Were Di JO13-1

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info

Er zijn geen wedstrijden gevonden.

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CODC JO13-11 - 2Were Di JO13-110-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 01
Accomodatie
Sportpark Wagenaars
Essche Heike 0 
5282JM, BOXTEL
Routebeschrijving
CWere Di JO13-13 - 0SC 't Zand JO13-2G03-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 01
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO13-10 - 8Were Di JO13-126-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 01
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO13-17 - 1TSV Gudok JO13-119-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 01
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BOJC ROSMALEN JO13-40 - 13Were Di JO13-112-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 32
Accomodatie
Sportpark De Groote Wielen
Laaghemaal 38 
5247NP, ROSMALEN
Routebeschrijving
BWere Di JO13-112 - 0Wilhelmina Boys JO13-205-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 32
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BDVS JO13-10 - 3Were Di JO13-129-08-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 32
Accomodatie
Sportpark De Aalstervelden
Sophiastraat 13 a
5583CA, WAALRE
Routebeschrijving
CZwaluw VFC JO13-30 - 0Were Di JO13-128-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Bergenshuizen
De Kikvorsch 5 
5262LX, VUGHT
Routebeschrijving
CBaardwijk JO13-10 - 0Were Di JO13-114-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Olympia
Akkerlaan 2 
5143ND, WAALWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO13-10 - 0Oirschot V. JO13-107-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COVC'26 JO13-13 - 0Were Di JO13-115-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-12 - 2ZIGO JO13-108-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO13-2G1 - 0Were Di JO13-101-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CZwaluw VFC JO13-21 - 6Were Di JO13-114-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Bergenshuizen
De Kikvorsch 5 
5262LX, VUGHT
Routebeschrijving
CWere Di JO13-11 - 0ZIGO JO13-107-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO13-10 - 0Were Di JO13-130-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CUVV'40, JO13-1G2 - 0Were Di JO13-123-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Jeugdland
Jeugdland 1 
4851AT, ULVENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO13-16 - 0SV Reeshof JO13-116-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO13-22 - 7Were Di JO13-109-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-16 - 1Rijen JO13-102-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark Jan Truijenlaan veld 3 (Kunstgras)
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRWB JO13-16 - 2Were Di JO13-126-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark De Gaard
De Gaard 1 
5146AW, WAALWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO13-13 - 0SVSSS JO13-105-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-12 - 1SC 't Zand JO13-2G28-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO13-23 - 3Were Di JO13-121-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
BAudacia JO13-10 - 8Were Di JO13-114-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
BWere Di JO13-12 - 1FC Tilburg JO13-107-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BZIGO JO13-13 - 0Were Di JO13-131-08-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
BRWB JO13-12 - 1Were Di JO13-101-06-2019
WedstrijdI. (Ibrahim) Khanfour (Scheidsrechter)
Veld: Gras
CompetitieB3910 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 finale
Klasse: Groep 11
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Olympia
Akkerlaan 2 
5143ND, WAALWIJK
Routebeschrijving
CTVC Breda JO13-13 - 4Were Di JO13-125-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark TVC Breda
Kwakkelhutstraat 102 
4814KR, BREDA
Routebeschrijving
CWere Di JO13-10 - 4Gloria UC JO13-118-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-11 - 3RWB JO13-113-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSCO JO13-11 - 3Were Di JO13-111-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark de Elskens
Elskensweg 9 
4908DW, OOSTERHOUT NB
Routebeschrijving
BWere Di JO13-11 - 0SV Reeshof JO13-108-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3900 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 1/2 finales
Klasse: Groep 11
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWSC JO13-20 - 0Were Di JO13-117-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3890 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 1/4 finales
Klasse: Groep 11
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Eikendonk
Akkerlaan 9 
5143ND, WAALWIJK
Routebeschrijving
CRFC JO13-12 - 2Were Di JO13-113-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: WeTra
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Gemeentelijk Sportpark
Parklaan 1 
4941BA, RAAMSDONKSVEER
Routebeschrijving
CWere Di JO13-10 - 3Willem II JO13-1G06-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO13-11 - 0Were Di JO13-130-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO13-2G0 - 1Were Di JO13-123-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-11 - 1SVSSS JO13-116-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-12 - 1Sarto JO13-216-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO13-12 - 3Were Di JO13-109-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 5
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-12 - 2SCO JO13-115-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 4
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-13 - 2SV Reeshof JO13-108-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 4
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDIA JO13-13 - 2Were Di JO13-101-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 4
Accomodatie
Sportpark De Gouwen
Donkerstraat 34 
4847EJ, TETERINGEN
Routebeschrijving
CWere Di JO13-13 - 1RFC JO13-124-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 4
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJEKA JO13-21 - 3Were Di JO13-117-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 4
Accomodatie
Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21 
4854TA, BAVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO13-11 - 3UVV'40, JO13-1G10-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 4
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-12 - 2RWB JO13-103-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 4
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO13-10 - 0Were Di JO13-127-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 4
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
BWere Di JO13-15 - 2Audacia JO13-122-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3820 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 2e ronde
Klasse: Groep 5
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CGilze JO13-11 - 1Were Di JO13-106-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 4
Accomodatie
Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98 
5126BH, GILZE
Routebeschrijving
CWere Di JO13-13 - 0Baronie JO13-329-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 4
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRijen JO13-12 - 4Were Di JO13-122-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 4
Accomodatie
Sportpark de Vijf Eiken
Sportparkweg 4 
5121MP, RIJEN
Routebeschrijving
BWere Di JO13-17 - 0RPC JO13-115-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BZIGO JO13-20 - 4Were Di JO13-108-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO13-19 - 0DBS JO13-201-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BGroen Wit JO13-10 - 4Were Di JO13-102-06-2018
WedstrijdF.J. (Frans) Kerssens (Scheidsrechter)
Veld: Gras
CompetitieB3910 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 finale
