWere Di JO11-415 - 0DESK JO11-418-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse/5e klasse
Poule: 38
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNOAD JO11-40 - 1Were Di JO11-403-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 32
Accomodatie
Sportpark TSV NOAD
Melis Stokestraat 42 
5013BM, TILBURG
Routebeschrijving
CNevelo JO11-32 - 6Were Di JO11-426-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Overig
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 32
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO11-414 - 2Oisterwijk JO11-119-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 32
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO11-71 - 15Were Di JO11-412-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 32
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO11-410 - 0Audacia JO11-405-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 32
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COisterwijk JO11-11 - 18Were Di JO11-415-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 32
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 24 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO11-44 - 7NOAD JO11-408-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 32
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-410 - 1Jong Brabant JO11-701-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 32
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CAudacia JO11-44 - 10Were Di JO11-424-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 32
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CWere Di JO11-47 - 1Nevelo JO11-317-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0265 Onder 11 competitie (najaar)
Klasse: 5e klasse (2e fase)
Poule: 32
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.