Programma senioren

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info
CWere DiGloria UC24-09-202020:00
WedstrijdM.R.H. (Mark) Sewpersad (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Klasse: 4e klasse
Poule: D
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere DiGSBW27-09-202014:30
WedstrijdA.J.M. (Antoon) Fitters (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Klasse: 4e klasse
Poule: D
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 2Brabantia 227-09-202014:00
WedstrijdJ.C.B. (Johan) Lips (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: B
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant 2Were Di 327-09-202012:00
WedstrijdC. (Cees) Bakker (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Klasse: 3e klasse
Poule: D
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di 4ZIGO 327-09-202012:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 408
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 5FC Tilburg 927-09-202012:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant 9Were Di 627-09-202010:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di 7RKDVC 1327-09-202010:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGilze 6Were Di 827-09-202013:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 619
Accomodatie
Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98 
5126BH, GILZE
Routebeschrijving
CJong Brabant 8Were Di 927-09-202010:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CSVG 7Were Di 1027-09-202011:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
CSV ReeshofWere Di04-10-202014:30
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Klasse: 4e klasse
Poule: D
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 2Reusel Sport/CoTrans 204-10-202012:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: B
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 3Nemelaer 304-10-202012:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Klasse: 3e klasse
Poule: D
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS 3Were Di 404-10-202011:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 408
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CSVG 6Were Di 504-10-202010:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand 4Were Di 604-10-202010:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg 11Were Di 704-10-202012:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CChaam 3Were Di 804-10-202011:30
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 619
Accomodatie
Sportpark Groot Heivelt
Gilzeweg 45 A
4861AS, CHAAM
Routebeschrijving
CWere Di 9Nemelaer 704-10-202010:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 10OVC'26 704-10-202014:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere DiOVC'2611-10-202014:30
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Klasse: 4e klasse
Poule: D
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSBC 2Were Di 211-10-202012:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Klasse: 1e klasse
Poule: B
Accomodatie
Sportpark Schuttersheide
Rooijseweg 7 -9
5691PA, SON EN BREUGEL
Routebeschrijving
CWere Di 4OVC'26 411-10-202012:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse
Poule: 408
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 5TSVV Merlijn 411-10-202014:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 6Sarto 1311-10-202010:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 7Sarto 1911-10-202010:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 8Gloria UC 411-10-202012:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 619
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVV Trinitas Oisterwijk 8Were Di 911-10-202011:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CSV Reeshof 9Were Di 1011-10-202014:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.