Uitslagen senioren

Soort Thuis Uitslag Uit Datum Info
CChaam 13 - 2Were Di 110-10-2021
WedstrijdK. (Kees) Geldof (Scheidsrechter)
Veld: Gras
Competitie0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: D
Accomodatie
Sportpark Groot Heivelt
Gilzeweg 45 A
4861AS, CHAAM
Routebeschrijving
CTSC 20 - 0Were Di 210-10-2021
WedstrijdB.J.E.M. (Bart) van Heeswijk (Scheidsrechter)
Veld: Gras
Competitie0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: A
Accomodatie
Sportpark De Warande
Warandelaan 10 14
4904PC, OOSTERHOUT NB
Routebeschrijving
CWere Di 38 - 1TGG 210-10-2021
WedstrijdJ.F. (Joep) Adan (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: D
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSarto 71 - 2Were Di 410-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Westend
Gilzerbaan 251 
5032VD, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 56 - 2SVSSS 610-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 25
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 67 - 1SV Reeshof 910-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CFC Tilburg 114 - 2Were Di 710-10-2021
WedstrijdD. Albertus (Scheidsrechter)
Veld: D'n Kuil veld 2 (Gras)
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CDe Bocht'80 22 - 1Were Di 810-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 27
Accomodatie
Sportpark d'n Staak
Oude Grintweg 82 
5688MB, OIRSCHOT
Routebeschrijving
CWere Di 93 - 3RKDSV 610-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 28
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 106 - 0Hilvaria 710-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CViola 12 - 0Were Di 103-10-2021
WedstrijdT. (Ties) Reijne (Scheidsrechter)
Veld: Gras
Competitie0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: D
Accomodatie
Sportpark Alpheim
Speelveld 3 
5131AW, ALPHEN NB
Routebeschrijving
CWSC 22 - 2Were Di 203-10-2021
WedstrijdH.A.A.TH. (Herman) van der Pluijm (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: A
Accomodatie
Sportpark Eikendonk
Akkerlaan 9 
5143ND, WAALWIJK
Routebeschrijving
CWere Di 42 - 2FC Tilburg 303-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSC 't Zand 73 - 7Were Di 503-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 25
Accomodatie
Sportpark Bijstervelden
Bijsterveldenlaan 1 
5045ZZ, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 62 - 0SVG 703-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSpoord. Boys 62 - 3Were Di 903-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 28
Accomodatie
Sportpark 't Horstje
Broekstraat 3 B
5688JW, OIRSCHOT
Routebeschrijving
CVOAB 60 - 0Were Di 1003-10-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Van den Wildenberg
Spoorbaan 45 
5051ET, GOIRLE
Routebeschrijving
CWere Di 11 - 1Gloria UC 126-09-2021
WedstrijdJ.C.B. (Johan) Lips (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: D
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 20 - 5RCD 226-09-2021
WedstrijdR. (Ralf) de Wit (Scheidsrechter)
Veld: Kunstgras
Competitie0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Klasse: 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: A
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 36 - 3ZIGO 226-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Klasse: 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: D
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CSVG 22 - 4Were Di 426-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
Poule: 08
Accomodatie
Sportpark Noord
Brugstraat 5 
5042SB, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 58 - 1TSV Gudok 726-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 25
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWillem II 33 - 1Were Di 626-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 24
Accomodatie
Willem II amateurcomplex
Heikantlaan 110 
5049AN, TILBURG
Routebeschrijving
CUno Animo 63 - 0Were Di 726-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 22
Accomodatie
Sportpark de Klokkenberg
Klokkenlaan 27 
5175NV, LOON OP ZAND
Routebeschrijving
CFC Tilburg 97 - 2Were Di 826-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Gras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 27
Accomodatie
Sportpark Spoordijk
Spoordijk 30 
5018GH, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 93 - 0Willem II 426-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 28
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving
CWere Di 109 - 0SV Reeshof 1026-09-2021
WedstrijdScheidsrechter niet bekend
Veld: Kunstgras
Competitie0519 Mannen Zondag reserve
Klasse: 6e klasse
Poule: 23
Accomodatie
Sportpark Moerenburg
Moerenburgseweg 6 
5018TC, TILBURG
Routebeschrijving

  • horecagroothandel

  • marijnvanherel

  • artiteq

  • ketelaars

  • logo_HGLkopie

  • langenhuijsen

  • Linssen advocaten

 

Copyright R.K.S.V Were Di 2017. Alle rechten voorbehouden.