Were Di JO12-1

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info

Er zijn geen wedstrijden gevonden.

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CWere Di JO12-10 - 0SV Reeshof JO12-128-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBeek Vooruit JO12-10 - 0Were Di JO12-114-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark De Heikant
Heikantsestraat 37 B
4841EG, PRINSENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO12-13 - 4TSC JO12-207-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO12-10 - 6Were Di JO12-115-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
COranje Wit JO12-21 - 9Were Di JO12-108-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Oranje Wit
Nieuwe Noordpolderweg 1 
3312AD, DORDRECHT
Routebeschrijving
CWere Di JO12-12 - 7Woudrichem JO12-101-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CKogelvangers JO12-11 - 5Were Di JO12-130-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark De Willemsch Veste
Grintweg 1 
4797SZ, WILLEMSTAD NB
Routebeschrijving
CWere Di JO12-16 - 1TSV Gudok JO12-123-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-19 - 4RKDVC JO12-109-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO12-10 - 3Were Di JO12-102-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-14 - 6DIA JO12-126-10-2019
WedstrijdManuhutu, J.E.
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO12-12 - 3Bavel JO12-119-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB9620 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 2e ronde
Klasse: Groep 1
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CMOC'17 JO12-14 - 3Were Di JO12-105-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Rozenoord
Olympialaan 51 
4624VA, BERGEN OP ZOOM
Routebeschrijving
CWere Di JO12-13 - 3Oosterhout JO12-128-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSC JO12-24 - 1Were Di JO12-121-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark De Warande
Warandelaan 10 14
4904PC, OOSTERHOUT NB
Routebeschrijving
BZIGO JO12-15 - 7Were Di JO12-114-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO12-16 - 2VOAB JO12-107-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BFC Tilburg JO12-13 - 4Were Di JO12-131-08-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-12 - 0Hilvaria JO12-125-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO12-13 - 4Were Di JO12-118-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-14 - 3Emplina JO12-211-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COJC ROSMALEN JO12-22 - 0Were Di JO12-104-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark De Groote Wielen
Laaghemaal 38 
5247NP, ROSMALEN
Routebeschrijving
CWere Di JO12-15 - 0Uno Animo JO12-113-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBavel JO12-22 - 1Were Di JO12-106-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark De Roosberg
Bavelse Hei 7 
4854PN, BAVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO12-12 - 2FC Tilburg JO12-123-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHaarsteeg JO12-14 - 3Were Di JO12-116-03-2019
WedstrijdLeider
Veld: veld 2 (Gras)
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Haarsteeg
Priemsteeg 0 
5251CW, VLIJMEN
Routebeschrijving
CWere Di JO12-11 - 1Baardwijk JO12-109-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-16 - 2TSV Gudok JO12-216-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO12-14 - 4Were Di JO12-109-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CBavel JO12-25 - 1Were Di JO12-108-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 4
Accomodatie
Sportpark De Roosberg
Bavelse Hei 7 
4854PN, BAVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO12-15 - 3SV Reeshof JO12-117-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 4
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CThe Gunners JO12-13 - 1Were Di JO12-110-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 4
Accomodatie
Sportpark Hooghuys
Wikketuin 15 A
4824PN, BREDA
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO12-14 - 1Were Di JO12-103-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 4
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-11 - 2Taxandria JO12-127-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 4
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO12-10 - 0Were Di JO12-110-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 4
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO12-12 - 1UVV'40 JO12-106-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 4
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-14 - 1Rijen JO12-129-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 4
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO12-22 - 3Were Di JO12-122-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 4
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
BJong Brabant JO12-18 - 4Were Di JO12-115-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
BWere Di JO12-17 - 1DVS JO12-108-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BEFC JO12-16 - 2Were Di JO12-101-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poule
Klasse: Groep 1
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark de Dieprijt
Postelseweg 70 
5521RC, EERSEL
Routebeschrijving
CWere Di JO12-10 - 8Oirschot V. JO12-109-05-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBoeimeer JO12-11 - 4Were Di JO12-106-05-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Heksenwiel
Heksendans 4 
4823JX, BREDA
Routebeschrijving
CVeerse Boys JO12-15 - 1Were Di JO12-115-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Veerse Boys
Parklaan 1 
4941BA, RAAMSDONKSVEER
Routebeschrijving
CWere Di JO12-16 - 0Veerse Boys JO12-101-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COirschot V. JO12-17 - 1Were Di JO12-125-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Moorland
Drieterskuil 6 A
5688GC, OIRSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO12-12 - 3SV Reeshof JO12-118-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO12-16 - 2Were Di JO12-104-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-12 - 4Veerse Boys JO12-117-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 01
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-10 - 3SV Reeshof JO12-110-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 01
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDSE JO12-11 - 1Were Di JO12-103-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 01
Accomodatie
Sportpark Hoge Neerstraat
Olympiade 25 
4873DA, ETTEN-LEUR
Routebeschrijving
CWere Di JO12-15 - 2DSE JO12-126-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 01
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-16 - 1UVV'40 JO12-112-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 01
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVeerse Boys JO12-15 - 2Were Di JO12-105-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 01
Accomodatie
Sportpark Veerse Boys
Parklaan 1 
4941BA, RAAMSDONKSVEER
Routebeschrijving
BSarto JO12-19 - 4Were Di JO12-129-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-10 - 0Oirschot V. JO12-115-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO12-13 - 1Were Di JO12-115-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 01
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO12-10 - 0Were Di JO12-108-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CTaxandria JO12-10 - 0Were Di JO12-101-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark De Gemullehoeken
Vennelaan 7 
5062SR, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CUVV'40 JO12-13 - 3Were Di JO12-101-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 01
Accomodatie
Sportpark Jeugdland
Jeugdland 1 
4851AT, ULVENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO12-13 - 11ODC JO12-124-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDongen JO12-19 - 1Were Di JO12-117-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0253 Onder 12 competitie (najaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark De Biezen
Procureurweg 2 
5103BG, DONGEN
Routebeschrijving
BWere Di JO12-10 - 10VOAB JO13-210-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BUVV'40, JO13-1G7 - 0Were Di JO12-103-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Jeugdland
Jeugdland 1 
4851AT, ULVENHOUT
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.