Were Di 5

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info

Er zijn geen wedstrijden gevonden.

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CSC 't Zand 60 - 0Were Di 529-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 50 - 0SVG 722-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COVC'26 80 - 0Were Di 515-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 53 - 4TSV Gudok 508-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 56 - 2Sarto 1501-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSVV Merlijn 33 - 2Were Di 516-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Studentensportcentrum
Sportweg 13 
5037AC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg 130 - 0Were Di 502-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CSVG 71 - 3Were Di 519-01-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 57 - 0SV Reeshof 915-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto 213 - 4Were Di 501-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 514 - 0OVC'26 824-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 53 - 2TSVV Merlijn 317-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 54 - 1SC 't Zand 603-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Drunen 35 - 1Were Di 527-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Duinzicht
Torenstraat 150 
5151JR, DRUNEN
Routebeschrijving
CTSV Gudok 51 - 2Were Di 506-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWSJ 41 - 4Were Di 529-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark 't Kraaienbos
Centaurusweg 80 
5015TA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 52 - 5FC Tilburg 1322-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 621
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BSVSSS 44 - 0Were Di 515-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 7
Poule: 091
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
BWere Di 55 - 1Jong Brabant 808-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 7
Poule: 091
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BAudacia 53 - 10Were Di 501-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 7
Poule: 091
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CWere Di 51 - 6OVC'26 426-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 510
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDESK 43 - 4Were Di 519-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 510
Accomodatie
Sportpark Eikendijk
Eikendijk 19 
5171RG, KAATSHEUVEL
Routebeschrijving
CWere Di 53 - 0Gloria UC 312-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 510
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWSJ 37 - 2Were Di 509-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 510
Accomodatie
Sportpark 't Kraaienbos
Centaurusweg 80 
5015TA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 50 - 0Dongen 601-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 510
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 50 - 1Gilze 414-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 510
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant 66 - 3Were Di 507-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 510
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di 53 - 4SVG 424-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 510
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto 91 - 2Were Di 517-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 510
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg 83 - 0Were Di 517-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 510
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 53 - 3JEKA 1210-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 510
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGilze 42 - 1Were Di 509-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 510
Accomodatie
Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98 
5126BH, GILZE
Routebeschrijving
CWere Di 54 - 4Jong Brabant 602-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 510
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVG 43 - 3Were Di 525-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 510
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 53 - 4Sarto 918-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 510
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDongen 68 - 0Were Di 511-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 510
Accomodatie
Sportpark De Biezen
Procureurweg 2 
5103BG, DONGEN
Routebeschrijving
CGloria UC 38 - 4Were Di 504-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 510
Accomodatie
Sportpark Boschoven
Sportlaan 20 
5111BX, BAARLE-NASSAU
Routebeschrijving
CWere Di 52 - 3WSJ 328-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 510
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COVC'26 43 - 2Were Di 514-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 510
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 51 - 2DESK 407-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 510
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 52 - 1FC Tilburg 830-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 510
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJEKA 122 - 3Were Di 523-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 5e klasse
Poule: 510
Accomodatie
Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21 
4854TA, BAVEL
Routebeschrijving
BWere Di 53 - 3Audacia 316-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 6
Poule: 59
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di 53 - 2Hilvaria 409-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 6
Poule: 59
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BFC Tilburg 63 - 2Were Di 502-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 6
Poule: 59
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 50 - 3Gilze 703-06-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 50 - 4FC Tilburg 1324-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria 90 - 0Were Di 520-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di 54 - 0Sarto 1216-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 54 - 2TSVV Merlijn 313-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 53 - 0SVG 710-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 55 - 3Riel 506-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW 63 - 1Were Di 529-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CSVG 71 - 2Were Di 522-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 50 - 0Sarto 1215-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 54 - 1OVC'26 825-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB 111 - 6Were Di 511-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CFC Tilburg 135 - 6Were Di 518-02-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 51 - 2GSBW 604-02-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COVC'26 80 - 2Were Di 526-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CTSVV Merlijn 34 - 3Were Di 512-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Studentensportcentrum
