Were Di JO8-4

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info
CWere Di JO8-4FC Tilburg JO8-131-10-202009:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 27
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CSC 't Zand JO8-60 - 0Were Di JO8-410-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 27
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-40 - 0Audacia JO8-2G03-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 27
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-40 - 0Sarto JO8-826-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 27
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO8-5G0 - 0Were Di JO8-419-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 27
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CVV Trinitas Oisterwijk JO8-54 - 0Were Di JO8-412-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 27
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO8-44 - 5VOAB JO8-705-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Competitie
Klasse: 4e klasse
Poule: 27
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-40 - 0GSBW JO8-228-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO8-40 - 0Were Di JO8-421-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CGilze JO8-20 - 0Were Di JO8-414-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98 
5126BH, GILZE
Routebeschrijving
CWere Di JO8-44 - 3SC 't Zand JO8-5G07-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO8-38 - 4Were Di JO8-415-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-49 - 1Jong Brabant JO8-5G08-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW JO8-20 - 0Were Di JO8-414-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CVOAB JO8-35 - 1Were Di JO8-407-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CZIGO JO8-26 - 2Were Di JO8-423-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-49 - 4Jong Brabant JO8-3G16-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-41 - 8Gilze JO8-209-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRiel JO8-14 - 1Were Di JO8-402-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark De Krim
Oude Tilburgsebaan 3 C
5133BD, RIEL
Routebeschrijving
CWere Di JO8-48 - 3SC 't Zand JO8-626-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO8-27 - 4Were Di JO8-405-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-42 - 1VOAB JO8-228-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO8-31 - 7Were Di JO8-421-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
BJong Brabant JO8-3G3 - 3Were Di JO8-414-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 4
Poule: 43
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
BWere Di JO8-46 - 6VOAB JO8-407-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 4
Poule: 43
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BHilvaria JO8-34 - 8Were Di JO8-431-08-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 4
Poule: 43
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CSVSSS JO8-23 - 5Were Di JO8-425-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO8-414 - 1Jong Brabant JO8-3G18-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO8-5G2 - 6Were Di JO8-411-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-48 - 1Nemelaer JO8-104-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZwaluw VFC JO8-40 - 10Were Di JO8-413-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Bergenshuizen
De Kikvorsch 5 
5262LX, VUGHT
Routebeschrijving
CBlauw Wit'81 JO8-1G2 - 7Were Di JO8-410-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark De Moer
Middelstraat 32 
5176NK, DE MOER
Routebeschrijving
CWere Di JO8-47 - 5Uno Animo JO8-106-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-42 - 5Were Di JO8-330-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-45 - 0Willem II JO8-123-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDESK JO8-48 - 10Were Di JO8-416-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Eikendijk
Eikendijk 19 
5171RG, KAATSHEUVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO8-44 - 4BMC JO8-309-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 11
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO8-40 - 4Were Di JO8-408-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-410 - 1TSV Gudok JO8-301-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRiel JO8-15 - 8Were Di JO8-424-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark De Krim
Oude Tilburgsebaan 3 C
5133BD, RIEL
Routebeschrijving
CWere Di JO8-48 - 2Sarto JO8-617-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CViola JO8-10 - 16Were Di JO8-410-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Alpheim
Speelveld 3 
5131AW, ALPHEN NB
Routebeschrijving
CChaam JO8-14 - 2Were Di JO8-403-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Groot Heivelt
Gilzeweg 45 A
4861AS, CHAAM
Routebeschrijving
CWere Di JO8-46 - 2SSC'55 JO8-127-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBavel JO8-35 - 7Were Di JO8-413-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark De Roosberg
Bavelse Hei 7 
4854PN, BAVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO8-49 - 2Gilze JO8-106-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO8-23 - 9Were Di JO8-429-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-41 - 4Olympia'60 JO8-122-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 14
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWillem II JO8-19 - 5Were Di JO8-415-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 070
Accomodatie
Willem II amateurcomplex
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
BSarto JO8-65 - 10Were Di JO8-408-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 070
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO8-41 - 13ZIGO JO8-101-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 070
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO8-50 - 0Were Di JO8-402-06-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CSVSSS JO8-36 - 2Were Di JO8-426-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di JO8-43 - 0Zwaluw VFC JO8-623-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-46 - 2Hilvaria JO8-316-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO8-27 - 9Were Di JO8-412-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO8-4G6 - 2Were Di JO8-405-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO8-43 - 4Willem II JO8-121-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO8-65 - 2Were Di JO8-414-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-43 - 8ZIGO JO8-107-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO8-85 - 2Were Di JO8-424-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-44 - 4Audacia JO8-110-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO8-14 - 5Were Di JO8-409-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 027
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CZwaluw VFC JO8-57 - 0Were Di JO8-425-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 027
Accomodatie
Sportpark Bergenshuizen
De Kikvorsch 5 
5262LX, VUGHT
Routebeschrijving
CWere Di JO8-40 - 4Nemelaer JO8-318-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 027
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO8-114 - 0Were Di JO8-411-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 027
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CTaxandria JO8-110 - 1Were Di JO8-404-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 027
Accomodatie
Sportpark De Gemullehoeken
Vennelaan 7 
5062SR, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO8-41 - 6OJC ROSMALEN JO8-528-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 027
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-43 - 2DSC JO8-314-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 027
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNevelo JO8-14 - 2Were Di JO8-407-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 027
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO8-41 - 1VOAB JO8-630-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 027
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSpoord. Boys JO8-15 - 4Were Di JO8-423-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 027
Accomodatie
Sportpark 't Horstje
Broekstraat 3 B
5688JW, OIRSCHOT
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.