Were Di JO8-2

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info

Er zijn geen wedstrijden gevonden.

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CWere Di JO8-20 - 0SC 't Zand JO8-331-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO8-20 - 0Were Di JO8-210-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO8-20 - 0Hilvaria JO8-103-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW JO8-10 - 0Were Di JO8-226-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO8-20 - 0SC 't Zand JO8-219-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-23 - 8DESK JO8-112-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWillem II JO8-16 - 2Were Di JO8-205-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 2e klasse
Poule: 05
Accomodatie
Willem II amateurcomplex
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO8-30 - 0Were Di JO8-228-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-20 - 0Reusel Sport/CoTrans JO8-214-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO8-18 - 1Were Di JO8-207-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO8-25 - 7Gilze JO8-115-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJEKA JO8-42 - 2Were Di JO8-208-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21 
4854TA, BAVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO8-24 - 7Audacia JO8-101-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-23 - 1ST HMVV/Hulsel JO8-214-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO8-15 - 5Were Di JO8-207-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-28 - 0Nemelaer JO8-230-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-22 - 9Audacia JO8-123-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO8-22 - 9Were Di JO8-216-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO8-27 - 3Uno Animo JO8-209-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO8-20 - 7Were Di JO8-202-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CZwaluw VFC JO8-35 - 8Were Di JO8-226-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Bergenshuizen
De Kikvorsch 5 
5262LX, VUGHT
Routebeschrijving
CWere Di JO8-29 - 8VV Trinitas Oisterwijk JO8-205-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COirschot V. JO8-14 - 10Were Di JO8-228-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moorland
Drieterskuil 6 A
5688GC, OIRSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO8-26 - 0ODC JO8-221-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO8-23 - 7FC Tilburg JO8-114-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 3
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BUno Animo JO8-110 - 3Were Di JO8-207-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 3
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
BWere Di JO8-24 - 0Sarto JO8-231-08-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 3
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO8-54 - 13Were Di JO8-225-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-29 - 4SC 't Zand JO8-818-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-210 - 3Nevelo JO8-111-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBladella JO8-20 - 0Were Di JO8-204-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark De Smagtenbocht
Bossingel 7 
5531NH, BLADEL
Routebeschrijving
CHilvaria JO8-15 - 3Were Di JO8-220-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CHelvoirt JO8-1G7 - 5Were Di JO8-206-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Burg.van Hovell
Sportlaan 1 A
5268HS, HELVOIRT
Routebeschrijving
CWere Di JO8-24 - 2SVSSS JO8-123-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-25 - 4Taxandria JO8-109-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO8-2G9 - 4Were Di JO8-216-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO8-26 - 3Audacia JO8-109-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 2e klasse
Poule: 6
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-218 - 0Zwaluw VFC JO8-615-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO8-21 - 18Were Di JO8-201-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CAudacia JO8-16 - 4Were Di JO8-224-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CWere Di JO8-29 - 6SC 't Zand JO8-5G17-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNevelo JO8-22 - 16Were Di JO8-210-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO8-212 - 0Nemelaer JO8-103-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWilhelmina JO8-23 - 9Were Di JO8-227-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark De Saren
De Saren 12 
5235AL, 'S-HERTOGENBOSCH
Routebeschrijving
CWere Di JO8-23 - 8Haarsteeg JO8-213-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CODC JO8-20 - 0Were Di JO8-206-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Molenwijk
Platanenlaan 0 
5282PV, BOXTEL
Routebeschrijving
CWere Di JO8-215 - 3Jong Brabant JO8-4G29-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COJC ROSMALEN JO8-40 - 0Were Di JO8-222-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark De Groote Wielen
Laaghemaal 38 
5247NP, ROSMALEN
Routebeschrijving
BWere Di JO8-24 - 3SVSSS JO8-115-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 046
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO8-212 - 2Nevelo JO8-208-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 046
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BJong Brabant JO8-2G4 - 4Were Di JO8-201-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 046
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CBlauw Wit'81 JO8-1G6 - 7Were Di JO8-202-06-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark De Moer
Middelstraat 32 
5176NK, DE MOER
Routebeschrijving
CSVSSS JO8-24 - 9Were Di JO8-226-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO8-27 - 9Sarto JO8-223-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-27 - 4Uno Animo JO8-119-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSSC'55 JO8-14 - 5Were Di JO8-212-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Van Wijlen
Bernhardstraat 19 
5161XJ, SPRANG-CAPELLE
Routebeschrijving
CRWB JO8-36 - 9Were Di JO8-205-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark De Gaard
De Gaard 1 
5146AW, WAALWIJK
Routebeschrijving
CFC Drunen JO8-10 - 0Were Di JO8-214-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 18
Accomodatie

 0 

Routebeschrijving
CWere Di JO8-26 - 5TSV Gudok JO8-211-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-24 - 4NEO'25 JO8-207-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO8-5G6 - 4Were Di JO8-224-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-21 - 3DESK JO8-210-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-211 - 5Hilvaria JO8-309-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 031
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBeerse Boys JO8-17 - 9Were Di JO8-202-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 031
Accomodatie
Sportpark De Klep
Sportparklaan 2 
5091EM, OOST WEST EN MIDDELBEERS
Routebeschrijving
CWere Di JO8-211 - 2RKVVO JO8-325-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 031
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZwaluw VFC JO8-48 - 4Were Di JO8-218-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 031
Accomodatie
Sportpark Bergenshuizen
De Kikvorsch 5 
5262LX, VUGHT
Routebeschrijving
CWere Di JO8-219 - 1RKDSV JO8-211-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 031
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-24 - 4SVSOS JO8-1G04-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 031
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO8-32 - 4Were Di JO8-228-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 031
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CRKDSV JO8-112 - 2Were Di JO8-214-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 031
Accomodatie
Sportpark De Alsie
De Alsie 5 
5087LB, DIESSEN
Routebeschrijving
CWere Di JO8-24 - 4Audacia JO8-107-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 031
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COirschot V. JO8-26 - 5Were Di JO8-230-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 031
Accomodatie
Sportpark Moorland
Drieterskuil 6 A
5688GC, OIRSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO8-24 - 3Bergeijk JO8-423-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 031
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.