Were Di 7

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info
CWere Di 7Waspik 501-11-202010:00
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CBerkdijk 20 - 0Were Di 725-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Kegelaar
Baan 17 
5171NC, KAATSHEUVEL
0416-530951
Routebeschrijving
BFC Tilburg 100 - 0Were Di 718-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde
Klasse: Groep 6
Poule: 31
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 70 - 3Sarto 1911-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg 115 - 2Were Di 704-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 71 - 1RKDVC 1327-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 72 - 0DVVC 420-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di 74 - 2FC Tilburg 913-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 7
Poule: 021
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BOVC'26 71 - 4Were Di 706-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 7
Poule: 021
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di 77 - 1SVG 530-08-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 7
Poule: 021
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria 60 - 0Were Di 729-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 624
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di 70 - 0OVC'26 922-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 624
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB 80 - 0Were Di 715-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 624
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di 71 - 4Sarto 1608-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 624
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS 40 - 0Were Di 701-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 624
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CVV Trinitas Oisterwijk 90 - 4Were Di 702-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 624
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di 77 - 3Jong Brabant 1019-01-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 624
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVG 62 - 2Were Di 701-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 624
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 73 - 0VOAB 824-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 624
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 74 - 3SVSSS 417-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 624
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COVC'26 93 - 1Were Di 710-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 624
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 71 - 1Hilvaria 603-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 624
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CAudacia 63 - 2Were Di 727-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 624
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CWere Di 70 - 1Nemelaer 613-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 624
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto 163 - 3Were Di 706-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 624
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg 93 - 1Were Di 729-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 624
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 78 - 2VV Trinitas Oisterwijk 922-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 624
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di 70 - 2ZIGO 515-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 7
Poule: 109
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di 72 - 1FC Tilburg 1008-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 7
Poule: 109
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWillem II 21 - 1Were Di 701-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 7
Poule: 109
Accomodatie
Willem II amateurcomplex
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 78 - 1Waspik 626-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg 102 - 1Were Di 719-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 70 - 4DVVC 512-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COVC'26 98 - 1Were Di 705-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 76 - 1Blauw Wit'81 414-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWillem II 41 - 5Were Di 707-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Willem II amateurcomplex
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 72 - 3Uno Animo 524-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant 90 - 3Were Di 717-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di 74 - 2SVG 510-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BHilvaria 72 - 1Were Di 724-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB1230 Mannen beker reserve 3e ronde
Klasse: Groep 10
Poule: 2
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di 70 - 6Sarto 1817-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand 91 - 1Were Di 710-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWaspik 61 - 4Were Di 703-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Elzenhage
Stadhoudersdijk 33 
5165RG, WASPIK
Routebeschrijving
CBlauw Wit'81 40 - 4Were Di 709-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark De Moer
Middelstraat 32 
5176NK, DE MOER
Routebeschrijving
CWere Di 74 - 0Willem II 402-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CUno Animo 51 - 0Were Di 725-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CWere Di 73 - 2Jong Brabant 918-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVG 54 - 2Were Di 711-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
CDVVC 50 - 0Were Di 704-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Dongekant
Sportlaan 4 
5101TA, DONGEN
Routebeschrijving
CWere Di 72 - 5OVC'26 928-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di 77 - 3FC Tilburg 1321-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1220 Mannen beker reserve 2e ronde
Klasse: Groep 6
Poule: 29
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 74 - 1FC Tilburg 1007-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto 183 - 0Were Di 730-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 71 - 0SC 't Zand 923-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di 75 - 0OVC'26 816-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 7
Poule: 105
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di 70 - 0FC Tilburg 1409-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 7
Poule: 105