Sportweg 13 
5037AC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 57 - 4VOAB 1105-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGilze 70 - 1Were Di 529-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98 
5126BH, GILZE
Routebeschrijving
CWere Di 50 - 0Broekhoven 322-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRiel 51 - 5Were Di 508-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark De Krim
Oude Tilburgsebaan 3 C
5133BD, RIEL
Routebeschrijving
CSarto 122 - 7Were Di 524-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
BJong Brabant 70 - 1Were Di 517-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1200 Mannen beker reserve poule
Klasse: Groep 9
Poule: 050
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
BWere Di 51 - 2FC Tilburg 903-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1200 Mannen beker reserve poule
Klasse: Groep 9
Poule: 050
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 510 - 1Hilvaria 607-05-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRijen 74 - 2Were Di 530-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark de Vijf Eiken
Sportparkweg 4 
5121MP, RIJEN
Routebeschrijving
CWere Di 54 - 4OVC'26 823-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 55 - 0Chaam 409-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGloria UC 51 - 3Were Di 502-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Boschoven
Sportlaan 20 
5111BX, BAARLE-NASSAU
Routebeschrijving
CWere Di 51 - 1Dongen 726-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB 101 - 1Were Di 519-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di 50 - 5DVVC 312-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW 70 - 6Were Di 519-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di 57 - 2SC 't Zand 1005-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDVVC 31 - 0Were Di 518-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Dongekant
Sportlaan 4 
5101TA, DONGEN
Routebeschrijving
CSC 't Zand 102 - 9Were Di 511-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 54 - 1Gilze 704-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 53 - 2Rijen 727-11-2016
WedstrijdHarry Veldhuis
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria 61 - 3Were Di 513-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di 52 - 3Gloria UC 530-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGilze 72 - 4Were Di 523-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98 
5126BH, GILZE
Routebeschrijving
CChaam 41 - 3Were Di 516-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Groot Heivelt
Gilzeweg 45 A
4861AS, CHAAM
Routebeschrijving
CWere Di 53 - 1VOAB 1009-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDongen 71 - 3Were Di 502-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark De Biezen
Procureurweg 2 
5103BG, DONGEN
Routebeschrijving
CWere Di 55 - 0GSBW 725-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COVC'26 82 - 2Were Di 518-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di 50 - 1TSVV Merlijn 311-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1200 Mannen beker reserve poule
Klasse: Groep 13
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di 53 - 3SVG 608-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB1200 Mannen beker reserve poule
Klasse: Groep 13
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
BZIGO 80 - 3Were Di 528-08-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1200 Mannen beker reserve poule
Klasse: Groep 13
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 51 - 1Taxandria 508-05-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW 42 - 1Were Di 501-05-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di 51 - 4SC Olympus 417-04-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 53 - 0VOAB 1003-04-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 54 - 2Riel 431-03-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTuldania 32 - 1Were Di 520-03-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark den Hondsbosch
Esbeekseweg 14 
5085EB, ESBEEK
Routebeschrijving
CWere Di 52 - 1Hilvaria 613-03-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSVV Merlijn 30 - 2Were Di 506-03-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark Merlinello
Goirkekanaaldijk 175 
5049BT, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 56 - 1Helvoirt 521-02-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC Olympus 45 - 2Were Di 513-12-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark Jan Truijenlaan veld 3 (Overig)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CAudacia 62 - 2Were Di 506-12-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CWere Di 53 - 2Jong Brabant 715-11-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB 100 - 2Were Di 508-11-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 4 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di 50 - 0Tuldania 301-11-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 54 - 1GSBW 425-10-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria 63 - 2Were Di 518-10-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di 51 - 0TSVV Merlijn 311-10-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHelvoirt 50 - 1Were Di 504-10-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark Burg.van Hovell
Sportlaan 1 A
5268HS, HELVOIRT
Routebeschrijving
CRiel 44 - 1Were Di 527-09-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark De Krim
Oude Tilburgsebaan 3 C
5133BD, RIEL
Routebeschrijving
CWere Di 53 - 0Audacia 620-09-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTaxandria 52 - 2Were Di 513-09-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: De Gemullehoeken veld 3 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 622
Accomodatie
Sportpark De Gemullehoeken
Vennelaan 7 
5062SR, OISTERWIJK
