Programma senioren

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info
CWere Di 1Berkdijk 117-10-202114:30
WedstrijdM.F. (Faissal) el Karimi (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: D
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 2Gilze 217-10-202112:00
WedstrijdP.H.G.T. (Peter) Ophey (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: A
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof 3Were Di 317-10-202112:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: D
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 4Uno Animo 317-10-202112:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant 13Were Di 517-10-202112:30
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 25
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CTSV Gudok 9Were Di 617-10-202110:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 7SC 't Zand 817-10-202110:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 8Spoord. Boys 517-10-202110:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 27
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto 21Were Di 917-10-202114:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 28
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
COVC'26 9Were Di 1017-10-202109:45
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CAudacia 1Were Di 124-10-202114:30
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: D
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CRood Wit W 2Were Di 224-10-202111:30
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: A
Accomodatie
Sportpark De Gagelrijzen
Emmastraat 84 -86
4711AV, ST. WILLEBRORD
0165-386745
Routebeschrijving
CCHC 2Were Di 324-10-202112:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: D
Accomodatie
Sportpark De Schutskamp
de Fuik 8 10
5223KT, 'S-HERTOGENBOSCH
Routebeschrijving
BWere Di 4Vlijmense Boys 324-10-202112:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde
Klasse: Groep 4
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 7ZIGO 624-10-202110:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 8VV Trinitas Oisterwijk 824-10-202112:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 27
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di 9Sarto 2224-10-202110:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde
Klasse: Zwaluwen Jeugd Beker O17 2e ronde Groep 6
Poule: 56
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di 10SVSOS 324-10-202114:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde
Klasse: Zwaluwen Jeugd Beker O17 2e ronde Groep 6
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 1Jong Brabant 131-10-202114:30
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: D
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 3BMC 331-10-202110:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: D
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBest Vooruit 4Were Di 431-10-202112:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark De Leemkuilen
Sportlaan 4 
5683CS, BEST
Routebeschrijving
CWere Di 5Audacia 631-10-202112:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 25
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COVC'26 11Were Di 631-10-202112:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant 10Were Di 731-10-202110:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CJong Brabant 8Were Di 831-10-202110:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 27
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di 9Jong Brabant 1231-10-202110:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 28
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGilze 7Were Di 1031-10-202112:15
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98 
5126BH, GILZE
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.