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BAudacia 62 - 3Were Di 702-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 7
Poule: 105
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CWere Di 71 - 7Helvoirt 403-06-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 72 - 1SVSSS 527-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant 70 - 0Were Di 720-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di 70 - 4Nevelo 613-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVSSS 51 - 5Were Di 710-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Zeshoeven
Kastanjelaan 30 
5071CE, UDENHOUT
Routebeschrijving
CWere Di 73 - 2OVC'26 906-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVCB 30 - 2Were Di 729-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark VCB
Biezenmortelsestraat 53 B
5074RB, BIEZENMORTEL
Routebeschrijving
CTaxandria 42 - 1Were Di 722-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark De Gemullehoeken
Vennelaan 7 
5062SR, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di 712 - 0Audacia 715-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COisterwijk 33 - 6Were Di 708-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 24 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di 72 - 1RKDVC 1125-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNemelaer 50 - 0Were Di 711-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark De Walzaad
Sportlaantje 1 a
5076AM, HAAREN
Routebeschrijving
CWere Di 73 - 4Jong Brabant 703-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRKDVC 114 - 2Were Di 726-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark aan de Duinweg
Sportlaan 10 
5151RK, DRUNEN
Routebeschrijving
CWere Di 71 - 3Taxandria 419-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNevelo 61 - 4Were Di 712-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di 72 - 2Nemelaer 505-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHelvoirt 44 - 0Were Di 729-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Burg.van Hovell
Sportlaan 1 A
5268HS, HELVOIRT
Routebeschrijving
CWere Di 75 - 0VCB 315-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COVC'26 95 - 1Were Di 708-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 710 - 0Oisterwijk 301-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CAudacia 72 - 2Were Di 724-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
BOVC'26 112 - 1Were Di 717-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1200 Mannen beker reserve poule
Klasse: Groep 9
Poule: 095
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di 74 - 1FC Tilburg 1110-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1200 Mannen beker reserve poule
Klasse: Groep 9
Poule: 095
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 73 - 2Wilhelmina Boys 1007-05-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTaxandria 52 - 1Were Di 730-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark De Gemullehoeken
Vennelaan 7 
5062SR, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CLSV 40 - 0Were Di 706-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark LSV
Mijlstraat 127 
5281RL, BOXTEL
Routebeschrijving
CLSV 40 - 0Were Di 702-04-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark LSV
Mijlstraat 127 
5281RL, BOXTEL
Routebeschrijving
CWere Di 71 - 1Boxtel 826-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant 81 - 1Were Di 719-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di 72 - 0Hilvaria 512-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 73 - 5GSBW 605-03-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB 110 - 6Were Di 719-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di 76 - 0Oirschot V. 905-02-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COirschot V. 91 - 2Were Di 711-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Overig
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moorland
Drieterskuil 6 A
5688GC, OIRSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di 72 - 1ODC 704-12-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 73 - 3Taxandria 527-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWilhelmina Boys 106 - 0Were Di 713-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Naastenbest
Jacob van Wassenaerstr 61 
5684CR, BEST
Routebeschrijving
CHilvaria 52 - 2Were Di 706-11-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di 71 - 7LSV 430-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CODC 72 - 0Were Di 723-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Wagenaars
Essche Heike 0 
5282JM, BOXTEL
Routebeschrijving
CRKDSV 41 - 2Were Di 716-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark De Alsie
De Alsie 5 
5087LB, DIESSEN
Routebeschrijving
CWere Di 73 - 1Jong Brabant 809-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBoxtel 84 - 1Were Di 702-10-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Munsel
De Aanloop 29 
5283TW, BOXTEL
Routebeschrijving
CWere Di 77 - 2VOAB 1125-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW 65 - 1Were Di 718-09-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CSC 't Zand 61 - 4Were Di 708-05-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 74 - 2Spoord. Boys 501-05-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 71 - 6WSJ 524-04-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 73 - 3Sarto 1510-04-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 70 - 1Hilvaria 503-04-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CEDN'56 31 - 3Were Di 728-03-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark De Haan veld 2 (Overig)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark De Haan
De Haan 1 
5089NJ, HAGHORST
Routebeschrijving
CRiel 61 - 4Were Di 726-03-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark De Krim
Oude Tilburgsebaan 3 C
5133BD, RIEL
Routebeschrijving
CAudacia 71 - 4Were Di 720-03-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CWere Di 71 - 7Broekhoven 413-03-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBroekhoven 48 - 0Were Di 720-12-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Matterhornhoek
Matterhornstraat 20 
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 77 - 5SVG 406-12-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 70 - 3Oirschot V. 729-11-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto 150 - 3Were Di 715-11-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria 52 - 1Were Di 708-11-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di 79 - 0Audacia 701-11-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSpoord. Boys 54 - 0Were Di 725-10-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 4 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark 't Horstje
