Uitslagen pupillen

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CGloria UC JO8-10 - 0Were Di JO8-116-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Boschoven
Sportlaan 20 
5111BX, BAARLE-NASSAU
Routebeschrijving
CHilvaria JO8-10 - 0Were Di JO8-216-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO8-30 - 0SV Reeshof JO8-216-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO8-60 - 0Were Di JO8-416-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-50 - 0Reusel Sport/CoTrans JO8-3JM16-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNEO'25 JO9-10 - 0Were Di JO9-116-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark De Gaard
De Gaard 1 
5146AW, WAALWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO9-20 - 0GSBW JO9-116-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-30 - 0SVSSS JO9-416-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 58
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-10 - 0RWB JO10-116-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant JO10-20 - 0Were Di JO10-216-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di JO10-30 - 0Beerse Boys JO10-2JM16-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 33
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-10 - 0VOAB JO11-216-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWillem II JO11-20 - 0Were Di JO11-216-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Gras)
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 30
Accomodatie
Willem II amateurcomplex
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-30 - 0VV Trinitas Oisterwijk JO11-516-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO12-10 - 0Were Di JO12-116-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria JO12-20 - 0Were Di JO12-216-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di JO12-30 - 0Jong Brabant JO12-316-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-10 - 0Oirschot V. JO13-116-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO13-20 - 0Were Di JO13-216-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-10 - 0Jong Brabant JO8-109-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-20 - 0ODC JO8-1JM09-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CUno Animo JO8-20 - 0Were Di JO8-309-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CWere Di JO8-40 - 0Jong Brabant JO8-4JM09-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO8-70 - 0Were Di JO8-509-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-10 - 0DESK JO9-109-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok JO9-20 - 0Were Di JO9-209-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CVV Trinitas Oisterwijk JO9-4JM0 - 0Were Di JO9-309-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 58
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWSC JO10-10 - 0Were Di JO10-109-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Eikendonk
Akkerlaan 9 
5143ND, WAALWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO10-20 - 0Zwaluw VFC JO10-409-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTuldania JO10-1JM0 - 0Were Di JO10-309-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 33
Accomodatie
Sportpark den Hondsbosch
Esbeekseweg 14 
5085EB, ESBEEK
Routebeschrijving
CHelvoirt JO11-14 - 4Were Di JO11-109-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Burg.van Hovell
Sportlaan 1 A
5268HS, HELVOIRT
Routebeschrijving
CWere Di JO11-27 - 0Jong Brabant JO11-209-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 30
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CReusel Sport/CoTrans JO11-33 - 6Were Di JO11-309-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Den Hoek
Sportpark 3 
5541PC, REUSEL
Routebeschrijving
CWere Di JO12-13 - 1DVVC JO12-109-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-27 - 3Gloria UC JO12-109-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Drunen JO12-10 - 0Were Di JO12-309-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark Duinzicht
Torenstraat 150 
5151JR, DRUNEN
Routebeschrijving
CBeerse Boys JO13-13 - 1Were Di JO13-109-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark De Klep
Sportparklaan 2 
5091EM, OOST WEST EN MIDDELBEERS
Routebeschrijving
CWere Di JO13-25 - 0RKDVC JO13-309-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto JO8-10 - 0Were Di JO8-102-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO8-20 - 0Were Di JO8-202-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-30 - 0VOAB JO8-502-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO8-60 - 0Were Di JO8-402-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CRKDSV JO8-1JM0 - 0Were Di JO8-502-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark De Alsie
De Alsie 5 
5087LB, DIESSEN
Routebeschrijving
CZIGO JO9-10 - 0Were Di JO9-102-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CGloria UC JO9-10 - 0Were Di JO9-202-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Boschoven
Sportlaan 20 
5111BX, BAARLE-NASSAU
Routebeschrijving
CWere Di JO9-30 - 0Uno Animo JO9-102-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 58
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-30 - 0NEO'25 JO9-202-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 58
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVV Trinitas Oisterwijk JO10-10 - 0Were Di JO10-102-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di JO10-20 - 0ODC JO10-302-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-30 - 0SVSOS JO10-1JM02-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 33
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO11-13 - 1SVSSS JO11-102-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS JO11-20 - 0Were Di JO11-202-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 30
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Walnotenlaan 12 
5071BV, UDENHOUT
Routebeschrijving
COVC'26 JO11-16 - 2Were Di JO11-302-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-15 - 2SV Reeshof JO12-102-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW JO12-1JM3 - 2Were Di JO12-202-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO12-30 - 0RKDVC JO12-502-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CODC JO13-15 - 0Were Di JO13-102-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Wagenaars
Essche Heike 0 
5282JM, BOXTEL
Routebeschrijving
CWere Di JO13-21 - 8FC Tilburg JO13-202-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO8-10 - 0VV Trinitas Oisterwijk JO8-225-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CReusel Sport/CoTrans JO8-10 - 0Were Di JO8-225-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 02
Accomodatie
Sportpark Den Hoek
Sportpark 3 
5541PC, REUSEL
Routebeschrijving
CSC 't Zand JO8-5JM0 - 0Were Di JO8-325-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CHelvoirt JO8-1JM0 - 0Were Di JO8-425-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 13
Accomodatie
Sportpark Burg.van Hovell
Sportlaan 1 A
5268HS, HELVOIRT
Routebeschrijving
CWere Di JO8-50 - 0Tuldania JO8-1JM25-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-10 - 0SVSSS JO9-125-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO9-20 - 0Hilvaria JO9-125-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO9-20 - 0Were Di JO9-325-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 58
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO10-10 - 0VOAB JO10-125-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 1
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COJC ROSMALEN JO10-60 - 0Were Di JO10-225-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark De Groote Wielen
Laaghemaal 38 
5247NP, ROSMALEN
Routebeschrijving
CVOAB JO10-70 - 0Were Di JO10-325-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 33
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di JO11-14 - 4Jong Brabant JO11-125-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Veld 3 (Kunstgras)
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRKDSV JO11-1JM0 - 16Were Di JO11-225-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 30
Accomodatie
Sportpark De Alsie
De Alsie 5 
5087LB, DIESSEN
Routebeschrijving
CWere Di JO11-35 - 3Hilvaria JO11-3JM25-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 17
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO JO12-11 - 4Were Di JO12-125-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg JO12-21 - 7Were Di JO12-225-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO12-35 - 0Sarto JO12-425-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di JO13-10 - 3VOAB JO13-225-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 07
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB JO13-30 - 5Were Di JO13-225-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 05
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.