Routebeschrijving
BNOAD 64 - 2Were Di 506-09-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
CompetitieB1200 Mannen beker reserve poule
Klasse: Groep 13
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark TSV NOAD
Melis Stokestraat 42 
5013BM, TILBURG
Routebeschrijving
BWSJ 55 - 4Were Di 530-08-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark 't Kraaienbos veld 1
CompetitieB1200 Mannen beker reserve poule
Klasse: Groep 13
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark 't Kraaienbos
Centaurusweg 80 
5015TA, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di 55 - 1ZIGO 623-08-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
CompetitieB1200 Mannen beker reserve poule
Klasse: Groep 13
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 59 - 3VOAB 903-05-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CViola 53 - 2Were Di 526-04-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Alpheim
Speelveld 3 
5131AW, ALPHEN NB
Routebeschrijving
CTSVV Merlijn 30 - 0Were Di 512-04-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Merlinello
Goirkekanaaldijk 175 
5049BT, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 50 - 5DESK 704-04-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 54 - 0Riel 429-03-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 55 - 1RKTVV 615-03-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVG 35 - 1Were Di 508-03-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 51 - 4TSV Gudok 401-03-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 53 - 5GSBW 508-02-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand 115 - 2Were Di 514-12-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 5 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant 71 - 1Were Di 507-12-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark Berkelseweg veld 3
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CRKTVV 62 - 4Were Di 530-11-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark Noord veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Noord
Rueckertbaan 207 
5042AE, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 52 - 3TSVV Merlijn 323-11-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRiel 42 - 6Were Di 509-11-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark De Krim
Oude Tilburgsebaan 3 C
5133BD, RIEL
Routebeschrijving
CDESK 72 - 1Were Di 502-11-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Eikendijk
Eikendijk 19 
5171RG, KAATSHEUVEL
Routebeschrijving
CWere Di 51 - 3SVG 326-10-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 58 - 2Viola 519-10-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok 45 - 0Were Di 512-10-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 3 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 50 - 0SC 't Zand 1105-10-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW 52 - 2Were Di 528-09-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: D\'n Kuil veld 3 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di 511 - 0Jong Brabant 721-09-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB 92 - 5Were Di 514-09-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
BRijen 60 - 4Were Di 507-09-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 3 (Gras)
CompetitieB1200 Mannen beker reserve poule
Klasse: Groep 13
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark de Vijf Eiken
Sportparkweg 4 
5121MP, RIJEN
Routebeschrijving
BDongen 93 - 0Were Di 531-08-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
CompetitieB1200 Mannen beker reserve poule
Klasse: Groep 13
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark De Biezen
Procureurweg 2 
5103BG, DONGEN
Routebeschrijving
BWere Di 58 - 2Molenschot 424-08-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Gras)
CompetitieB1200 Mannen beker reserve poule
Klasse: Groep 13
Poule: 09
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 54 - 3TSVV Merlijn 304-05-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW 54 - 3Were Di 527-04-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
COns Vios 53 - 0Were Di 513-04-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Het Zuiderpark
Tatraweg 11 
5022DP, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 50 - 0VOAB 1106-04-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNordea 34 - 1Were Di 523-03-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Noorderpark
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 53 - 0SV Reeshof 416-03-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVG 34 - 1Were Di 523-02-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 56 - 0NOAD 816-02-2014
WedstrijdA.v.Helvert
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRKTVV 50 - 0Were Di 502-02-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark Noord veld 3
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Noord
Rueckertbaan 207 
5042AE, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 51 - 3Ons Vios 526-01-2014
WedstrijdH.Veldhuis
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 52 - 0LONGA 415-12-2013
WedstrijdA.v.Helvert
Veld: veld 1
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC Olympus 42 - 2Were Di 508-12-2013
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark Jan Truijenlaan veld 2
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CNOAD 85 - 2Were Di 524-11-2013
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark TSV NOAD
Melis Stokestraat 42 
5013BM, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 51 - 2GSBW 517-11-2013
WedstrijdA.v.Helvert
Veld: veld 1
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB 113 - 0Were Di 503-11-2013
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld:  veld 3
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di 51 - 3Nordea 327-10-2013
WedstrijdA.v.Helvert
Veld: veld 1
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 54 - 1SC Olympus 420-10-2013
WedstrijdA.v.Helvert
Veld: veld 1
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof 41 - 0Were Di 513-10-2013
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 54 - 1SVG 306-10-2013
WedstrijdA.v.Helvert
Veld: veld 1
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 55 - 2RKTVV 522-09-2013
WedstrijdA.v.Helvert
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CLONGA 40 - 8Were Di 515-09-2013
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: TSV Longa veld 3
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.