Broekstraat 3 B
5688JW, OIRSCHOT
Routebeschrijving
CBroekhoven 45 - 1Were Di 718-10-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Matterhornhoek
Matterhornstraat 20 
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 73 - 4Riel 611-10-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWSJ 51 - 1Were Di 704-10-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark 't Kraaienbos veld 2
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark 't Kraaienbos
Centaurusweg 80 
5015TA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 73 - 0EDN'56 327-09-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVG 42 - 5Were Di 720-09-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 74 - 3SC 't Zand 613-09-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 70 - 4ZIGO 703-05-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWSJ 43 - 4Were Di 726-04-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark 't Kraaienbos veld 2
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark 't Kraaienbos
Centaurusweg 80 
5015TA, TILBURG
Routebeschrijving
CBaardwijk 61 - 4Were Di 723-04-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Olympia
Akkerlaan 2 
5143ND, WAALWIJK
Routebeschrijving
CBaardwijk 60 - 0Were Di 716-04-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Olympia
Akkerlaan 2 
5143ND, WAALWIJK
Routebeschrijving
CWere Di 75 - 2DESK 829-03-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 74 - 1NOAD 722-03-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGilze 55 - 0Were Di 708-03-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark Verhoven veld 2 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98 
5126BH, GILZE
Routebeschrijving
CWere Di 71 - 0SC 't Zand 901-03-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 75 - 2Nordea 408-02-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CUno Animo 74 - 3Were Di 714-12-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 3 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CBlauw Wit'81 42 - 4Were Di 707-12-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark De Moer veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark De Moer
Middelstraat 32 
5176NK, DE MOER
Routebeschrijving
CWere Di 73 - 1Baardwijk 623-11-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CDESK 83 - 1Were Di 709-11-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Eikendijk
Eikendijk 19 
5171RG, KAATSHEUVEL
Routebeschrijving
CNOAD 71 - 1Were Di 702-11-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark TSV NOAD
Melis Stokestraat 42 
5013BM, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 75 - 2Gilze 526-10-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 74 - 1WSJ 419-10-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand 90 - 7Were Di 712-10-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 5 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 77 - 2Uno Animo 705-10-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNordea 43 - 1Were Di 728-09-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Willem II amateurcomplex
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 74 - 1Blauw Wit'81 421-09-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO 74 - 1Were Di 714-09-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark D'n Haaikant veld 2
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 70 - 3SVG 504-05-2014
Wedstrijdj.v.Amelsvoort
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB 101 - 2Were Di 727-04-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CNOAD 61 - 2Were Di 713-04-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark TSV NOAD
Melis Stokestraat 42 
5013BM, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 71 - 3Hilvaria 606-04-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGloria UC 47 - 0Were Di 723-03-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Boschoven
Sportlaan 20 
5111BX, BAARLE-NASSAU
Routebeschrijving
CWere Di 72 - 0Riel 316-03-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTaxandria 42 - 0Were Di 723-02-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: De Gemullehoeken veld 3
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark De Gemullehoeken
Vennelaan 7 
5062SR, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di 712 - 4ZIGO 816-02-2014
WedstrijdJ.v.Amelsvoort
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 76 - 1Moerse Boys 709-02-2014
WedstrijdJ.v. Amelsvoort
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW 64 - 0Were Di 702-02-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: D\'n Kuil veld 2
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CVCB 31 - 3Were Di 708-12-2013
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark VCB veld 1
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark VCB
Biezenmortelsestraat 53 B
5074RB, BIEZENMORTEL
Routebeschrijving
CSVG 53 - 2Were Di 701-12-2013
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
CRiel 31 - 0Were Di 724-11-2013
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark De Krim
Oude Tilburgsebaan 3 C
5133BD, RIEL
Routebeschrijving
CWere Di 75 - 1VOAB 1017-11-2013
WedstrijdJ.v.Amelsvoort
Veld:  veld 2
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 71 - 1NOAD 610-11-2013
WedstrijdJ.v.Amelsvoort
Veld: veld 1
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria 62 - 1Were Di 703-11-2013
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di 75 - 1Gloria UC 427-10-2013
WedstrijdJ.v.Amelsvoort
Veld:  veld 2
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 71 - 1VCB 320-10-2013
WedstrijdA.v.Helvert
Veld:  veld 2
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 77 - 4Taxandria 406-10-2013
WedstrijdJ.v.Amelsvoort
Veld:  veld 2
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO 82 - 4Were Di 729-09-2013
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark D'n Haaikant veld 2
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 72 - 0GSBW 622-09-2013
WedstrijdJ.v.Dongen
Veld:  veld 2 (gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CMoerse Boys 73 - 0Were Di 715-09-2013
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Akkermolen
Akkermolenweg 11 
4881BL, ZUNDERT
Routebeschrijving
CWere Di 75 - 1Audacia 505-05-2013
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld:  veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 26
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.