Klasse: Groep 11
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Ruitersvaart
Ruitersvaartseweg 1 
4844PH, TERHEIJDEN
Routebeschrijving
CWere Di JO13-12 - 1ZIGO JO13-129-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-11 - 3SV Reeshof JO13-126-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CUno Animo JO13-10 - 0Were Di JO13-119-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CWere Di JO13-12 - 3Gilze JO13-112-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO13-14 - 3Taxandria JO13-110-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3900 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 1/2 finales
Klasse: Groep 11
Poule: 2
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-15 - 3JEKA JO13-205-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSCO JO13-12 - 4Were Di JO13-121-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark de Elskens
Elskensweg 9 
4908DW, OOSTERHOUT NB
Routebeschrijving
CWere Di JO13-12 - 1Hilvaria JO13-114-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CUVV'40, JO13-1G0 - 3Were Di JO13-111-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Jeugdland
Jeugdland 1 
4851AT, ULVENHOUT
Routebeschrijving
CVOAB JO13-22 - 4Were Di JO13-107-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO13-16 - 0Rijen JO13-124-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDIA JO13-10 - 1Were Di JO13-110-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark De Gouwen
Donkerstraat 34 
4847EJ, TETERINGEN
Routebeschrijving
BGilze JO13-11 - 5Were Di JO13-116-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3830 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 3e ronde
Klasse: Groep 11
Poule: 3
Accomodatie
Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98 
5126BH, GILZE
Routebeschrijving
CSV BLC JO13-10 - 0Were Di JO13-109-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark De Meerendonk
Meerendonkweg 1 
5216TZ, 'S-HERTOGENBOSCH
Routebeschrijving
CWere Di JO13-13 - 1ODC JO13-102-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWilhelmina JO13-10 - 3Were Di JO13-125-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark De Saren
De Saren 12 
5235AL, 'S-HERTOGENBOSCH
Routebeschrijving
CBMC JO13-10 - 0Were Di JO13-118-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark De Brand
Groenstraat 12 
5258TH, BERLICUM NB
Routebeschrijving
CWere Di JO13-12 - 0RWB JO13-111-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTGG JO13-15 - 2Were Di JO13-104-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark De Donken
de Diepte 10 
5233XR, 'S-HERTOGENBOSCH
Routebeschrijving
CWere Di JO13-14 - 0Den Dungen JO13-128-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO13-16 - 4Uno Animo JO13-121-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3820 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 2e ronde
Klasse: Groep 5
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COJC ROSMALEN JO13-30 - 2Were Di JO13-114-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark De Groote Wielen
Laaghemaal 38 
5247NP, ROSMALEN
Routebeschrijving
CWere Di JO13-15 - 1Hilvaria JO13-107-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-12 - 2Haarsteeg JO13-130-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBVV/Timmermans Infra JO13-12 - 6Were Di JO13-123-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0255 Onder 13 competitie (najaar)
Klasse: 1e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark De Vliert
Sportpark De Vliert 20 P5
5213JD, 'S-HERTOGENBOSCH
Routebeschrijving
BZIGO JO13-20 - 4Were Di JO13-116-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO13-16 - 0OVC'26 JO13-109-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BSV Reeshof JO13-11 - 2Were Di JO13-102-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO13-21 - 1Were Di JO13-111-05-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0251 Onder 13 competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO13-13 - 1ODC JO13-129-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0251 Onder 13 competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-14 - 1GSBW JO13-122-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0251 Onder 13 competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-13 - 1Uno Animo JO13-119-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0251 Onder 13 competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-19 - 0Audacia JO13-115-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0251 Onder 13 competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO13-12 - 1Were Di JO13-108-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0251 Onder 13 competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-11 - 6Rijen JO13-101-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0251 Onder 13 competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO13-12 - 1Were Di JO13-125-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0251 Onder 13 competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-11 - 1RWB JO13-111-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0251 Onder 13 competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW JO13-13 - 2Were Di JO13-104-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0251 Onder 13 competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO13-10 - 0SV Reeshof JO13-117-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0251 Onder 13 competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRijen JO13-11 - 1Were Di JO13-110-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0251 Onder 13 competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark de Vijf Eiken
Sportparkweg 4 
5121MP, RIJEN
Routebeschrijving
CODC JO13-11 - 1Were Di JO13-126-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0251 Onder 13 competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Wagenaars
Essche Heike 0 
5282JM, BOXTEL
Routebeschrijving
CWere Di JO13-12 - 3VOAB JO13-212-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0251 Onder 13 competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRWB JO13-13 - 1Were Di JO13-105-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0251 Onder 13 competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark De Gaard
De Gaard 1 
5146AW, WAALWIJK
Routebeschrijving
BHelvoirt JO13-11 - 5Were Di JO13-129-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Burg.van Hovell
Sportlaan 1 A
5268HS, HELVOIRT
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO13-13 - 0Were Di JO13-122-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0251 Onder 13 competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-10 - 3ZIGO JO13-115-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0251 Onder 13 competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CUno Animo JO13-12 - 0Were Di JO13-108-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0251 Onder 13 competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CWere Di JO13-14 - 0TSV Gudok JO13-101-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0251 Onder 13 competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-11 - 2Jong Brabant JO13-124-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0251 Onder 13 competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CAudacia JO13-14 - 1Were Di JO13-117-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0251 Onder 13 competitie
Klasse: 1e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
BWere Di JO13-15 - 0Jong Brabant JO12-110-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
CompetitieB3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BNOAD JO13-10 - 0Were Di JO13-103-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule
Klasse: Groep 5
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark TSV NOAD
Melis Stokestraat 42 
5013BM, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.