Were Di 10

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info

Er zijn geen wedstrijden gevonden.

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CVOAB 63 - 3Were Di 1031-05-2022
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CSV Reeshof 103 - 0Were Di 1022-05-2022
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 100 - 3Gilze 715-05-2022
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg 155 - 4Were Di 1012-05-2022
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 104 - 3FC Tilburg 1508-05-2022
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 100 - 0VOAB 605-05-2022
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg 150 - 0Were Di 1024-04-2022
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWSJ 30 - 0Were Di 1021-04-2022
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark 't Kraaienbos
Centaurusweg 80 
5015TA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 103 - 4Riel 418-04-2022
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 100 - 8OVC'26 910-04-2022
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWSJ 30 - 0Were Di 1027-03-2022
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark 't Kraaienbos
Centaurusweg 80 
5015TA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 105 - 1GSBW 820-03-2022
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto 160 - 0Were Di 1013-03-2022
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria 77 - 2Were Di 1013-02-2022
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CGSBW 81 - 6Were Di 1030-01-2022
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
BWere Di 100 - 0WDS'19 7JM19-12-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB1640 Mannen beker reserve zondag 4e ronde
Klasse: Zwaluwen Jeugd Beker O19 3e ronde Groep 6
Poule: 04
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 103 - 2WSJ 328-11-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRiel 43 - 3Were Di 1021-11-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark De Krim
Oude Tilburgsebaan 3 C
5133BD, RIEL
Routebeschrijving
BRKDVC 140 - 3Were Di 1014-11-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde
Klasse: Zwaluwen Jeugd Beker O19 3e ronde Groep 6
Poule: 16
Accomodatie
Sportpark aan de Duinweg
Sportlaan 10 
5151RK, DRUNEN
Routebeschrijving
CWere Di 103 - 0Sarto 1607-11-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGilze 73 - 3Were Di 1031-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98 
5126BH, GILZE
Routebeschrijving
BWere Di 103 - 0SVSOS 324-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde
Klasse: Zwaluwen Jeugd Beker O19 3e ronde Groep 6
Poule: 18
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COVC'26 93 - 2Were Di 1017-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 106 - 0Hilvaria 710-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 109 - 0SV Reeshof 1026-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BHilvaria 61 - 3Were Di 1012-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poulefase
Klasse: Zwaluwen Jeugd Beker O15 2e ronde Groep 7
Poule: 110
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
BWere Di 109 - 1Jong Brabant 1205-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poulefase
Klasse: Zwaluwen Jeugd Beker O15 2e ronde Groep 7
Poule: 110
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW 80 - 0Were Di 1001-11-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di 100 - 0Hilvaria 525-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BNemelaer 60 - 0Were Di 1018-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde
Klasse: Zwaluwen Jeugd Beker O19 3e ronde Groep 6
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark De Walzaad
Sportlaantje 1 a
5076AM, HAAREN
Routebeschrijving
CSV Reeshof 92 - 5Were Di 1011-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 1015 - 2OVC'26 704-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVG 71 - 1Were Di 1027-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 106 - 3Sarto 2020-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di 1010 - 2FC Tilburg 1213-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poulefase
Klasse: Zwaluwen Jeugd Beker O15 2e ronde Groep 7
Poule: 114
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di 103 - 0ZIGO 606-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poulefase
Klasse: Zwaluwen Jeugd Beker O15 2e ronde Groep 7
Poule: 114
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BOVC'26 101 - 5Were Di 1030-08-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poulefase
Klasse: Zwaluwen Jeugd Beker O15 2e ronde Groep 7
Poule: 114
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 100 - 0SVSOS 329-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 100 - 0RKDSV 622-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto 200 - 0Were Di 1015-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 101 - 5GSBW 708-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 1011 - 0Hilvaria 901-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria 90 - 11Were Di 1016-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
COVC'26 71 - 1Were Di 1002-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 103 - 1OVC'26 726-01-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 104 - 2Spoord. Boys 619-01-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg 124 - 4Were Di 1015-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 103 - 2SC 't Zand 808-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 102 - 0Sarto 2024-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRKDSV 65 - 3Were Di 1010-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark De Alsie
De Alsie 5 
5087LB, DIESSEN
Routebeschrijving
CSVSOS 33 - 3Were Di 1003-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark De Stevort
Gemeintsedijk 1 
5084HK, BIEST-HOUTAKKER
Routebeschrijving
CVOAB 61 - 4Were Di 1027-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark De Haan veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
BWere Di 101 - 2SVSOS 220-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde
Klasse: Zwaluwen Jeugd Beker O19 3e ronde Groep 6
Poule: 46
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW 71 - 1Were Di 1006-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CAudacia 72 - 4Were Di 1029-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
BWere Di 104 - 0Hilvaria 615-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poulefase
Klasse: Zwaluwen Jeugd Beker O15 2e ronde Groep 7
Poule: 071
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BFC Tilburg 112 - 7Were Di 1008-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poulefase
Klasse: Zwaluwen Jeugd Beker O15 2e ronde Groep 7
Poule: 071
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di 103 - 5OVC'26 1001-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poulefase
Klasse: Zwaluwen Jeugd Beker O15 2e ronde Groep 7
Poule: 071
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.