Were Di JO8-5

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info

Er zijn geen wedstrijden gevonden.

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CWere Di JO8-50 - 0Hilvaria JO8-528-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-50 - 0Tuldania JO8-114-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSpoord. Boys JO8-19 - 2Were Di JO8-507-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark 't Horstje
Broekstraat 3 B
5688JW, OIRSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO8-53 - 14Oirschot V. JO8-315-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRKDSV JO8-18 - 4Were Di JO8-508-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark De Alsie
De Alsie 5 
5087LB, DIESSEN
Routebeschrijving
CWere Di JO8-50 - 5VV Trinitas Oisterwijk JO8-501-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO8-66 - 4Were Di JO8-514-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-51 - 6Viola JO8-207-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof JO8-35 - 3Were Di JO8-530-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CDongen JO8-23 - 8Were Di JO8-523-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark De Biezen
Procureurweg 2 
5103BG, DONGEN
Routebeschrijving
CWere Di JO8-53 - 2Sarto JO8-516-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO8-5G6 - 11Were Di JO8-509-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-53 - 8TSV Gudok JO8-502-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-50 - 6Olympia'60 JO8-126-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSCO JO8-22 - 2Were Di JO8-512-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark de Elskens
Elskensweg 9 
4908DW, OOSTERHOUT NB
Routebeschrijving
CGilze JO8-34 - 4Were Di JO8-505-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98 
5126BH, GILZE
Routebeschrijving
CWere Di JO8-59 - 3VOAB JO8-528-09-2019
WedstrijdJeroen van Dongen
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRijen JO8-50 - 0Were Di JO8-521-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark de Vijf Eiken
Sportparkweg 4 
5121MP, RIJEN
Routebeschrijving
BWere Di JO8-53 - 6FC Tilburg JO8-214-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 4
Poule: 57
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO8-51 - 8Jong Brabant JO8-4G07-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 4
Poule: 57
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BAudacia JO8-2G11 - 6Were Di JO8-531-08-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 4
Poule: 57
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CWere Di JO8-510 - 5Viola JO8-225-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO8-74 - 2Were Di JO8-518-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-59 - 5FC Tilburg JO8-111-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-50 - 0UVV'40 JO8-304-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-50 - 0Bavel JO8-217-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJEKA JO8-103 - 9Were Di JO8-513-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21 
4854TA, BAVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO8-56 - 6Oosterhout JO8-206-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRiel JO8-13 - 3Were Di JO8-523-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark De Krim
Oude Tilburgsebaan 3 C
5133BD, RIEL
Routebeschrijving
CGloria UC JO8-26 - 8Were Di JO8-509-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Boschoven
Sportlaan 20 
5111BX, BAARLE-NASSAU
Routebeschrijving
CWere Di JO8-57 - 4Groen Wit JO8-416-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJEKA JO8-82 - 2Were Di JO8-509-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21 
4854TA, BAVEL
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO8-40 - 0Were Di JO8-509-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 10
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-55 - 4Oirschot V. JO8-215-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CReusel Sport/CoTrans JO8-45 - 10Were Di JO8-501-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Den Hoek
Sportpark 3 
5541PC, REUSEL
Routebeschrijving
CWere Di JO8-55 - 4Bladella JO8-324-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSpoord. Boys JO8-14 - 4Were Di JO8-517-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark 't Horstje
Broekstraat 3 B
5688JW, OIRSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO8-55 - 1Nevelo JO8-310-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBeerse Boys JO8-2G0 - 10Were Di JO8-503-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark De Klep
Sportparklaan 2 
5091EM, OOST WEST EN MIDDELBEERS
Routebeschrijving
CWere Di JO8-510 - 1Sarto JO8-727-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO8-44 - 10Were Di JO8-513-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO8-510 - 2Hapert JO8-2G06-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSDO'39 JO8-2G5 - 4Were Di JO8-529-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Den Daalacker
Broekkant 11 
5094GA, LAGE MIERDE
Routebeschrijving
CWere Di JO8-52 - 4RKDSV JO8-122-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 4e klasse
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO8-51 - 11GSBW JO8-115-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 084
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di JO8-512 - 4Hilvaria JO8-408-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 084
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BVOAB JO8-46 - 6Were Di JO8-501-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule
Klasse: Groep 2
Poule: 084
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CZwaluw VFC JO8-710 - 3Were Di JO8-502-06-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Bergenshuizen
De Kikvorsch 5 
5262LX, VUGHT
Routebeschrijving
CWere Di JO8-512 - 6Jong Brabant JO8-526-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTaxandria JO8-20 - 0Were Di JO8-519-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark De Gemullehoeken
Vennelaan 7 
5062SR, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO8-54 - 7OJC ROSMALEN JO8-712-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-56 - 2Audacia JO8-2G05-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSpoord. Boys JO8-13 - 3Were Di JO8-528-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark 't Horstje
Broekstraat 3 B
5688JW, OIRSCHOT
Routebeschrijving
CHilvaria JO8-40 - 0Were Di JO8-521-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO8-51 - 6Sarto JO8-714-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNevelo JO8-29 - 1Were Di JO8-507-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO8-52 - 6Nemelaer JO8-324-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-50 - 7ODC JO8-210-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-51 - 5SV Reeshof JO8-309-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 025
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRWB JO8-28 - 0Were Di JO8-502-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 025
Accomodatie
Sportpark De Gaard
De Gaard 1 
5146AW, WAALWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO8-54 - 3Sarto JO8-925-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 025
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDESK JO8-314 - 0Were Di JO8-518-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 025
Accomodatie
Sportpark Eikendijk
Eikendijk 19 
5171RG, KAATSHEUVEL
Routebeschrijving
CWere Di JO8-53 - 4FC Tilburg JO8-211-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 025
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-51 - 2Uno Animo JO8-104-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 025
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO8-65 - 2Were Di JO8-528-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 025
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-51 - 7JEKA JO8-1014-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 025
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO8-59 - 0Were Di JO8-507-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 025
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO8-20 - 0Were Di JO8-530-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 025
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-51 - 11NEO'25 JO8-123-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 3 (Kunstgras)
Competitie0276 Onder 8 competitie (najaar)
Klasse: 3e klasse
Poule: 025
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.