Were Di 9

Soort Thuis Uit Datum Aanvang Info

Er zijn geen wedstrijden gevonden.

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CODC 60 - 0Were Di 901-11-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Wagenaars
Essche Heike 0 
5282JM, BOXTEL
Routebeschrijving
CWere Di 90 - 0Real Lunet 525-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVV Trinitas Oisterwijk 89 - 3Were Di 911-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di 91 - 5Nemelaer 704-10-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant 80 - 0Were Di 927-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di 90 - 0Helvoirt 520-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHelvoirt 55 - 2Were Di 920-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 626
Accomodatie
Sportpark Burg.van Hovell
Sportlaan 1 A
5268HS, HELVOIRT
Routebeschrijving
BFC Tilburg 101 - 1Were Di 913-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 7
Poule: 082
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di 91 - 1OVC'26 806-09-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 7
Poule: 082
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BHilvaria 74 - 0Were Di 930-08-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 7
Poule: 082
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CGloria UC 50 - 0Were Di 929-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark De Bremer
Bernardusstraat 19 
5113TG, ULICOTEN
Routebeschrijving
CMolenschot 30 - 0Were Di 922-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark 't Hoogeind
Sint Annastraat 99 
5124NM, MOLENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di 90 - 0Gilze 715-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSV Reeshof 61 - 3Were Di 908-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Campenhoef
Kronenbergstraat 10 
5045NC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 90 - 0JEKA 1901-03-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 3 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 91 - 0Sarto 1716-02-2020
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CViola 44 - 0Were Di 908-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Alpheim
Speelveld 3 
5131AW, ALPHEN NB
Routebeschrijving
CRiel 42 - 1Were Di 901-12-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark De Krim
Oude Tilburgsebaan 3 C
5133BD, RIEL
Routebeschrijving
CWere Di 97 - 0Gloria UC 524-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto 172 - 0Were Di 917-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 93 - 1Molenschot 310-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 91 - 2Bavel 503-11-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSV Gudok 72 - 1Were Di 927-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Dalem Zuid
Spaubeekstraat 201 
5035JV, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 90 - 4Chaam 313-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGilze 71 - 2Were Di 906-10-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Verhoven
Ridderstraat 98 
5126BH, GILZE
Routebeschrijving
CWere Di 92 - 1SV Reeshof 629-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJEKA 193 - 1Were Di 922-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 620
Accomodatie
Sportpark Beukenlaan
Beukenlaan 21 
4854TA, BAVEL
Routebeschrijving
BFC Tilburg 134 - 3Were Di 920-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 7
Poule: 099
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
BOVC'26 72 - 1Were Di 908-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 7
Poule: 099
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di 95 - 1Hilvaria 801-09-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 7
Poule: 099
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRKDSV 49 - 2Were Di 926-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark De Alsie
De Alsie 5 
5087LB, DIESSEN
Routebeschrijving
CWere Di 91 - 3FC Tilburg 1319-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB 81 - 1Were Di 912-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di 91 - 5OVC'26 710-05-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CAudacia 51 - 5Were Di 928-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CNemelaer 80 - 3Were Di 922-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark De Walzaad
Sportlaantje 1 a
5076AM, HAAREN
Routebeschrijving
CWere Di 90 - 2Sarto 1607-04-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria 62 - 1Were Di 924-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di 90 - 3Reusel Sport/CoTrans 917-03-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW 81 - 0Were Di 917-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di 91 - 0Jong Brabant 1010-02-2019
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto 164 - 2Were Di 902-12-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 93 - 5Hilvaria 625-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CReusel Sport/CoTrans 90 - 2Were Di 918-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Den Hoek
Sportpark 3 
5541PC, REUSEL
Routebeschrijving
CWere Di 95 - 3Audacia 511-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 94 - 4VOAB 804-11-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark Berkelseweg veld 3 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COVC'26 71 - 0Were Di 928-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 91 - 9RKDSV 414-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg 135 - 1Were Di 907-10-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 92 - 8GSBW 830-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant 102 - 0Were Di 923-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
BZIGO 61 - 1Were Di 916-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 7
Poule: 033
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
BFC Tilburg 115 - 5Were Di 909-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 7
Poule: 033
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di 92 - 4Jong Brabant 802-09-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
CompetitieB1600 Mannen beker reserve zondag poule
Klasse: Groep 7
Poule: 033
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRKDVC 133 - 2Were Di 903-06-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Sportpark aan de Duinweg
Sportlaan 10 
5151RK, DRUNEN
Routebeschrijving
CWere Di 91 - 2Audacia 527-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVG 60 - 0Were Di 920-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 92 - 8WSJ 413-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
COVC'26 78 - 2Were Di 906-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Sportpark Jan Truijenlaan
Matterhornstraat 3 5
5022PA, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 92 - 6TSVV Merlijn 403-05-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 90 - 0TSVV Merlijn 429-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg 128 - 0Were Di 922-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 94 - 3Willem II 415-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW 76 - 1Were Di 908-04-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di 91 - 6Hilvaria 825-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 90 - 5VOAB 1011-03-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CAudacia 53 - 0Were Di 918-02-2018
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CWere Di 90 - 5SVG 603-12-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria 86 - 1Were Di 926-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWSJ 410 - 1Were Di 912-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Sportpark 't Kraaienbos
Centaurusweg 80 
5015TA, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB 104 - 2Were Di 905-11-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di 94 - 2RKDVC 1329-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 91 - 2OVC'26 722-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTSVV Merlijn 43 - 4Were Di 915-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Sportpark Studentensportcentrum
Sportweg 13 
5037AC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 93 - 1GSBW 701-10-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWillem II 41 - 1Were Di 924-09-2017
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 625
Accomodatie
Willem II amateurcomplex
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
CNemelaer 70 - 1Were Di 908-05-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Onbekend
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark De Walzaad
Sportlaantje 1 a
5076AM, HAAREN
Routebeschrijving
CWere Di 90 - 0VOAB 1101-05-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 91 - 3GSBW 710-04-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO 82 - 10Were Di 904-04-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark D\'n Haaikant veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand 100 - 5Were Di 903-04-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 3 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 96 - 1Beerse Boys 1120-03-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNevelo 64 - 2Were Di 913-03-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 3 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di 92 - 2Hilvaria 706-03-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNOAD 72 - 5Were Di 928-02-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark TSV NOAD
Melis Stokestraat 42 
5013BM, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 90 - 4ZIGO 631-01-2016
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 94 - 0EDN'56 420-12-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 94 - 3SC 't Zand 1022-11-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CGSBW 73 - 3Were Di 915-11-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: D'n Kuil veld 3 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark D'n Kuil
Wim Rotherlaan 8 
5051JS, GOIRLE
Routebeschrijving
CBeerse Boys 112 - 5Were Di 901-11-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Overig)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark De Klep
Sportparklaan 2 
5091EM, OOST WEST EN MIDDELBEERS
Routebeschrijving
CVOAB 114 - 4Were Di 925-10-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 3 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di 96 - 1Nevelo 618-10-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria 73 - 3Were Di 911-10-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 3 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di 99 - 3ZIGO 804-10-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 95 - 2NOAD 727-09-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CZIGO 62 - 0Were Di 920-09-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark D'n Haaikant veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark D'n Haaikant
Jac van Vollenhovenstr 304 
5012AD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 96 - 0Nemelaer 713-09-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 623
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BWere Di 91 - 1ZIGO 730-08-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
CompetitieB1200 Mannen beker reserve poule
Klasse: Groep 13
Poule: 01
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BAudacia 54 - 0Were Di 923-08-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Gras)
CompetitieB1200 Mannen beker reserve poule
Klasse: Groep 13
Poule: 01
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CEDN'56 31 - 4Were Di 903-05-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark De Haan veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark De Haan
De Haan 1 
5089NJ, HAGHORST
Routebeschrijving
CWere Di 94 - 4SVSOS 326-04-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CBeerse Boys 110 - 6Were Di 919-04-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark De Klep
Sportparklaan 2 
5091EM, OOST WEST EN MIDDELBEERS
Routebeschrijving
CWere Di 97 - 4LONGA 412-04-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 93 - 0VOAB 1029-03-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CRKDSV 43 - 1Were Di 922-03-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 3 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark De Alsie
De Alsie 5 
5087LB, DIESSEN
Routebeschrijving
CAudacia 51 - 2Were Di 915-03-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 3 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Audacia
Molenstraat 4 
5066XH, MOERGESTEL
Routebeschrijving
CWere Di 97 - 1Tuldania 408-03-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CHilvaria 74 - 2Were Di 922-02-2015
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 3 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1 
5081TB, HILVARENBEEK
Routebeschrijving
CWere Di 90 - 0Nevelo 621-12-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 92 - 5Jong Brabant 907-12-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 96 - 1Audacia 530-11-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CLONGA 45 - 1Were Di 923-11-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: TSV Longa veld 3
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CVOAB 101 - 4Were Di 909-11-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 3 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di 93 - 4RKDSV 402-11-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CTuldania 40 - 1Were Di 926-10-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark den Hondsbosch
Esbeekseweg 14 
5085EB, ESBEEK
Routebeschrijving
CSVSOS 31 - 3Were Di 919-10-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark De Stevort
Gemeintsedijk 1 
5084HK, BIEST-HOUTAKKER
Routebeschrijving
CWere Di 912 - 0Beerse Boys 1112-10-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CNevelo 66 - 1Were Di 905-10-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark D'n Donk
Sportlaan 20 
5062JK, OISTERWIJK
Routebeschrijving
CWere Di 94 - 1Hilvaria 728-09-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 1 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CJong Brabant 94 - 1Were Di 921-09-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Sportpark Berkelseweg veld 2
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Berkelseweg
Berkelseweg 14 
5056PN, BERKEL-ENSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di 93 - 1EDN'56 314-09-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 627
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
BDESK 63 - 1Were Di 907-09-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 3 (Gras)
CompetitieB1200 Mannen beker reserve poule
Klasse: Groep 13
Poule: 20
Accomodatie
Sportpark Eikendijk
Eikendijk 19 
5171RG, KAATSHEUVEL
Routebeschrijving
BBaardwijk 60 - 3Were Di 931-08-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 3 (Gras)
CompetitieB1200 Mannen beker reserve poule
Klasse: Groep 13
Poule: 20
Accomodatie
Sportpark Olympia
Akkerlaan 2 
5143ND, WAALWIJK
Routebeschrijving
BWere Di 92 - 4WSC 924-08-2014
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: veld 2 (Kunstgras)
CompetitieB1200 Mannen beker reserve poule
Klasse: Groep 13
Poule: 20
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.